Hall of Shame

a Pogi to nie wygrywał ostatnio jakichs ALMMA ( ktos tam pisal chyba w skórze) ? wiec moze to troche przesada z hall of shame
 
Polskie mma jest zbyt młode żeby w galerii było wiecej niż 5 osób: N., B., Murat i tych dwqóch gangsterów od strefy walk, na tym koniec wg mnie.
 
No ja oryginalny nie bede Sapp,Najman moze Datsik bo niezly z niego popierdoleniec,chociaz KejO na Arlovskim bylo spoko :) Pudzian(?)doceniam jego zapal,ciezka prace,mysle jednak,ze nic z tego nie bedzie,MMA to nie jego bajka,czekam teraz az mnie ktorys od hejterow zwyzywa :) ale takie jest moje zdanie na temat Pudzianowskiego w MMA i zdania nie zmienie,mysle,ze mam prawo do niego.
 
Popek, Kalib Starnes, Jose Canseco, Bobby Ologun, Art Jimmerson, Dennis Hallman (za akcje z kutasem na wierzchu) i oczywiście Joe Son za to, że dostał 275 lat więzienia i takie strzały w kule:
 
Ten temat ogólnie nie ma dla mnie ładu i składu, ale co u licha na tej liście robi Art Jimmerson?
 
Przecież to był 1993 rok, a gość nie wiedział co to parter, dosiad. On nawet nie wiedział co to BJJ i kim jest Gracie. Jak dla mnie to wrzucanie uczestnika UFC 1 i osobę, która od prawie 20 lat pozytywnie wypowiada się o MMA na jedną listę z Najmanem, Bazelakiem itd. to jakieś gigantyczne nieporozumienie. Podobnie nie wiem jakim cudem znalazł się w tym temacie Maciek Kawulski, któremu na polskim podwórku jest znacznie bliżej do Hall of Fame niż do listy wstydu.



A co do Arta, to polecam ten art:



http://www.sherdog.com/news/articles/1/Art-Jimmerson-Where-Is-He-Now-16521
 
no może przesadziłem z Kawulskim bo jako całość to mu sie pomnik należy. Tylko jego ostatnie wypowiedzi wybitnie mnie irytują
 
Ja w ogole nie rozumiem jaki sens ma zakladanie takich durnych teamtow. Zeby pojezdzic po kims, powysmiewac? Promowac nalezy tych ktorzy prezentuja cos fajnego, reszte przemilczac. Tak tu wszyscy nienawidza Najmana a sami nakrecacie jego (i innych) popularnosc
 
Ok Escobar, co do Arta się zgodzę, choć jak wyjebał w jednej rękawicy a potem zaczął klepać bez żadnych ciosów to było to conajmniej śmieszne.
 
A już myślałem, że temat umarł śmiercią naturalną. Może jeszcze Irek Bieleinik za słabą konferansjerkę?
 
Pudło zajmują jak do tej pory:

Marcin Najman: 10
Kamil Bazelak: 9
Bob Sapp: 8

Potem z 3 głosami są: Andrzej Mikołajczak i Paweł Wolski (Strefa Walk), Ryszard Murat, Maciej Sikoński, Mateusz Pogudź, Datsik, Toney

2 głosy: Popek i Irek Bileleninik

Ps. Myślę, iż aby dołączyć do HoS Cohones trzeba zdobyć jakąś konkretną liczbę głosów. (np. min 10 na początek). Także Najman spełnił powyższe kryterium. :-)
 
jak mozna podac tutaj Kawulskiego, pierdolona banda kretynow i ignorantow. gdyby nie on to w zyciu bys nie zalozyl konta na cohones :
 
Irek ma jeden głos od @kyfu. Ja wcale na niego głosu nie dawałem, myślałem, że ironia zostanie zrozumiana. Fajnie Kaczka, że udało Ci się przy pomocy userów ustalić podium i na tym moim zdaniem koniec, poczekajmy kilka lat na kolejne nominacje, bo jak Mamed nie pójdzie do UFC i Kawul da wywiad na ten temat to dostanie z 5 nominacji od jakiś idiotów i przeskoczy Sappa. To chyba nie o to chodziło w tym temacie.
 
Sapp za niebywałe odpierdalanie żenady.



Wes Sims za notoryczne faulowanie.



Jason Guida za zachowanie po walce z Mamedem.



Czołówki nie chce mi się wymieniać, więc napiszę może tak:



N., B.
 
Ciężko było ale kapituła w składzie Dooży & Grooby oddaję głos na...(werble) Bob Sapp.



Uzasadnienie: Marcin ani Kamil nie byli na tyle wysoko aby mieć z czego spadać poza tym Najman ostatecznie obił Saletę, a Bazelak się wyje*ał po czym żaden cios Walusia nie doszedł i sędzia przerwał bo Bazelak nie odpowiadał natomiast Bob Sapp zrobił z siebie taki cyrk obwoźny od Australli przez Kazachstan, Słowację, Polskę aż po Stany Zjednoczone i podkłada się co jest hańbą dla zawodnika sportów walki.
 
Back
Top