High League

Oglądam sobie tą galę i dochodzę do wniosku, że najfajniejsze walki to dwie walki kobiet, no i walka karłów.

Brodnicka vs lil było słabsze od BGC vs tapczan. Ogólnie mega słabiutka gala.

Karły , 1 vs 1 vs 1 do momentu gdy było ich 3 , Lexy vs natsu , bgc vs tapczan.

Resztę puszczał bym komuś za karę.


Tak szczerze brodnicka vs lil było ciekawsze na ważeniu gdy się trochę poszarpaly niż ich walka.
 
Last edited:
Masti by ja najebala w stójce a w parterze by skontrolowała loske z góry.
Lil Masti to freakowa Tatiana Suarez
Nie przesadzaj. Jednak Loska coś w jiu-jitsu umie. W stójce tak samo eksplozywne.......na tarczach
 
A sorry, właśnie zobaczyłem u Loski taki wpis:
Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc.
 
A sorry, właśnie zobaczyłem u Loski taki wpis:
Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc.


Widziałem jej walkę na EFM , szczerze nie była lepsza od sobotnich na HL.
 
A sorry, właśnie zobaczyłem u Loski taki wpis:
Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc.
Przecież to jest żenujące. Sadzi się do ludzi, A sama walczyła na gali gdzie w ME walczyl kleszcz. Dzięki Kleszczowi zarobiła hajs.
 
Kopniak w łeb, a właściwie w tył głowy leżącej osoby. W obuwiu. To już lekka bandyterka czy tam patologia. Zakładam, że był trzeźwy i nie naćpany.
I co z tego że go kopnął mają być dymy kurwa! Czego nie rozumiesz?
Ciekaw jestem czym się skończą te wszystkie freakowe bzdety. Na razie szefostwo tych organizacji pewnie zaciera rączki po takich akcjach, ale jak dojdzie do jakiejś tragedii, to interes może się skończyć.
Magical się połamał i każdy ma to w chuju
Trochę poleciałeś z ta kasa od kiboli xD ten główny szef fame ma firmę logistyczna a Rozpara raczej nie zna się z kibolami.
Rozpara mówił w jednym z wywiadów że był informatykiem (chyba po fame 10)
Ciekawe ile sprzedali ppv
Od 230 do 350 tysięcy oczywiście
Opinia eksperta
Meduza na rundkach do Rataja. Tylko stójka, znokautuje cię w 1 rundzie. Facet boi się ciosu zadać i być na nogach 20 sekund już z tym knaziem na Fame to zobaczyłem.
Medusa to taki sebix co nie umie się cisnąć
Każdy wiedział że pójdzie w nogi
No i wygrana w frajerskim stylu
Niech on już wypierdala stypiarz
Lizanie dupy na konferencji było żałosne
Dlatego pan Suwak to mój największy kochanek w sportach walki ;)
Ja tam nie czuję podniecenia oglądając galę na drugi dzień
Widziałem, ale zawodników raczej wypłacają bez problemu.
Nitro jest pewnie zły ze nie dostał żadnego siana za hype mma
Nitro musiał dostać hajs bo nie robił streama w pierwszej konfy potem spotkał się z włodarzami High i zrobił z drugiej + hate room z Isamu i Takefunem
Dostał hajs na bank
Oglądam sobie tą galę i dochodzę do wniosku, że najfajniejsze walki to dwie walki kobiet, no i walka karłów.
Lexy wygrała na farcie
Lexy "Spider" Silva najlepsza
Jest filmik jak jest stary chodzi ubrany po gali jak jakiś mafiozo
 
Ciekawi mnie debiut Disa
Gierczak kilka lat temu :penn: Teraz grzeczny youtuberek :jon:





 
Ciekawi mnie debiut Disa
Gierczak kilka lat temu :penn: Teraz grzeczny youtuberek :jon:






Ostudzę twoje oczekiwania, Disu mówił w wywiadach, że wybrał high league zamiast fame mma, żeby nie ucierpiał jego wizerunek i nie zapowiada dymów, chce dostać normalnego przeciwnika, a nie takiego z którym ma konflikt.
 
Ostudzę twoje oczekiwania, Disu mówił w wywiadach, że wybrał high league zamiast fame mma, żeby nie ucierpiał jego wizerunek i nie zapowiada dymów, chce dostać normalnego przeciwnika, a nie takiego z którym ma konflikt.
Wiem o tym :childcry:
 
I co z tego że go kopnął mają być dymy kurwa! Czego nie rozumiesz?

Magical się połamał i każdy ma to w chuju

Rozpara mówił w jednym z wywiadów że był informatykiem (chyba po fame 10)

Od 230 do 350 tysięcy oczywiście
Opinia eksperta

Medusa to taki sebix co nie umie się cisnąć
Każdy wiedział że pójdzie w nogi
No i wygrana w frajerskim stylu

Niech on już wypierdala stypiarz
Lizanie dupy na konferencji było żałosne

Ja tam nie czuję podniecenia oglądając galę na drugi dzień

Nitro musiał dostać hajs bo nie robił streama w pierwszej konfy potem spotkał się z włodarzami High i zrobił z drugiej + hate room z Isamu i Takefunem
Dostał hajs na bank

Lexy wygrała na farcie
Lexy "Spider" Silva najlepsza
Jest filmik jak jest stary chodzi ubrany po gali jak jakiś mafiozo
No rozumiem, rozumiem, że mają być dymy. Mnie osobiście te dymy już nie bawią -- za stary jestem na takie bzdury. A freakowe organizacje czy też szerzej -- freakowe walki (bo już zainfekowały praktycznie wszystkie znaczące polskie organizacje) interesują mnie właściwie tylko w kontekście tego w jakim kierunku podąża biznes mma w naszym kraju. Jak się przepoczwarza i gdzie to finalnie doprowadzi.

Kilkanaście freakowych walk w życiu obejrzałem i szkoda mi czasu na więcej. Wolę w tym czasie obejrzeć UFC, Glory, topowy boks, czy nawet quasi freakową Gromdę. Rozumiem jednak, że ktoś się tym ekscytuje. Zwłaszcza z młodszych roczników. Jakbym miał kilkanaście lat, to może też by mnie to jarało.
 
Kilkanaście freakowych walk w życiu obejrzałem i szkoda mi czasu na więcej. Wolę w tym czasie obejrzeć UFC, Glory, topowy boks, czy nawet quasi freakową Gromdę. Rozumiem jednak, że ktoś się tym ekscytuje. Zwłaszcza z młodszych roczników. Jakbym miał kilkanaście lat, to może też by mnie to jarało.
Spoko co kto lubi ja tam mam wyjebane na dziadkowaty boks więc go nie oglądam tak jak ty freak fightów :beer:
 
X kurwa D

No to tym wpisem powinien pogrzebać swoją "karierę" całkowicie. Chory człowiek nie może zostać dopuszczony do walki, szczególnie chory na głowę, na chorym na głowę nie można zarabiać, na to są paragrafy. Jak ktoś mądrzejszy się tym zainteresuje to będzie śmiesznie, a to że obrzyganiec to usunie jak ktoś inteligentniejszy wytłumaczy mu co zrobił sobie i możliwe że organizacji to i tak nic nie da bo screenów w chuj pewnie. Brawo
Bo nus. Bo nus. Bo nus. Bo nus.
 
Back
Top