High League 1 (28.08.2021)

dużo cięższa, wyższa widziałem w jakimś vlogu jej tarcze i widziałem natsu na media
duzo znaczenie tu bedzie odgrywac roznica warunkow
Charakter ważniejszy, równie dobrze może odwrócić się plecami po tym jak dostanie jeden cios i się poddać, nie ma co stawiać.
 
Zagrałem Lexy po @1.85 i mam dobre przeczucia co do tego betu, przewaga siłowa powinna być tu widoczna, dodatkowo Lexy wydaje się bardziej charakterna i ma murzyńskie korzenie co pomoże jej w tej śmiesznej walce.
również mam ją w duecie z Josefem mocno spokojny się czuję o to
 
Ewa Brodnicka nie wygra przed czasem 1.96 na fortunie :brainoverload: chyba największe obecnie value z gali
W ogóle widze w dzień gali ładna się płynność zrobiła na rynku wszystko leci bez weryfikacji :goldi:
 
Pierwszy raz widze, zeby cashout przewyzszal wplate. Zagralem za 50zl, a moge wyplacic 83zl. Wiecie moze, o co chodzi?
Screenshot_20210828-171525.jpg
 
Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich informacji tutaj podanych polecam do kombinacji :bomb:

Carlito @1.50 Fortuna

Walka do jednej karzełkowatej główki. Jak będzie do gry za granicą to poproszę o info na grupie.
Witaj, postawiłem duzo pieniedzy na ta walke, bo mowiles, ze jest ta walka do jednej bramki czy mozna jakas rekompensate? Nie wiem, nie chce pieniedzy ale mozesz mi przedluzyc pakiet na kolejny miesiac na omnibecie? :płacz:
 
Odpuszczę jednak walkę Brodnickiej, tak naprawdę to żadna mnie nie przekonuję, myślałem, że może być przewaga zapasów Lil Masti ale Brodnicka wygląda jakby miała 2x wiecej siły, chuj wie co tutaj się wydarzy.

Bratan + Medusa + Tapczan + brak decyzji w walce karłów @3.88

Ruskie dodali HL, Medusa po 1.25 wisi, dubel z Tapczanem @2.43, poszły konie :boss:

:conorsalute:
 
Dno i kupa mułu a gadać sobie może.
W dwa miesiące nauczy się jedne wielkie nic.
To anty bokserka, nie raz tak w komentarzach miała jechanie.
Męczarnie z o połowę mniejszymi bumami z Argentyny na całych dystansach. Gdzie nie raz komentatorzy po walce mieli problemy z powstrzymaniem się od krytyki.
To takie ciepłe kluchy i anty talent do wszystkiego.
Już widzę jej ryj obijany z góry przez Masterke. Widzę tą bezradności w parterze. Nie ma szans że będzie bronić obaleń.

O jakim ona lewym prostym wczoraj gadała jak to od razu będzie wjazd w nogi i ułożenie jej w na plecach.

:cool:
 
Back
Top