High League

Ciekaw jestem ile ktoś taki jest w stanie sprzedać PPV ze swojego reflinka. Zero jakiejkolwiek osobowości, a tym bardziej dymów. No i sociale nabite będąc przydupasem kogoś, kto sam nim był do Friza.
z tego co wiem to tromba czy inny chuj był kumplem friza przed YT
Więc tu trudno stwierdzić że był przydupasem
A ten Nowakiewicz to ma ryj jak pizda
 
Lexy w wywiadzie dla Fightsportu zdradziła, że na HL4 będzie jeszcze jedna walka kobiet i będzie to zaskakujące. :boss::cool:

Staśko vs Laskowska nadchodzi?!
 
Dobra takie ruchy im wybaczam, bo i tak ta rozpiska będzie o niebo lepsza niż żelkowy Fame, który kartę ma w 98 procentach taką.

 
comment_1659085341luKjAaNezlIYl0pO7Oo9zY,w400.jpg

To zestawienie jest słabe
 
Bomba oficjalnie przeprasza matkę Ferrary.

Ferrari groził że jeśli nie będzie przeprosin, to nie dojdzie do walki.

:cool::boss:


Co ciekawe w tle widać dużo płyt. Najprawdopodobniej jest to nagrane w studiu producenckim , albo u jakiegoś mainstreamowego rapera, z którymi Bomba podobno ma dobre znajomości.


 
Macias z grupy White Widow rywalem Bratana.

White Widow grupa rapowa która w tym roku wybiła się z podziemia do meja podpisana przez Universal Warner Music.

 
Dobra chłopaki jako, że Staśko vs Laskowska to już tak na 99 procent. To mega Was zaskoczę ale stawiam na Laske.

Niby jest chyba to pojedynek 20 plus kontra facetka blisko 50, ale Laskowska to nie jest przeciętna pani Iwonka w tym wieku, która po robocie robi tylko obieranie ziemniaków. Tam widać że siłownia nie jest obca i wewnętrznie tam może być silnik 20-30 latki.

:cool::boss::cool:
 
Dobra chłopaki jako, że Staśko vs Laskowska to już tak na 99 procent. To mega Was zaskoczę ale stawiam na Laske.

Niby jest chyba to pojedynek 20 plus kontra facetka blisko 50, ale Laskowska to nie jest przeciętna pani Iwonka w tym wieku, która po robocie robi tylko obieranie ziemniaków. Tam widać że siłownia nie jest obca i wewnętrznie tam może być silnik 20-30 latki.

:cool::boss::cool:

Sercem za Laskowska, rozum za Stasko. Stasko jest młoda i barczysta, prawdopodobnie cięższa. Widziałem krótkie tarcze Laskowskiej i wyglądały bardzo źle
 
Back
Top