High League

Mamed na HL XD



1630256525736.png
 
Dobre ujęcie, wcześniej nie widziałem, że trener Bonusa jako pierwszy mu zajebał ale Ferrara jak odpalił te swoje wiatraki to po chłopie. Mentor podzielił los swojego wojownika, podwójny wpierdol :mjsmile:

 
Meduza na rundkach do Rataja. Tylko stójka, znokautuje cię w 1 rundzie. Facet boi się ciosu zadać i być na nogach 20 sekund już z tym knaziem na Fame to zobaczyłem.

Niech spada.Obsrany po pachy.

Dlatego tym meduzom czy lil mastom mówię NIE. W freak K-1 gościu pewnie nigdy nie wszedłby do octagonu.
 
Last edited:
Pany siedzicie w tych frikach i naprawde nie wiecie ze Pasternak ma nad sobą silnorękich z Lecha? ::clintdis::
 
Pany siedzicie w tych frikach i naprawde nie wiecie ze Pasternak ma nad sobą silnorękich z Lecha? ::clintdis::
Ja wiem ale ostatnio nie chce mi się kompletnie udzielać w wielu tematach
 
Pasternak?? No ma, ale to nie tu jest przecież finansowanie. Była o tym mowa na wykopie z dowodami. Tam grube siano jest prane.
pranie siana to jest chyba sens istnienia większość organizacji MMA, może nawet na świecie, albo niektórzy włodarze wykładają kasę dla idei :suchykarol:
A ta czeczeńska organizacja to już szczyt wszystkiego....
Zobaczymy jak długo polecą tymi freakami dla nastolatków.
WIększość będzie oglądała freaki tylko nie każda walka freakowa pasuje. Boże: walka Ziemkiewicz vs Lis i padłyby rekordy FameMMA. No jestem ciekawy komu pierwszemu uda się zorganizować jakiś hitowy freak fight dla grupy wiekowej 40-70 lat.
Jaką walkę typujecie?
Wiele osób chciałoby zobaczyć jak taki Maciej Stuhr dostaje manto, więc tak w sumie nie ma co się naśmiewać z nastoletnich psychofanów, bo to pachnie hipokryzją
 
Jak oceniasz gale HL1 , bo nie widziałem żadnego twojego podsumowania.
Miałem gruba 2 dniowa domówkę dlatego ;)

HL jeżeli chodzi o oprawę itp to 10/10
Minusy
-za długie przerwy między walkami
-No i niestety same walki były chujowe ale na to organizacja nie ma wpływu.

polubilem Malika, gość mimo ze jest włodarzem to potrafi wyrazić swoją opinie np na temat kontrowersyjnego wyniku walki Bratana albo ze rundki natsu z lexy były nudne.

Fame ma gruba konkurencje bo high leauge dobrze płaci i zrobili rozpierdol ta pierwsza gala
 
Fame ma gruba konkurencje bo high leauge dobrze płaci i zrobili rozpierdol ta pierwsza gala
Fame to ogólnie ma spory problem z wypłacalnością albo wałki robią (bardziej prawdopodobne), błędem też jest, że niektórzy chyba umawiają się z nimi po słowie. Tutaj ewidentnie idzie wyczuć, że Nitro wyruchany i hajs za promowanie się nie zgadzał, a to już nie pierwsza osoba, która ciśnie Rozparę i jego dziwki.

Ogólnie spoko wywiad, od 01:33 jak leci o walce Brodnickiej z Bogusz, złoto co pancze puścił w stronę kobiecego sportu :antonio:

 
Fame to ogólnie ma spory problem z wypłacalnością albo wałki robią (bardziej prawdopodobne), błędem też jest, że niektórzy chyba umawiają się z nimi po słowie. Tutaj ewidentnie idzie wyczuć, że Nitro wyruchany i hajs za promowanie się nie zgadzał, a to już nie pierwsza osoba, która ciśnie Rozparę i jego dziwki.

Ogólnie spoko wywiad, od 01:33 jak leci o walce Brodnickiej z Bogusz, złoto co pancze puścił w stronę kobiecego sportu :antonio:


 
Fame to ogólnie ma spory problem z wypłacalnością albo wałki robią (bardziej prawdopodobne), błędem też jest, że niektórzy chyba umawiają się z nimi po słowie. Tutaj ewidentnie idzie wyczuć, że Nitro wyruchany i hajs za promowanie się nie zgadzał, a to już nie pierwsza osoba, która ciśnie Rozparę i jego dziwki.

Ogólnie spoko wywiad, od 01:33 jak leci o walce Brodnickiej z Bogusz, złoto co pancze puścił w stronę kobiecego sportu :antonio:


Widziałem, ale zawodników raczej wypłacają bez problemu.
Nitro jest pewnie zły ze nie dostał żadnego siana za hype mma
 



Kuźwa mać ale ten Blondasek ostro jedzie z lil masti ,,kurwi... cze , prostytutka :O aż w szoku jestem.


A ten stypiarz Wardęga tylko łazi i wszystkich pyta o walki. Biznesik sobie znalazł a pamiętam jak cisnął pierwsze gale Fame.

Ojwojtek wierzę w ciebie :)
 
Last edited:
Kuźwa mać ale ten Blondasek ostro jedzie z lil masti ,,kurwi... cze , prostytutka :O aż w szoku jestem.


A ten stypiarz Wardęga tylko łazi i wszystkich pyta o walki. Biznesik sobie znalazł a pamiętam jak cisnął pierwsze gale Fame.

Ojwojtek wierzę w ciebie :)
Ja tam lubię Wardege, gość jest mega inteligentny i ma dobre riposty
 
Back
Top