High League

"Wardęga jeśli tu trafiłeś, to wiedz że nigdy nie wybaczę Ci zniszczenia Laluny. Najlepszego freaka w historii Polski." - Napewno bedzie sie przejmował tobą wariacie stary :jarolaugh: :mjsmile:
 
kiedyś takich ludzi np Liston(ten był prawdziwym gangsterem ale chodzi mi o analogię uliczników) to byli wyalienowani nawet jak Sonny był mistrzem świata nikt nie przyszedł go powitać na lotnisku(fakt faktem chciał się zmienić ale ludzie i mafia nie dała wyboru)
Tyson też był uważany za zwierzę
A teraz powstają komentarze na YT że Denis ma większego powera od Franza :DC:
Albo że Janek to przy nim cienias
Ojczulek jest spoko, widać trochę na twarzy że czuję się debilem za syna
Ja uwielbiam trash talk i od razu polubiłem takiego rudiego(dopóki walki z Floydem), ale te wyzywanie od 60 czycuś to debilizm
Kiedyś to Ali cisnął wszystkich utworami poetyckimi, a trzeba zobaczyć jakie warunki miał na naukę a jakie denis:jon:
ale po konfie zdaję mi się że Diego rozkurwi denisa w drugiej rundzie przez TKO bo gangster się spompuje
Porównywanie Denisa do Tysona czy Listona to jednak nie to... mi idzie o to, że ten gość:
-nie jest sportowcem
-jego "pamiętne" walki na WOTORE i z Vasylem pokazały jaki to "charakterniak"
-buduje sobie dziwną famę, a z jego "wyczynów" ryje środowisko kibolskie
-w sumie chuj wie dlaczego ma taki fejm
-słyszałem już gówniaka który twierdził, że chciałby być jak Denis Załęcki
-co do trash-talku też lubię, ale jak jest to na poziomie, a nie jak siedzi dwóch dorosłych typów i ich cały "trash-talk" to jest "jesteś kurwą", "nie to ty jesteś kurwą" - tym to się mogą 10-latkowie jarać, taki #NarkunStyle, a uwielbiam trash-talk w wykonaniu Fury'ego np.
 
Tragiczna była ta konferencja, przeciągnięta i każdy jeden blok zwyczajnie nudny. Czułem się jakby to trwało z 10 godzin.
Kubiszyn to dobry zawodnik, ale jak dostaje mikforon, to jest straszny kwas.
Alan 'obsrałem się pana Dawida' nudził, Dawid był sobą czyli cichym, wycofanym typem, Denis przeszedł piątą przemianę duchową w ciągu pobytu w świecie freak i teraz nie atakuje, żeby ludzie źle o nim nie mówili, dlatego po prostu wyzywa od pedałów, cweli, ciot i już.
Dwóch dorosłych typów, bo budowaniu wizerunku na Gromdzie, wyzywa się na zasadzie a co, no a co, a gówno, a chyba Ty się zesrałeś hehehe, a nie bo to tobie z mordy wali, ciekawe, no ciekawe...

Wynudziłem się.
 
Te 2 panele można było obejrzeć. 3 to nawet nigdy nie ruszałem. Dubiel i 2 łysych to za wielcy stypiarze do poświęcenia im choćby 2 minut, więc jak ktoś oglądał 3 segment to podziwiam ;)
 
Obejrzałem część z Zaleckim i Kubiszynem. Widac, ze Denis jakis tam respekt czuje do Kubiszyna. Ten pizde toczyl, ze pisal ze skrucha do prokuratora i liscia mu nie wyplacil. Tak jak myslalem, Denis jest najmocniejszy do takich Alanow, Tanculi itp. A jak ma lepszego zawodnika to potrafi sie powstrzymać
 
kiedyś takich ludzi np Liston(ten był prawdziwym gangsterem ale chodzi mi o analogię uliczników) to byli wyalienowani nawet jak Sonny był mistrzem świata nikt nie przyszedł go powitać na lotnisku(fakt faktem chciał się zmienić ale ludzie i mafia nie dała wyboru)
Tyson też był uważany za zwierzę
A teraz powstają komentarze na YT że Denis ma większego powera od Franza :DC:
Albo że Janek to przy nim cienias
Ojczulek jest spoko, widać trochę na twarzy że czuję się debilem za syna
Ja uwielbiam trash talk i od razu polubiłem takiego rudiego(dopóki walki z Floydem), ale te wyzywanie od 60 czycuś to debilizm
Kiedyś to Ali cisnął wszystkich utworami poetyckimi, a trzeba zobaczyć jakie warunki miał na naukę a jakie denis:jon:
ale po konfie zdaję mi się że Diego rozkurwi denisa w drugiej rundzie przez TKO bo gangster się spompuje
to cała moda na grypsowanie na wolności zaczęło się od tego zjebanego programu TVNu Alfabet mafii. Przestawili tych ludzi niemal jak jakiś Robin Hoodów. Stworzyli coś takiego jak pozytywne znaczenie słowa bandyta.
Później Różal i Szpilka zaczeli wygłaszać te swoje mądrości o jakimś honorze bandyty. Gdyby Różal był w Hejtparku to dzwoniłbym aby się spytać co robił w latach 90 i jak po takim czymś może mówić o honorze i pocisnął, że cenić to można przestępców w białych kołnierzykach bo oni używają mógzu a nie mieśni...

Gdybym miał możliwość cancellowania, któregoś z zawodników MMA to bez wahania wybrałbym Różala.Szpilka też geniusz...

Później zaczeło się to grypsowanie na wolności i teksty o byciu konfidentem nawet wobec Błachowicza za zgłoszenie kradzieży samochodu (dziwne, że będąc sławną osobą nie zostawił nadajnika GPS w samochodzie ze strachu przed psychofanami...).

A teraz zamieńmy wypowiedzi Szpilki i Różala: słowo honor na honor pedofila. Oj inny przestępca to już się nie jest fajny?
Pozytywnie się zaskoczyłem tym jak Najman był zjechany za Słowika.
 
Tragiczna była ta konferencja, przeciągnięta i każdy jeden blok zwyczajnie nudny. Czułem się jakby to trwało z 10 godzin.
Kubiszyn to dobry zawodnik, ale jak dostaje mikforon, to jest straszny kwas.
Alan 'obsrałem się pana Dawida' nudził, Dawid był sobą czyli cichym, wycofanym typem, Denis przeszedł piątą przemianę duchową w ciągu pobytu w świecie freak i teraz nie atakuje, żeby ludzie źle o nim nie mówili, dlatego po prostu wyzywa od pedałów, cweli, ciot i już.
Dwóch dorosłych typów, bo budowaniu wizerunku na Gromdzie, wyzywa się na zasadzie a co, no a co, a gówno, a chyba Ty się zesrałeś hehehe, a nie bo to tobie z mordy wali, ciekawe, no ciekawe...

Wynudziłem się.
Tak jak pisałem kiedyś, że formuła powoli się wyczerpuje. Za dużo gal, większość spin już przerobiona i Ci co mieli zawalczyć, praktycznie już się pojawili. Mogli atakować Narodowy jak się dało, bo za 2-3 lata może być już za późno.
 
Porównywanie Denisa do Tysona czy Listona to jednak nie to... mi idzie o to, że ten gość:
-nie jest sportowcem
-jego "pamiętne" walki na WOTORE i z Vasylem pokazały jaki to "charakterniak"
-buduje sobie dziwną famę, a z jego "wyczynów" ryje środowisko kibolskie
-w sumie chuj wie dlaczego ma taki fejm
-słyszałem już gówniaka który twierdził, że chciałby być jak Denis Załęcki
-co do trash-talku też lubię, ale jak jest to na poziomie, a nie jak siedzi dwóch dorosłych typów i ich cały "trash-talk" to jest "jesteś kurwą", "nie to ty jesteś kurwą" - tym to się mogą 10-latkowie jarać, taki #NarkunStyle, a uwielbiam trash-talk w wykonaniu Fury'ego np.
mi chodziło że kiedyś ludzi co się kreowali na bandytę(jak Denis) to się alienowało(albo mieli taką opinię)
Dałem skriny z yt na potwierdzenie że denis to zabijaka :DC:
Fejm ma bo pierdoli o zasadach jak niektórzy na forum tutaj i wygląda na osiłka a nastolatkowie którzy oglądają to przeważnie nie wiedzą co to SW i myślą że taki denis rozjebałby Cormiera czy Fury'ego czy Alego(nie ulicznik ale bez jaj, Inoki po spektaklu gadał że jak Ali mu raz jebnął to poczuł się jakby kamieniem dostał
Co do trash talku takie same zdanie, Ali, Fury to mistrzowie:conorsalute:
 

Attachments

  • 2022-04-26 (2)_LI.jpg
    2022-04-26 (2)_LI.jpg
    190.5 KB · Views: 108
  • 2022-03-05 (6).png
    2022-03-05 (6).png
    112.3 KB · Views: 107
  • 2022-03-05 (5).png
    2022-03-05 (5).png
    85.9 KB · Views: 107
mi chodziło że kiedyś ludzi co się kreowali na bandytę(jak Denis) to się alienowało(albo mieli taką opinię)
Dałem skriny z yt na potwierdzenie że denis to zabijaka :DC:
Fejm ma bo pierdoli o zasadach jak niektórzy na forum tutaj i wygląda na osiłka a nastolatkowie którzy oglądają to przeważnie nie wiedzą co to SW i myślą że taki denis rozjebałby Cormiera czy Fury'ego czy Alego(nie ulicznik ale bez jaj, Inoki po spektaklu gadał że jak Ali mu raz jebnął to poczuł się jakby kamieniem dostał
Co do trash talku takie same zdanie, Ali, Fury to mistrzowie:conorsalute:
Te screeny. Jeśli to nie troll, a chyba nie... To powiem tak. Narzekaliśmy, że ludzie którzy czerpali wiedzę o SW z KSW mają chuj nie pojęcie, ale widzę widzowie freaków nie tylko nie kumają SW, ale jeszcze kreują tych pseudofajterów na jakiś mistrzów. Ten Denis to jakim jest mistrzem pokazał na Gromdzie, a potem lał gości lżejszych o 20+ kg
 
Przerażające te screeny, niby jestem w sieci od tylu lat i dużo widziałem ale poziom głupoty serio mnie zaskoczył.
te skriny są szalone i gangsterskie!!! :cmgkeepgoing:
Prawda, takie perełki tylko na YT, nie zdążyłem zrobić(na telefonie przeglądałem to na kompa chciałem wejść i złapać takiego debila, ale usunął idiota) skrina jak pierdolił ze Bones by przegrał bo ma chude nóżki:DC:
Te screeny. Jeśli to nie troll, a chyba nie... To powiem tak. Narzekaliśmy, że ludzie którzy czerpali wiedzę o SW z KSW mają chuj nie pojęcie, ale widzę widzowie freaków nie tylko nie kumają SW, ale jeszcze kreują tych pseudofajterów na jakiś mistrzów. Ten Denis to jakim jest mistrzem pokazał na Gromdzie, a potem lał gości lżejszych o 20+ kg
nie nie to trolle nie są, bo pojęcie chłop miał że janek ma jebnięcie ale denis ma większe od samego Ngannou:frankapprove:
Widzowie krs1 przy nich to analitycy na miarę Larrego Merchanta
 
Pawłowskiemu musieli wymyśleć jakieś gówniane studio tylko po to, aby nie zawiną się do konkurencji.
:cryme:
 
Denis bedzie wszystkich wyjasnial po gali, czasu mu nie starczy, co do walki, mysle ze Denis nie wytrzyma cisnienia i Kubiszyn to wygra
 
Tak jak pisałem kiedyś, że formuła powoli się wyczerpuje. Za dużo gal, większość spin już przerobiona i Ci co mieli zawalczyć, praktycznie już się pojawili. Mogli atakować Narodowy jak się dało, bo za 2-3 lata może być już za późno.
Myślę, że prędzej czy później będą potrzebne starsze freaki.Też ciekawe czy Fame nie zapłacił za wykupienie kontraktu, bo pewnie był jakiś zakaz konkurencji chociaż są firmy, które stosują te zapisy mimo, że nie zawsze są legalne ale kto by to sprawdzał :brainoverload:
Gdyby ściągneli jakiegoś zagranicznego YouTubera, już nie mówię o walce Logana Paula, ale takiego MrBeasta, chociaż on jest w sumie teraz większy.

Przerażające te screeny, niby jestem w sieci od tylu lat i dużo widziałem ale poziom głupoty serio mnie zaskoczył.
aż przypominają się czasy ,,Pudzian pokona Lesnera i ten grubas Feder nie ma z nim szans"
 
to cała moda na grypsowanie na wolności zaczęło się od tego zjebanego programu TVNu Alfabet mafii. Przestawili tych ludzi niemal jak jakiś Robin Hoodów. Stworzyli coś takiego jak pozytywne znaczenie słowa bandyta.
Później Różal i Szpilka zaczeli wygłaszać te swoje mądrości o jakimś honorze bandyty. Gdyby Różal był w Hejtparku to dzwoniłbym aby się spytać co robił w latach 90 i jak po takim czymś może mówić o honorze i pocisnął, że cenić to można przestępców w białych kołnierzykach bo oni używają mógzu a nie mieśni...

Gdybym miał możliwość cancellowania, któregoś z zawodników MMA to bez wahania wybrałbym Różala.Szpilka też geniusz...

Później zaczeło się to grypsowanie na wolności i teksty o byciu konfidentem nawet wobec Błachowicza za zgłoszenie kradzieży samochodu (dziwne, że będąc sławną osobą nie zostawił nadajnika GPS w samochodzie ze strachu przed psychofanami...).

A teraz zamieńmy wypowiedzi Szpilki i Różala: słowo honor na honor pedofila. Oj inny przestępca to już się nie jest fajny?
Pozytywnie się zaskoczyłem tym jak Najman był zjechany za Słowika.
już były asy co pisały że Denis by złożył janka, gdzieś tam skruny wrzuciłem
Już wolę prawdziwych gangsterów jak Duran który musiał walczyć by mieć jedzenie i pracę
Ale ci dzisaj pseudo gangsterzy to porażka, Różal pierdoli o honorze u wojewódzkiego pszią w komach że jest mądry, a potem KURWAAAAAA NIE WIDZĘ NA OKOOOO i wrócenie do krs1 bo kasy nie ma na dziary.
tu wystarczy poczytać jacy asy przebywają na YT i odklejenie różala
tu też kurwa debil totalny od drugiej minuty
Szpilka jakby nie odszedł od Lennoxa to kto wie mże byłby mistrzem świata i by pierdolił te frazesy do całego świata :fjedzia:
tu jeszcze popis wojownika z Płocka
Jestem ciekaw co by różal zrobił na miejscu Alego/Fraziera w Manilli, gdyby w ogóle nie miał kondycji jak Muhammad czy nie widział na żadne oko jak Joe:DC:
Jak wspomniałem już wolę prawdziwych gangsterów jak Duran a nie takie pizdeczki jak Marcin czy Szpila
 
Mnie interesuje jedna sprawa.Mianowicie kibice Lechii po pewnych wydarzeniach za punkt honoru uznali dojechanie na ostro Elany a szczególnie jej wierchuszki (denis, kuźma).Z kuźmą (mimo eskapad do Torunia i polowań) sie nie udało i prędko nie uda (kryminał) a z denisem jest jakaś dziwna sprawa że wydaje się że mają go często na widelcu a mimo to jest cały czas nietknięty.
Stawiam na jakiś układ/wykupienie sie przez denisa
 
Mnie interesuje jedna sprawa.Mianowicie kibice Lechii po pewnych wydarzeniach za punkt honoru uznali dojechanie na ostro Elany a szczególnie jej wierchuszki (denis, kuźma).Z kuźmą (mimo eskapad do Torunia i polowań) sie nie udało i prędko nie uda (kryminał) a z denisem jest jakaś dziwna sprawa że wydaje się że mają go często na widelcu a mimo to jest cały czas nietknięty.
Stawiam na jakiś układ/wykupienie sie przez denisa
Spokojnie na razie wszystko jest we Warszawie. Od czwartku się pojawią w trójmieście, więc może być ciekawie np na ważeniu.
 
już były asy co pisały że Denis by złożył janka, gdzieś tam skruny wrzuciłem
Już wolę prawdziwych gangsterów jak Duran który musiał walczyć by mieć jedzenie i pracę
Ale ci dzisaj pseudo gangsterzy to porażka, Różal pierdoli o honorze u wojewódzkiego pszią w komach że jest mądry, a potem KURWAAAAAA NIE WIDZĘ NA OKOOOO i wrócenie do krs1 bo kasy nie ma na dziary.
tu wystarczy poczytać jacy asy przebywają na YT i odklejenie różala
tu też kurwa debil totalny od drugiej minuty
Szpilka jakby nie odszedł od Lennoxa to kto wie mże byłby mistrzem świata i by pierdolił te frazesy do całego świata :fjedzia:
tu jeszcze popis wojownika z Płocka
Jestem ciekaw co by różal zrobił na miejscu Alego/Fraziera w Manilli, gdyby w ogóle nie miał kondycji jak Muhammad czy nie widział na żadne oko jak Joe:DC:
Jak wspomniałem już wolę prawdziwych gangsterów jak Duran a nie takie pizdeczki jak Marcin czy Szpila

Wywiad u Wojewódzkiego: odcinek w którym był Chyra i Różal, Chyra zaczął gadać o filmie Dług, reakcja Różala i jego teksty -no chciałbym zobaczyć wywiad co robił w latach 90 chociaż po jego reakcji chyba można się domyśleć...
Druga sprawa: to nawet nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne takie sztuczne promowanie się na wielkiego gangsta style. Do czegoś takiego ma prawo Jose Aldo, Francis Nuganuou (czy jak to sie pisze xD), którzy dorastali w rejonach świata w których Szpilka czy Różal nie wytrzymaliby dnia...
Jeszcze te teksty: ja chce zginać w ringu, oł oł, a później krzyczenie NIE WIDZĘ NA OKO. Gołota też nie widział ale tak nie krzyczał...
BTW to Gołota miał dziwne zdjęcia z dziwnymi ludźmi ale on się tym nie przechwalał, a jego żona reprezentowała chyba nawet Edwarda M. :korwinlaugh:
A już że zwykłe płotki robią z siebie wielkich gangsterów jakby co najmniej wyłudzili kredyty na 10 mln zł albo przemycili kilka ton kokainy: Boże czekam na to jak TVN wypuści serial w stylu Alfabet mafii o pedofilach i czy będzie oburzenie...
 
Wywiad u Wojewódzkiego: odcinek w którym był Chyra i Różal, Chyra zaczął gadać o filmie Dług, reakcja Różala i jego teksty -no chciałbym zobaczyć wywiad co robił w latach 90 chociaż po jego reakcji chyba można się domyśleć...
Druga sprawa: to nawet nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne takie sztuczne promowanie się na wielkiego gangsta style. Do czegoś takiego ma prawo Jose Aldo, Francis Ngannou (czy jak to sie pisze xD), którzy dorastali w rejonach świata w których Szpilka czy Różal nie wytrzymaliby dnia...
Jeszcze te teksty: ja chce zginać w ringu, oł oł, a później krzyczenie NIE WIDZĘ NA OKO. Gołota też nie widział ale tak nie krzyczał...
BTW to Gołota miał dziwne zdjęcia z dziwnymi ludźmi ale on się tym nie przechwalał, a jego żona reprezentowała chyba nawet Edwarda M. :korwinlaugh:
A już że zwykłe płotki robią z siebie wielkich gangsterów jakby co najmniej wyłudzili kredyty na 10 mln zł albo przemycili kilka ton kokainy: Boże czekam na to jak TVN wypuści serial w stylu Alfabet mafii o pedofilach i czy będzie oburzenie...
często Różal pierdoli że ludzie są zjebani bo go wyzywają od szatana przez tatuaże za to on nazywa się przez te tatuaże wielkim gangsterem :DC:
Duran(wspominał kiedyś że prał się z kimś za dzieciaka półtora godziny o kawałek ziemi do pracy), Aldo, Ngannou, Tyson, Liston czy wielu innych jak wspomniałeś żyło w świecie w którym ta gangsterka by się zesrała na mordę
A przypominam że barbarzyńca przegrał na zasadach bokserskich z zapasiorem
Ogólnie jebać takich i się nie bać
 
to cała moda na grypsowanie na wolności zaczęło się od tego zjebanego programu TVNu Alfabet mafii. Przestawili tych ludzi niemal jak jakiś Robin Hoodów. Stworzyli coś takiego jak pozytywne znaczenie słowa bandyta.
A mi się wydaje że zaczęło się od symetrii, myślisz że dlaczego reżyser tego filmu miał słane chuje do dupy w każdym kryminale?

Wiem co mówię, tam za murami śmieją się że w moim mieście nawet gówniarze z gimnazjum "grypsuja" :muttley:

Wiele kryminałów za ten film słało niewolskiemu chuje do dupy, on to wszystko wywlókł na światło dzienne o przedstawił szerokiej opinii publicznej, po obejrzeniu tego filmu powstali pierwsi gici z wolności, na gier zaczęli chodzić i przypominać kolegom z klasy o zamykaniu klapy, no i w każdej ekipie spod klatki musiał być jakiś "świeżak" chuj że zazwyczaj był znany towarzystwu równie długo co reszta samym sobie :putinlaugh:

Ps: co Różi robił w latach 90? Lubię takie ciekawostki :)
 
poziom głupoty serio mnie zaskoczył.

Widzisz, a mnie to po prostu wkurwia i stąd moje podejście do zelaznegołba
Ja nie zdzierżę i chuj.

Nazwałbym go chujem zamiast łba, ale i tak się nie dowiem kto zgłosił post, bo on ma mnie w ignorach podobno, jednak za każdym razem jak mu ksywę przekrecalem to post był zgłaszany(@panpan przykonfidencił na 200%) cieszę się że zaczynasz widzieć, i rozumieć o co chodzi, bo to debilów należało by usuwać z internetu a nie im ustępować miejsca i samemu się wynosić żeby nie czytać takich bzdur.
 
często Różal pierdoli że ludzie są zjebani bo go wyzywają od szatana przez tatuaże za to on nazywa się przez te tatuaże wielkim gangsterem :DC:
Duran(wspominał kiedyś że prał się z kimś za dzieciaka półtora godziny o kawałek ziemi do pracy), Aldo, Ngannou, Tyson, Liston czy wielu innych jak wspomniałeś żyło w świecie w którym ta gangsterka by się zesrała na mordę
A przypominam że barbarzyńca przegrał na zasadach bokserskich z zapasiorem
Ogólnie jebać takich i się nie bać
Śmiejemy się ogółem z tych zaciągów z Kraju Kawy, ale masa tych gości idzie w MMA bo chcą się nauczyć bić by przeżyć - Maiquel Falcao jest najlepszym przykładem jak wygląda Brazylia - Szpila który odjebał te słynne "nie będę gadał z kimś kto spierdolił z ringu" jak Gołota go odwiedził na widzenie po 20 minutach w Rio by srał pod siebie. Różal to w ogóle zły przykład bo jak śledzę go w SM to jemu się coś bardzo mocno odkleiło i ma dziwne teorie - ogółem ostatnio rozsiewa proruską propagandę np., a do tego nie oszukujmy się nasz sławetny Pruszków, Ząbki, Wołomin to były grupy latające na smyczy kolumbijskich i rosyjskich bossów zwykle. Do tego polscy gangsterzy wyglądali jakby całość swoich pomysłów brali z "Ojca Chrzestnego", "Chłopców z Ferajny" i tego typu filmów, a większość miała w sobie tyle klasy co byle Afroamerykanin wystawiający w Harlemie dziwki z HIV-em miał w sobie więcej klasy niż każdy z tych Słowików, Nikosiów, Krakowiaków itp. A jeszcze dziś Kawul robi sobie z nich bohaterów romantycznych co w ogóle jest cringe'em w chuj. Do tego byli mutanci - czyli największe pojeby w gangsterskim świecie z możliwych. Oni to już kurwa było zbyt grubo.
 
po obejrzeniu tego filmu powstali pierwsi gici z wolności
Gitowcy to była spora subkultura w PRL-u, ale to byli ludzie z poglądami, a ci współcześni to jest parodia co się filmów naoglądała.
Ps: co Różi robił w latach 90? Lubię takie ciekawostki :)
Prawdopodobnie robił albo w "windykacji", albo w haraczach. Niestety nie nadepnął on na odcisk Jadczakowi więc nikt nie zrobi materiału o jego przeszłości.
 
Gitowcy to była spora subkultura w PRL-u, ale to byli ludzie z poglądami, a ci współcześni to jest parodia co się filmów naoglądała.

Prawdopodobnie robił albo w "windykacji", albo w haraczach. Niestety nie nadepnął on na odcisk Jadczakowi więc nikt nie zrobi materiału o jego przeszłości.
No ja to wiem, starzy gici, to było coś, to były zasady i wartości.

Raczej w windykacji, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie odebrał jakiegoś długu za kolegę który go o to poprosił...
 
często Różal pierdoli że ludzie są zjebani bo go wyzywają od szatana przez tatuaże za to on nazywa się przez te tatuaże wielkim gangsterem :DC:
Duran(wspominał kiedyś że prał się z kimś za dzieciaka półtora godziny o kawałek ziemi do pracy), Aldo, Ngannou, Tyson, Liston czy wielu innych jak wspomniałeś żyło w świecie w którym ta gangsterka by się zesrała na mordę
A przypominam że barbarzyńca przegrał na zasadach bokserskich z zapasiorem
Ogólnie jebać takich i się nie bać
Ngannou, Boże masa Afryki jest niebezpieczna dla czarnych, a co dopiero dla białego człowieka, a ta Ameryka połud. to już w ogóle. Można się naśmiewać z IQ brazylijskich zawodników, ale oni są takimi kozakami, że gdzie indziej mają wyznaczona granicę ,,boje się" niż statystyczny normalny Polak.
MMA, boks też: przecież ten Canelo było niepełnoletni gdy wychodził do zawodowych walk -to naprawdę trzeba mieć mocną psychę aby w tym wieku być aż tak twardym....
A mi się wydaje że zaczęło się od symetrii, myślisz że dlaczego reżyser tego filmu miał słane chuje do dupy w każdym kryminale?

Wiem co mówię, tam za murami śmieją się że w moim mieście nawet gówniarze z gimnazjum "grypsuja" :muttley:

Wiele kryminałów za ten film słało niewolskiemu chuje do dupy, on to wszystko wywlókł na światło dzienne o przedstawił szerokiej opinii publicznej, po obejrzeniu tego filmu powstali pierwsi gici z wolności, na gier zaczęli chodzić i przypominać kolegom z klasy o zamykaniu klapy, no i w każdej ekipie spod klatki musiał być jakiś "świeżak" chuj że zazwyczaj był znany towarzystwu równie długo co reszta samym sobie :putinlaugh:

Ps: co Różi robił w latach 90? Lubię takie ciekawostki :)
W DE są problemy, bo za często zgłaszają się ludzie na samoukaranie a później nagle się okazuje, że coś rodzina tego ochotnika na pójście do pierdla jest jakby bogatsza, nienaturalnie bogatsza: jak tam polskie prawilniaki? Który pójdzie na odsiadkę za kogoś? Nie no w Polsce to masowe aresztowania, wchodzi prokurator i niczym Krzysztof Ibisz w Awanturze o kase: dorzucam do puli status świadka koronnego i słucham państwa kto da więcej. Wasilewski kpił ze Szpilki, że bronił ludzi, którzy sprzedali mnóstwo osób :korwinlaugh:
Wasilewski za to miał nieciekawe przygody z bandytami, jego ojciec był chyba adwokatem Pershinga i zaczeli przypierdalać


A te kurwa pogrzeby członków klanu to czasami w TV w wiadomościach puszczają, bo są tak ogromne. Kilkuset policjantów i plus tysiąc Arabów


W jednym z odcinków u Wojewódzkiego w którym był Różal i Chyra zaczeli gadać o filmie Dług i Różal zachowywał się jakby to była śmieszna historyjka z poprzedniej pracy. Kuźwa nie pamiętam co mnie tak oburzyło, ale padło parę dwuznacznych zdań Różala -tak jakby nie chciał się przyznać do windykacji ale też chciał się przyznać aby zaszpanować....

Wiem, że zacząłem się interesować MMA bo zobaczyłem patologie, ale to co ten Różal i Szpilka odpierdala to za dużo nawet dla mnie -gdybym miał ban maszynkę na wizerunek w YT to naprawdę kusiłoby mnie aby cancellować Różala...

A odnośnie windykacji: teraz są ciekawsze metody -windykacja przedawnionych długów, zawracanie dupy o mandat za jazdę bez mandatu sprzed 20 lat itp. i wymyślanie odsetek z dupy których żaden komornik nie będzie ścigał :brainoverload: Teksty do firmy Get Back: nie trzeba było frajerskich długów kupować :muttley:
 
Back
Top