High League

Skusiłem się na to w ostatniej chwili, po za walką karłów gala chujowa jak chuj dotąd.
 
To tak. Oprawa, światła - Top Topów.
Studio - tragedia xd, mieszanka cringe i wychwalania się
Za długo trwało po 1szej walce
Potem super płynnie to było po 2giej.
Na minus karły, nie chciałbym ich więcej. Walka trzech też chyba nieudane
Super walka wieczoru xd laski takie anemiczne, a w walce petarda, najlepsza walka freak-fightowa kobiet do tej pory :)
Bonus to z nikim nie wygra, gość 2 lata trenuje i nic xd
Brodnicka niech się nie napije sików.
Pawłowski cringe
 
To tak. Oprawa, światła - Top Topów.
Studio - tragedia xd, mieszanka cringe i wychwalania się
Za długo trwało po 1szej walce
Potem super płynnie to było po 2giej.
Na minus karły, nie chciałbym ich więcej. Walka trzech też chyba nieudane
Super walka wieczoru xd laski takie anemiczne, a w walce petarda, najlepsza walka freak-fightowa kobiet do tej pory :)
Bonus to z nikim nie wygra, gość 2 lata trenuje i nic xd
Brodnicka niech się nie napije sików.
Pawłowski cringe
Plusem też brak zjebanych koncertów, pokazów mody itd. Uwinęli się w miarę szybko, bo przed północą był już koniec, a np Parkę z Kasjo wychodzili dopiero ok 1.
Walki trochę rozczarowały, ale wygrane Lil Masti i Japczana z mitomanem rekompensują resztę. Ja bym dał im 6/10, bo mają potencjał i kasę.
 
Będzie ciekawie bo HL kasa od Czeczenów, FAME kasa od kiboli/narko pytanie kto wyłoży więcej.
 
Plusem też brak zjebanych koncertów, pokazów mody itd. Uwinęli się w miarę szybko, bo przed północą był już koniec, a np Parkę z Kasjo wychodzili dopiero ok 1.
Walki trochę rozczarowały, ale wygrane Lil Masti i Japczana z mitomanem rekompensują resztę. Ja bym dał im 6/10, bo mają potencjał i kasę.
Był jakiś "koncert". Jakieś gangusy z bratanem na czele darli mordy że "jebać policje". Ktoś na ten pokaz żenady wyraził zgodę więc jest jeszcze dużo do poprawienia
 
Jak coś opinia eksperta
Natsu będzie bita
Brodnicka będzie leżeć
Rataj będzie klepał
Japczan ogarnie bonusa
Bratan (czarny gangsta raper) rozjebie tiktokera
Kolar też będzie bity
Carlito dzięki przewadze warunków fizycznych wygra z BigJackiem
5/7
 
to za moment pierd... to juz nie szokuje, nawet ta 3 w klatce. mnie to nie ruszylo, poziom denny. jak dla mnie to bedzie jak w Japonii, minie zaraz hype, i na to, i na ksw chyba juz tez.
 
A na co oni liczyli, jutubery itp w dzisiejszym świecie to są pionki do wykorzystania, i pasternak jak dobry szachista ich rozgrywa, albo nimi rozgrywa, teraz już ich nie potrzebuje, to ma się upadlać do wyrośniętych oskarków ? :)
I tak taki thebenzyniak będzie odpalał live z konferencji i tym podobnych, bo ma z tego czysty profit na swoim koncie.
 
Tak jak pisałem HL i ELite razem wzięte no może jeszcze walka żuroma to mogłą by być jakaś konkurencja dla fame. Z dużej chmury mały deszcz. Lil Masti pomimo zwycięstwa zaprezentowała się fatalnie medialnie. Nie jest to osoba, którą można polubić i kibicować.
 
Od początku mówiłem, że to chujowa podróbka FAME MMA i tyle, ostatecznie sytuacja sprzyjała obejrzeniu tego przy kilku szklaneczkach whisky więc się skusiłem na to w ostatniej chwili, ale to była najgorsza gala freak-fight jaką widziałem a trochę już ich było, walka karłów i main event były dobre, reszta do zapomnienia, no może oprócz kompromitacji "mistrzyni boksu" Brodnickiej, chociaż Ja nie spodziewałem się jej sukcesu w tym starciu.

Zestawienie 1vs1vs1 od początku było debilne, trzeba było dać 1vs1vs1vs1 to by miało już większy sens, a tak było wiadomo, że będzie jakiś handicap, Bonus vs Japczan to spodziewałem się gówna i gówno było, ale na usprawiedliwienie można przytoczyć tutaj niektóre walki z zawodowego topu jak Romero vs Adesanya które były podobnym gównem pomimo różnicy umiejętności.

W ogóle, nie zdziwię się, jeśli te starcia miały swoje scenariusze, te "ciosy" w parterze nie byłyby w stanie skrzywdzić muchy.

Podsumowując, karły i laski uratowały to widowisko, cała reszta sraka i podróbka gal FAME, 3/10.
 
Umówmy się oglądamy gale freakowe z dwóch powodów ale jest realny konflikt ( dymy) albo chcemy zobaczyć jak znana osoba dostaje i uderza w mordę.
Brodnicka świetnie prowadziła wojnę psychologiczną mając jako przeciwniczkę dużo słabszą intelektualnie Lil Masti.
Świetną następną walką mogłaby być np walka w boksie w mały rękawicach z Olą Rolą. - to tak na marginesie.
Natsu jest ładną laską z sexy przeszłością ale to trochę za mało jak dla mnie.
Bonus Bgc to już nie ten fejm nie ten hype..
 
Dobra na gorąco, dopiero co skończyłem oglądać cała gale HL.

Ogólnie gala słabiutka , za dużo nudnego parteru dlatego gdyby istniało K1 Freak to bym sto razy wolał od Freak MMA.

Jedynie gdzie poczułem coś fajnego to walka 1 vs 1 vs 1 , karły , japczan vs bonito i lexy vs natsu. Reszta była tak obrzydliwie nudna że szkoda gadać.....Brrrr.

Gala ogółem 3-4/10. Jedna ze słabszych jakie widziałem od ery Fame 1.

Moje prywatne zdanie jest takie że takie lil masti , Araby czy Meduzy powinny iść się bić na Almmach bo mnie 24 h parter kompletnie nie interesuje w freakach.

Ps- Rataj jest tak drewniany że chłopie, serio weź to odpuść bo ty za nim cios zadasz to runda się kończy. Kasa kasą ale jego się nie da oglądać w tym swiecie.

I jeszcze raz to pisze parterowcy papa tu ma byc wojna w stójkach do cholery. ;)

Ta gala była tak cienka, że reszta to było leżenie plackiem.

PS- Bratan to wyszedł do tej klatki że do tej pory się zastanawiam po co XD ten gość oprócz łapania głowy Narcyza i rzucenie się na plecy nie zrobił zupełnie nic XD
 
Będzie ciekawie bo HL kasa od Czeczenów, FAME kasa od kiboli/narko pytanie kto wyłoży więcej.
Trochę poleciałeś z ta kasa od kiboli xD ten główny szef fame ma firmę logistyczna a Rozpara raczej nie zna się z kibolami.
 
Back
Top