High League 1 (28.08.2021)

Ja tez złapałem po 2.55
to tylko jeden z kuponów :conorsalute:

1630186949370.png
 
Czy waszym zdaniem Lil Masti może zdecydować się w dalszej perspektywie na występy w KSW lub Fen?
Czy finansowo by jej się to opłacało ?
 
Wstyd sie przyznac ale postawilem na niedorozwoja bonusa. Przede wszystkim myslalem ze bonito bedzie w 2 polowie walki duzo lepiej kondycyjnie stal a tu taki zonk gosc sie slania na nogach a ten loły kopie na szczescie jedyna wtopa z gali overki i Aniela izydor
 
@Cloud @Dzihados i reszta administracji

ten temat jest jak Niko "poza prawem"? Może w końcu warto by tu zrobić porządek? Kiedyś tu było fajnie dzielić się typami, teraz już nikt tego nie robi... zgadnijcie dlaczego

Dzięki za zwrócenie uwagi. Użytkownicy Zarobas i Pan Wiesio zostali zbanowani. Jak się znowu pojawią to dajcie znać.

Ja pierdole ale ściek kurwa to forum xD

A Ty nie przesadzaj :crazy: od 30 dni są normalne dyskusje, a hejt jest tylko od kilku godzin. No wybacz, że nie mieliśmy czasu zareagować. Goście już usunięci, proszę nie nazywać Cohones ściekiem, bo jeśli już, to jest ściekiem tylko przez chwilę, później przychodzi deszcz i zmywa szlam :chuck:
 
Dzięki za zwrócenie uwagi. Użytkownicy Zarobas i Pan Wiesio zostali zbanowani. Jak się znowu pojawią to dajcie znać.



A Ty nie przesadzaj :crazy: od 30 dni są normalne dyskusje, a hejt jest tylko od kilku godzin. No wybacz, że nie mieliśmy czasu zareagować. Goście już usunięci, proszę nie nazywać Cohones ściekiem, bo jeśli już, to jest ściekiem tylko przez chwilę, później przychodzi deszcz i zmywa szlam :chuck:
Nie moja sprawa, ale to nie wszyscy, nie wyciąłeś ropienia do końca i będzie gniło dalej. Chirurdzy zawsze wycinają do zera a nie tylko wierzchołek.
 
Dzięki za zwrócenie uwagi. Użytkownicy Zarobas i Pan Wiesio zostali zbanowani. Jak się znowu pojawią to dajcie znać.



A Ty nie przesadzaj :crazy: od 30 dni są normalne dyskusje, a hejt jest tylko od kilku godzin. No wybacz, że nie mieliśmy czasu zareagować. Goście już usunięci, proszę nie nazywać Cohones ściekiem, bo jeśli już, to jest ściekiem tylko przez chwilę, później przychodzi deszcz i zmywa szlam :chuck:
a czemu nie zbanujesz DavidaMMA? gosc jest toksyczny i zaczyna pierwszy zazwyczaj
 
Dzięki za zwrócenie uwagi. Użytkownicy Zarobas i Pan Wiesio zostali zbanowani. Jak się znowu pojawią to dajcie znać.



A Ty nie przesadzaj :crazy: od 30 dni są normalne dyskusje, a hejt jest tylko od kilku godzin. No wybacz, że nie mieliśmy czasu zareagować. Goście już usunięci, proszę nie nazywać Cohones ściekiem, bo jeśli już, to jest ściekiem tylko przez chwilę, później przychodzi deszcz i zmywa szlam :chuck:
Lepiej byś tego DawidaMMA wyrzucił, wystarczy przejrzeć tematy i widać, że on tu się jako pierwszy do wszystkich sapie, od jego zachowania zaczęły się burdy i będą się zaczynać w przyszłości.
 
własnie nie ma normalnych dyskusji od jakiegoś czasu chyba nie obserwujesz tego forum zbytnio tak pisząc, ja wróciłem tutaj po dłuższej przerwie ale to co się tutaj wyprawia no to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie czasem :D
 
Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

Możemy zrobić też wybory na moderatora działu. Jeśli macie jakieś kandydatury to zgłaszajcie je.
 
Dzięki za zwrócenie uwagi DavidMMA też poleciał. Od dziś prośba o zgłaszanie każdego, kto będzie wyśmiewał przegrane kupony lub propozycje zakładów. Ten dział zawsze miał być wymianą opinii, a nie zasrany szyderą czy podbudowaniem sobie ego "bo ktoś przegrał".

Możemy zrobić też wybory na moderatora działu. Jeśli macie jakieś kandydatury to zgłaszajcie je.
Ja sie zgłaszam :bye:
 
Back
Top