Na żywo High League 4: Szpilka vs Załęcki – Wyniki

Jezu co to jest?

To są te słynne freaki? - dwóch metroseksualnych chłopaczków po 50kg w tym ten jeden ma polip w nosie i problemy hormonalne - tych podludzi by Anita Bekus zamieniła w krwawą miazgę.

Ale żenada - warto czasami to obejrzeć na Strumyku (hehe) by się utwierdzić w przekonaniu, ze ci którzy za to płacą i wszyscy którzy biorą w tym udział to podludzie.

To jest tak jak muzyka disco-polo i fake newsy - ruski atak na polską kulturę i godność człowieka. Khadyrow by się popłakał jakby to gówno miał oglądać.

TY KURWOOO ZGINIESZ - a chłop jest taką cipą, że dla faceta co kładzie bruk i ma 50+ jest na strzała bez dobitki.
 
Nie znam żadnego i mam na nich wyjebane ale zastanawia mnie tylko jedno czym takie melepety sobie zasłużyły, że sie tam znalazły
Zarobione chłopaki z twitch.tv i youtube. Pewnie z kilkaset tysiączków zł już zarobili siedząc i grając w gierki.
 
Jezu co to jest?

To są te słynne freaki? - dwóch metroseksualnych chłopaczków po 50kg w tym ten jeden ma polip w nosie i problemy hormonalne - tych podludzi by Anita Bekus zamieniła w krwawą miazgę.

Ale żenada - warto czasami to obejrzeć na Strumyku (hehe) by się utwierdzić w przekonaniu, ze ci którzy za to płacą i wszyscy którzy biorą w tym udział to podludzie.

To jest tak jak muzyka disco-polo i fake newsy - ruski atak na polską kulturę i godność człowieka. Khadyrow by się popłakał jakby to gówno miał oglądać.

TY KURWOOO ZGINIESZ - a chłop jest taką cipą, że dla faceta co kładzie bruk i ma 50+ jest na strzała bez dobitki.
No dokładnie. Przecież obu by najebal naraz mój sąsiad Stanisław skwarek co od 46 lat zaczyna każdy dzień od dwóch malp
 
Byki porada człowieka IT j- prawie jak @WsiowySmieszek ale nie ten poziom.

Ogarnijcie przeglądarkę BRAVE -> https://brave.com/nl/?ref=mme415

Albo google brave download

Ta przeglądarka blokuje każde gówno i w trybie incognito albo nawet bez niego miażdży Strumyk :D - blokuje wszystkie trojany/bugi/gówna. Polecam! Odpala streamy strumyka za jednym klikiem usuwając i blokując wyskakujące gówno i sprawia, ze strumyk zawsze działa - takie kurła skrypty!

Patrzta - działa i bez gówien dookoła:

1663441772956.png
 
Back
Top