High League

Śmieszy mnie jak była gadka że ekipa Bonusa latała za japczanem i pierdolili że niby międzysobą jaki Bonus ma dobry parter i zapasy :muttley:
 
W trakcie przygotowań do walk, w tym również do ostatnich z Marcinem Najmanem i Japczanem nie brałem leków psychotropowych i antydepresantów, które dawno temu zapisał mi lekarz. Gdy nie biorę leków widać moją agresję na treningach. Agresję, której brakuje mi na walkach, a brakuje jej dlatego, że na tydzień przed walkami wracam do domu i biorę leki. Biorę je również przed walką.
Nie bierze leków w trakcie przygotowań i jest agresywny, po czym zawsze na tydzień przed walką i przed samą walką bierze leki?
To jest główny powód dlaczego mi nie wychodzi. To nie wina trenerów. Można powiedzieć, że moja również nie bo za chorobę nikt nie może. Chcę trenować sporty walki.
Bądźmy szczerzy, to jedyny powód... niczyja wina, gdyby nie ten szczegół, to nawet Franciszek Ngubumbu i Marcin Najman by nie mieli szans.
Zacząłem chorować od słynnego wywiadu Lufa Pytanie gdzie prawie odszedłem z tego świata. Miałem tyle promili, że lekarze byli w szoku, że przeżyłem. Pozostawiony na pastwę losu. Napiszę kiedyś biografię i opowiem o wszystkim. Lżej mi teraz na sercu ❤️
Pozostawiony na pastwę losu, samotny skrzywdzony wojownik miał taki uraz, że sam nagrał lufa pytanie 2 :mjsmile:, gdyby nie ten wywiad, to teraz by go @ZELAZNAREKA w filmikach o bezdomnych żulach oglądał.
 
Owczarzowa trochę się pokręciła z mikrofonem w tzw. międzyczasie i ona musi sobie zdawać sprawę jak choojowo wygląda jej sytuacja w KSW. Może parę "prawdziwych" słów usłyszała przy okazji. Przecież tam nie mogą siedzieć aż tacy idioci, żeby nie zdawać sobie sprawę jak cienko KSW ciągnie z tą galą w studio etc. Chyba nikt tam w środku nie wierzy w propagandę sukcesu włodarzy, ale nie mają wyjścia i muszą robić dobrą minę do bardzo złej gry.
 
Owczarzowa trochę się pokręciła z mikrofonem w tzw. międzyczasie i ona musi sobie zdawać sprawę jak choojowo wygląda jej sytuacja w KSW. Może parę "prawdziwych" słów usłyszała przy okazji. Przecież tam nie mogą siedzieć aż tacy idioci, żeby nie zdawać sobie sprawę jak cienko KSW ciągnie z tą galą w studio etc. Chyba nikt tam w środku nie wierzy w propagandę sukcesu włodarzy, ale nie mają wyjścia i muszą robić dobrą minę do bardzo złej gry.
Kasa i fejm się nie zgadza. Tutaj by trochę poddymila, rywalki łatwiejsze no i hajs lepszy.
 
Kasa i fejm się nie zgadza. Tutaj by trochę poddymila, rywalki łatwiejsze no i hajs lepszy.

Pytanie czy Owczarz dalej jest na etacie Polsatu (zawieszonym)? Bo "kariera" KSW to może być tylko przerywnik a jak skończy z MMA to od razu wróci na etat w TV. W takim przypadku odejście do freakowych federacji nie ma żadnego sensu.
 
Kasa i fejm się nie zgadza. Tutaj by trochę poddymila, rywalki łatwiejsze no i hajs lepszy.


Owczarz robi 99 na 100 kobiet we freakach , chyba że będzie walczyć z chłopakami typu - Nowiczok , Bunio czy Narcyz.

O ile zawodowiec np Szuli może robić pojedynki z Bestią czy Szeliga o tyle dla kobiety nie ma rywalek , nawet w zawodostwie o to ciężko, a co mówić we freakach.
 
Owczarz robi 99 na 100 kobiet we freakach , chyba że będzie walczyć z chłopakami typu - Nowiczok , Bunio czy Narcyz.

O ile zawodowiec np Szuli może robić pojedynki z Bestią czy Szeliga o tyle dla kobiety nie ma rywalek , nawet w zawodostwie o to ciężko, a co mówić we freakach.
która freakowa kobieta jest tą jedną, która według Ciebie poskładałaby Owczarz?
 
Pytanie czy Owczarz dalej jest na etacie Polsatu (zawieszonym)? Bo "kariera" KSW to może być tylko przerywnik a jak skończy z MMA to od razu wróci na etat w TV. W takim przypadku odejście do freakowych federacji nie ma żadnego sensu.
stary a ile ona zarobi jako dziennikarka sportowa Polsatu? 15tys/miesiac max? A we frikach przy dobrych wiatrach ma kilkaset tysięcy rocznie.
Poza tym ona zawsze już będzie "oczkiem w głowie Mariana" :juanlaugh:więc wrócić do Polsatu może zawsze.
Mnie najbardziej śmieszy teraz Lewy, który ma taki dupościsk że widać w oczach jak chłop znika i marnieje.
Przespał moment i teraz to nie oni rozdają karty. Zresztą przesłanek że w KSW wieje chujem było w ostatnim czasie sporo:
- odejście Materli, błaganie o walkę Mameda
- Pudzian już nie walczy z zachodnimi gwiazdami, tylko z ochroniarzem i Mostowiakem, którzy są relatywnie tani
- co raz większy eksodus kadry KSW do frików: Kornik, Borys, Parke, trenerzy, młodzi zawodnicy będący trenerami frików itp.
- gówno gale w studio z rozpiskami jak z PLMMA
- wypełnianie kart zawodnikami z UFDGym, zamiast ściągania głośnych nazwisk
- totalnie olanie tematu frików, który... od 2020 roku jest GORĄCY
- Kawul co raz bardziej odpływający w stronę filmów i zlewający promocje KSW i Genesis

W KSW to na szybko potrzeba wyjebać Parzysława i zatrudnić kogoś młodego kto ogarnia Social Media i MMA w równym stopniu. I taka osoba powinna starać się wyłowić dobrych zadymiarzy i frików na których jest teraz duże parcie. Rozpiski KSW które kleci Lewandowski z Rysiewskim, nikogo nie interesują. Dużo ludzi w ciągu 2 lat przeszło z etapu "kupuję każde KSW w PPV" do "nie chce mi się oglądać nawet na pirackim streamie"... Oni tego nie zauważyli. Nie wykminili zmiany na rynku. Kogo obchodzi n-ta walka starego Pudziana który pieprzy ciągle to samo, jak sportowo ma do wyboru obejrzenie Janka w ME UFC, a frikowo fajniej obejrzeć jak Ferrari ubija gościa na backstage-u albo Brodnicka dostaje w czambuł. KSW jest bardziej w dupie niż się powszechnie wydaje. Poza tym Lewi coś ostatnio wspominał, że jak mają organizować galę na 1500 osób (+PPV) to im się nie opłaca XD A w między czasie HL robi taki wynik osób na hali:
 
Z tą Owczarz tak się nie rozpędzajcie bo jeśli nie będzie kącika pro sport zawodowy w HL to Malik powie - na co nam ona by robić wszystkie w 1 minutę?


A co do freaków i KSW , to jest o tyle problem ze jak się przyjrzeć to 90 procent kadry freaków to żelki plus oni nie robią konferencji które robią niesamowity popyt na walki.

Ja na miejscu KSW wyłapał bym te męskie bardziej narwane kawałki i wziął do KSW czyli -Szeliga, Muranski , Majewski , Krycha , Kwieciński, którzy już są rozpoznawalni dać im narwanych przeciwników i taka konfa robi na luzie 1 mln na YT.


Jestem ciekaw co Jóźwiak szykuje na freak Fen 2 które ma już być tylko z samych freaków. Liczę że załatwi męskich zadymiarzy a nie youtuberków.
 
Last edited:
Tak w ogóle to nie mogę pojąć jak w dzisiejszych czasach można nie robić konferencji prasowych -Gromda, Ksw. Gdzie gdyby był dym to o takiej gali jest 80 razy głośniej.

Nokaut ferrari na Eryku właśnie tylko na samym Koloseum zrobił już ponad 1 mln wejść.


Gdyby UFC nie robiło konf czy Fame to pewnie taki Kasjo czy Conor byliby dziś szaraczkami. Konfy to sól SW. Tam się decyduje czy zarobisz w tym show biznesie 100 mln czy 1 mln.
 
Last edited:
KSW nie było stać na Materlę, a
stary a ile ona zarobi jako dziennikarka sportowa Polsatu? 15tys/miesiac max? A we frikach przy dobrych wiatrach ma kilkaset tysięcy rocznie.
Poza tym ona zawsze już będzie "oczkiem w głowie Mariana" :juanlaugh:więc wrócić do Polsatu może zawsze.
Mnie najbardziej śmieszy teraz Lewy, który ma taki dupościsk że widać w oczach jak chłop znika i marnieje.
Przespał moment i teraz to nie oni rozdają karty. Zresztą przesłanek że w KSW wieje chujem było w ostatnim czasie sporo:
- odejście Materli, błaganie o walkę Mameda
- Pudzian już nie walczy z zachodnimi gwiazdami, tylko z ochroniarzem i Mostowiakem, którzy są relatywnie tani
- co raz większy eksodus kadry KSW do frików: Kornik, Borys, Parke, trenerzy, młodzi zawodnicy będący trenerami frików itp.
- gówno gale w studio z rozpiskami jak z PLMMA
- wypełnianie kart zawodnikami z UFDGym, zamiast ściągania głośnych nazwisk
- totalnie olanie tematu frików, który... od 2020 roku jest GORĄCY
- Kawul co raz bardziej odpływający w stronę filmów i zlewający promocje KSW i Genesis

W KSW to na szybko potrzeba wyjebać Parzysława i zatrudnić kogoś młodego kto ogarnia Social Media i MMA w równym stopniu. I taka osoba powinna starać się wyłowić dobrych zadymiarzy i frików na których jest teraz duże parcie. Rozpiski KSW które kleci Lewandowski z Rysiewskim, nikogo nie interesują. Dużo ludzi w ciągu 2 lat przeszło z etapu "kupuję każde KSW w PPV" do "nie chce mi się oglądać nawet na pirackim streamie"... Oni tego nie zauważyli. Nie wykminili zmiany na rynku. Kogo obchodzi n-ta walka starego Pudziana który pieprzy ciągle to samo, jak sportowo ma do wyboru obejrzenie Janka w ME UFC, a frikowo fajniej obejrzeć jak Ferrari ubija gościa na backstage-u albo Brodnicka dostaje w czambuł. KSW jest bardziej w dupie niż się powszechnie wydaje. Poza tym Lewi coś ostatnio wspominał, że jak mają organizować galę na 1500 osób (+PPV) to im się nie opłaca XD A w między czasie HL robi taki wynik osób na hali:

Oczywiście masz 100% racji. Jest cała masa poszlak wskazujących, że KSW cienko przędzie i właściwie jest na etapie wyprzedaży majątku. Kwestia wypłaty dla Materli i publiczne przyznanie się, że musieli rozbić świnki skarbonki, żeby przetrwać lockdowny była kamieniem, który ruszył lawinę. Janusze mają sporą cierpliwość do gotującego kamień, ale ta akcja z ochroniarzem FAME na zastępstwo nawet ich musiała wkurzyć. I musieli się ratować szybką walką z Jurasem, żeby ostatnia lokomotywa cyklu dojechała do następnej stacji. W drugiej połowie 2019 roku jeszcze próbowali walczyć z konkurencją freakową, oczywiście wcześniej błędnie założyli, że FAME szybko padnie, ale nawet na cohones nie było zgody ile taka organizacja freakowa pociągnie. Jak się okazało freaki to nowy bankomat, który pozwala na znacznie większe przychody, niż marka KSW i prawilni sportowcy. Próba zajęcia tortu przez FFF okazała się jednak całkowitym niewypałem, a później już spanikowali jak przyszła GROMDA i również znalazła lepszy koncept na zarabianie kasy. I znowu próba małpowania z Genesis okazała się całkowicie chybiona. Organizowanie gali w studio, gdy wszyscy idą w plener i znowu witają fanów jest kolejnym przykładem w jak beznadziejnym stanie muszą być finanse KSW. Ale oni już poszli za daleko, nie mają nowych pomysłów oprócz UFD i odgrzewaniem tych samym starych kotletów w stylu Mameda. I na pewno nie mają kasy, żeby zaproponować "nowe otwarcie". To już będzie powolna agonia do czasu, gdy Pudzian wreszcie rzuci to całe MMA w kąt i wtedy dopiero zostaną z niczym i będą się musieli zwijać.

Co do wypłaty Owczarz to nie wiem, czy ona zarabia jakieś kokosy w tym KSW. Jednorazowo pewnie dużo więcej, niż na etacie w Polsacie, ale ile może się nachapać przy max. dwóch walkach rocznie? Mam wrażenie, że Kmita wcisnął im Owczarzową w zamian za jakieś finansowe szacher-macher, o którym nie wiemy. W końcu bez studia Polsatu to KSW musiałoby wrócić do Marriottu co byłoby już totalnym upadkiem :lol:
 
Z KSW na pewno coś nie jest tak , bo strasznie dużo zawodników narzeka na kasę , nawet Mamed trochę ich upokorzył krzycząc w wywiadzie dla 6pak ,,KSW dajcie mi walkę , ja się starzeje !"

XD

Do tego KSW nie to że zamknęło się w ppv to mam wrażenie że powoli zamykają się w studio tv zamiast być na halach. Tam ewidentnie jest problem.
 
Z KSW na pewno coś nie jest tak , bo strasznie dużo zawodników narzeka na kasę , nawet Mamed trochę ich upokorzył krzycząc w wywiadzie dla 6pak ,,KSW dajcie mi walkę , ja się starzeje !"

XD

Do tego KSW nie to że zamknęło się w ppv to mam wrażenie że powoli zamykają się w studio tv zamiast być na halach. Tam ewidentnie jest problem.

Problem jest jeden - nie ma pieniędzy na wystawne prowadzenie biznesu. Ile oni mogą sprzedawać PPV? Będzie choć 20k na galach bez Pudziana? A koszty ponoszą znacznie większe, niż taka Gromda czy FAME, bo ich gwiazdy były przyzwyczajone do znacznie wyższych zarobków. Po chryji z Materlą musieli przepchać obniżenie kontraktów ale w zamian pozwolić najbardziej rozpoznawalnym na aktywność dla innych organizacji, albo dorabianie na boku jak Sowiński komentujący freak fajty. Gdyby szli w zaparte to bankowo skończyło by się to w sądzie za łamanie warunków kontraktu. A na taką wpadkę wizerunkową cyrkowcy pozwolić sobie nie mogą. Propaganda sukcesu musi trwać, choć wszyscy wiedzą, że to rodem z komuny, gdzie trabant był szczytem socjalistycznej myśli technologicznej.
 
Problem jest jeden - nie ma pieniędzy na wystawne prowadzenie biznesu. (...)
Przecież chcieli organizować galę w Chorwacji, w fajnej miejscówce, w amfiteatrze, coś jak Coloseum. Oficjalnie, z powodów obostrzeń nie robią. Jaka jest prawda? Tylko oni wiedzą. Przyznać Ci muszę rację że jeśli chodzi o zakrzywianie prawdy i tylko prawdy to są w tym dobrzy. Wiadomo,że za kazym razem jest rekord. Inni to frajerzy dekady, a oni zawsze pierwsi.
 
Back
Top