High League

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Puściłem sobie kilka wywiadów Szpili na YT po ogłoszeniu walki na HL z Denisem. Cholera chyba ,,stary" Szpila umarł, mam wrażenie że tam się odwaliła jakaś wielka duchowa przemiana i to już bardziej ,,daddy Szpila"

I tylko szacunek i szacunek.

On chyba ,,umarł" na dobre. :cry::cry::cry:


Może wpływ miało na to te wskoczenie do przerębla w zimę co ledwo uszedł z życiem , albo ciąża Partnerki Pumby, przez co stał się dziadkiem.
 
Last edited:
Jakoś nie widzi mi się żeby ta walka się wydarzyła, za duże ryzyko dla Szpilki i dla KSW.
Powinien unikać tych co biją jak koń. Wystarczy, że Denis dwa miechy poświęci na naukę bronienia obaleń i pójdzie ze Szpilbergiem na wymianę

1658186034402.png


Weźmie sobie Diablo Włodarczyka, którego łatwo obali i tyle
 
Jakoś nie widzi mi się żeby ta walka się wydarzyła, za duże ryzyko dla Szpilki i dla KSW.
Powinien unikać tych co biją jak koń. Wystarczy, że Denis dwa miechy poświęci na naukę bronienia obaleń i pójdzie ze Szpilbergiem na wymianę

View attachment 41552

Weźmie sobie Diablo Włodarczyka, którego łatwo obali i tyle
No ale ta walka już jest ogłoszona
 
Jakoś nie widzi mi się żeby ta walka się wydarzyła, za duże ryzyko dla Szpilki i dla KSW.
Powinien unikać tych co biją jak koń. Wystarczy, że Denis dwa miechy poświęci na naukę bronienia obaleń i pójdzie ze Szpilbergiem na wymianę

View attachment 41552

Weźmie sobie Diablo Włodarczyka, którego łatwo obali i tyle


Odkąd śledzę FM było już minimum 15 teorii spiskowych , że nie dojdzie do jakiejś walki. Najlepsza teoria i tak była , że Najman vs Kasjo to było zaplanowane , a Najman przez ten mega dym będzie wielką gwiazdą Fame i będzie miał dożywotni kontrakt :lol::facepalm:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawe czy Szpila ma jakieś wytyczne do HLu jeśli chodzi o panel. Siara trochę będzie jak będzie siedział przy Natsu vs Lexy.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Puściłem sobie kilka wywiadów Szpili na YT po ogłoszeniu walki na HL z Denisem. Cholera chyba ,,stary" Szpila umarł, mam wrażenie że tam się odwaliła jakaś wielka duchowa przemiana i to już bardziej ,,daddy Szpila"

I tylko szacunek i szacunek.

On chyba ,,umarł" na dobre. :cry::cry::cry:


Może wpływ miało na to te wskoczenie do przerębla w zimę co ledwo uszedł z życiem , albo ciąża Partnerki Pumby, przez co stał się dziadkiem.
a ja myślałem że wpływ miał trochę pewien czarnoskóry z Alabamy
 
No ale ta walka już jest ogłoszona

@ZELAZNAREKA

To nic nie znaczy, może tylko tyle, że na moim kuponie zakład na Denisa może być anulowany.
Ważne, że gadają o high league, a czy dojdzie do walki to inna sprawa.

Czas pokaże. Mam nadzieję, że do niej dojdzie bo Szpila nie trzyma ciosu. To nie będzie nieprzygotowany Radchenko.
 
Można gdzieś sprawdzić rozpiski 3 największych gal freakowych? Fame, HL, Prime. Chętnie bym sobie porównał co do tej pory zostało ogłoszone
 
Moja ocena zestawień:

HL4:
Natsu - Lexy 3/10
Artur Szpilka - Denis Załęcki 9/10
Władca Piekieł - Bomba 8/10

Fame 15:
"Linkimaster" - "Lil Masti" 7/10
Marcin Dubiel - Kacper Błoński. 3/10
Sarius" - Marcin Wrzosek. 7/10
Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański 6/10
Szalony Reporter - Stary Muran 8/10
 
Back
Top