High League

@Djuk94 ty chyba jeden z bardziej ogarniętych gości w tym dziale dlatego zapytam, wiesz może ilu minutowe rundy są zakontraktowane w walce Bogusz, Kwiecińskiego oraz walk w MMA?
 
@Djuk94 ty chyba jeden z bardziej ogarniętych gości w tym dziale dlatego zapytam, wiesz może ilu minutowe rundy są zakontraktowane w walce Bogusz, Kwiecińskiego oraz walk w MMA?
We freakach 3x3 to teraz standard. Czasem jak jest boks, to mogą robić więcej rund, ale nie słyszałem nic, aby walka lil masti czy kwiecińskiego miała być na dłuższym dystansie.
 
Denis vs Tancula cz 2

1653865417936.png


1653865592199.png
 
Oczywiście że również tak było.

Teraz wchodzą największe asy inteligencji rodzina Załęckich.
Ale to są debile jakich mało
Przy nich Kubiszyn(prywatnie się spoko wydaje, szanuję że pracuje jako typ który ratuje innym życie) to istny geniusz
Ale ten ojczulek w miarę, ale denisowiczek to jak zwykle się popisał
 
Denis wyzywający że ręki już nie poda. Ciekawe co zrobi jak jego stary się przywita przed/po na walce Alanowi lub na ważeniu. Przypominam sytuację z gali numer 2 jak stary Denisa kazał Alanowi spierdalać.
 
ładny pocisk po tym karku za co siedział, rozumiem siedzieć za Amber Gold, przekręty ze śmieciami, wyłudzanie kredytów a nie za takie coś :muttley:
Poszukałem jego walki w Gromdzie: ale chłopaki będą mieli nieźle porozwalane dłonie, że komuś chce się jeszcze tam walczyć :iamdone:
 
ładny pocisk po tym karku za co siedział, rozumiem siedzieć za Amber Gold, przekręty ze śmieciami, wyłudzanie kredytów a nie za takie coś :muttley:
Poszukałem jego walki w Gromdzie: ale chłopaki będą mieli nieźle porozwalane dłonie, że komuś chce się jeszcze tam walczyć :iamdone:

i popek tam poszedł :DC:
Jak już powinni robić boks w małych rękawicach
 
ładny pocisk po tym karku za co siedział, rozumiem siedzieć za Amber Gold, przekręty ze śmieciami, wyłudzanie kredytów a nie za takie coś :muttley:
Poszukałem jego walki w Gromdzie: ale chłopaki będą mieli nieźle porozwalane dłonie, że komuś chce się jeszcze tam walczyć :iamdone:

za co siedzial?
 
i popek tam poszedł :DC:
Jak już powinni robić boks w małych rękawicach
Boks birmański to jest to, a nie ta Gromda: hej, styl uliczny, hej ale główki, bez klinczu :brainoverload: Dziwię się, że Borek w to wszedł: idealna formuła aby naprawdę się komuś coś mocniejszego stało jak na PunchDown, a że zawodnikom chce się później czekać na operacje dłoni na NFZ -selekcja naturalna


za co siedzial?
już zapomniałem ale Don Diego cisnął z tego beke xD
 
Ale to są debile jakich mało
Przy nich Kubiszyn(prywatnie się spoko wydaje, szanuję że pracuje jako typ który ratuje innym życie) to istny geniusz
Ale ten ojczulek w miarę, ale denisowiczek to jak zwykle się popisał
Jak bardzo spierdolił się świat, że taki Załęcki ma atencję i został dla niektórych autorytetem/idolem... Widzę shoty z nim na TT i się zastanawiam gdzie popełniliśmy jako ludzkość błąd, że to dziś zdaniem niektórych spierdolin jest "zajebiste".
 
Jak bardzo spierdolił się świat, że taki Załęcki ma atencję i został dla niektórych autorytetem/idolem... Widzę shoty z nim na TT i się zastanawiam gdzie popełniliśmy jako ludzkość błąd, że to dziś zdaniem niektórych spierdolin jest "zajebiste".
kiedyś takich ludzi np Liston(ten był prawdziwym gangsterem ale chodzi mi o analogię uliczników) to byli wyalienowani nawet jak Sonny był mistrzem świata nikt nie przyszedł go powitać na lotnisku(fakt faktem chciał się zmienić ale ludzie i mafia nie dała wyboru)
Tyson też był uważany za zwierzę
A teraz powstają komentarze na YT że Denis ma większego powera od Franza :DC:
Albo że Janek to przy nim cienias
Ojczulek jest spoko, widać trochę na twarzy że czuję się debilem za syna
Ja uwielbiam trash talk i od razu polubiłem takiego rudiego(dopóki walki z Floydem), ale te wyzywanie od 60 czycuś to debilizm
Kiedyś to Ali cisnął wszystkich utworami poetyckimi, a trzeba zobaczyć jakie warunki miał na naukę a jakie denis:jon:
ale po konfie zdaję mi się że Diego rozkurwi denisa w drugiej rundzie przez TKO bo gangster się spompuje
 
Back
Top