High League 1 (28.08.2021)

Ja sie zgłaszam :bye:
Ja się lepiej nadaje!
sdfrdre-650x366.jpg
 
Poproszę o linka do profilu :)
Czterech ten jak i inne tematy bukmacherskie zamieniło na poletko do wzajemnych pretensji i gówniarskich wyzwisk. Pojęcia nie mam kto zaczął, wszyscy zalewali dział toksycznym gównem. Jak @andrzej_t. wspominał wyciąć trzeba całość nowotworu.


moje istnienie przestaje mieć sens :childcry:
Nie mów tak! Jesteś wspaniałą istotą ludzką!
 
Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

Możemy zrobić też wybory na moderatora działu. Jeśli macie jakieś kandydatury to zgłaszajcie je.
Ja jestem chętny z @Karwantes spina już wyjaśniona.
 
Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich informacji tutaj podanych polecam do kombinacji :bomb:

Carlito @1.50 Fortuna

Walka do jednej karzełkowatej główki. Jak będzie do gry za granicą to poproszę o info na grupie.
:bomb::bomb::bomb: miała być bomba a jest niewypał. Oj słabo.
A żeby było merytorycznie, to granie walk freaków wyłącznie na przesłankach mija się z celem - co już nie pierwszy raz zostało udowodnione.
 
:bomb::bomb::bomb: miała być bomba a jest niewypał. Oj słabo.
A żeby było merytorycznie, to granie walk freaków wyłącznie na przesłankach mija się z celem - co już nie pierwszy raz zostało udowodnione.

"Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

:eddieconspiracy: Musisz być ponad tym bo cię zmiecie z planszy
 
"Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

:eddieconspiracy: Musisz być ponad tym bo cię zmiecie z planszy
I tak rzadko zaglądam :) zmiecie to zmiecie. Większość moich postów jest raczej merytoryczna, ale dzięki za info, nie wiedziałem, że moderacja zaczęła już ingerować w "opinie".
 
Ja na moda chętnie. Gram okazjonalnie, ale zaglądam regularnie więc emocje na bocznym torze:rutekajak: Oprócz tego mogę zagwarantować masę rozrywki dla społeczności w postaci głosowań, ankiet, konkursów z nagrodami czy wspólnych pikników pod chmurką i wyjazdów integracyjnych. Tak w ogóle to apeluje o pokój na świecie
 
Ja na moda chętnie. Gram okazjonalnie, ale zaglądam regularnie więc emocje na bocznym torze:rutekajak: Oprócz tego mogę zagwarantować masę rozrywki dla społeczności w postaci głosowań, ankiet, konkursów z nagrodami czy wspólnych pikników pod chmurką i wyjazdów integracyjnych. Tak w ogóle to apeluje o pokój na świecie
a co sądzisz o zamachach z 11 września?
 
I tak rzadko zaglądam :) zmiecie to zmiecie. Większość moich postów jest raczej merytoryczna, ale dzięki za info, nie wiedziałem, że moderacja zaczęła już ingerować w "opinie".
Widziałeś gdzieś temat, że Mamjeda oskarżyli (bydlaki jedne)? ... No właśnie ;)
 
  • Bones
Reactions: Evo
Możemy zrobić też wybory na moderatora działu. Jeśli macie jakieś kandydatury to zgłaszajcie je.
:hi:w życiu nie postawiłem złamanego grosza u bukmachera oglądam MMA dla przyjemności ale chętnie zostanę moderatorem tego działu
Jestem opanowany dział bukmacherki czytam żeby narobić sobie smaku przed galą
Wiesz że można na mnie polegać :conorsalute:
Ku chwale ziomeq na moderatora
aye
 
Last edited by a moderator:
:hi:w życiu nie postawiłem złamanego grosza u bukmachera oglądam MMA dla przyjemności ale chętnie zostanę moderatorem tego działu
Jestem opanowany dział bukmacherki czytam żeby narobić sobie smaku przed galą
Wiesz że można na mnie polegać :conorsalute:
Ku chwale ziomeq na moderatora
aye
Wiesz gdzie możesz zostać moderatorem?
 
Wiesz gdzie możesz zostać moderatorem?
:whodefuk:
Ejj gościu uważaj to ma być dział poświęcony wymianie opinii
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie zaśmiecaj tęgo wątku
#ziomeqnamoderatora
 
Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

Możemy zrobić też wybory na moderatora działu. Jeśli macie jakieś kandydatury to zgłaszajcie je.

zainteresowany, mam doświadczenie w moderowaniu grupy
 
pojawił się z wielki moderator. Jeszcze kilka dni temu zebrałeś mailowo o dostęp do grupy zamkniętej...
:jimcarreyvomit:

tak, to zdecydowanie było żebranie xD wiesz kolego ja w porównaniu do ciebie prowadzę social media (grupa na prawie 1000 osób na fb) i potrafię się jakoś kulturalnie wypowiedzieć, do tego działam z różnymi typerami na różnych płaszczyznach i jednak sądziłem że ze względu na starą znajomość można do ciebie zagadać ale widzę że nic się nie zmieniło

xd.jpg
 
I tak rzadko zaglądam :) zmiecie to zmiecie. Większość moich postów jest raczej merytoryczna, ale dzięki za info, nie wiedziałem, że moderacja zaczęła już ingerować w "opinie".

O co dokładnie chodzi z tą ingerencją w opinie?
 
  • Like
Reactions: Evo
Back
Top