Hall of Shame

Anonymous

NoLife FC
HOLjpg_rwrwpax.jpg
Są wśród ludzi w jakiś sposób związanych z mma jednostki, które moglibyśmy zaliczać w ten poczet "sław" :-)Moja dwójka:1) Kamil Bazelak2) Marcin Najman
 
1.Najman2.Sapp3.Bazelak - w sumie jeszcze tak strasznie mi nie podpadł, ale materiał dobry.potem się jeszcze pogłowie i znajde kilku, nie koniecznie z Polski.
 
@upKaczka z tym to zes dojebał po bandzie :D. Ci panowie pasuja tu w 100% ;)To ja tez cos dodam:1) P. Kawulski ( za ostatnie wywiady i dużą dozę ignoranctwa)2). P. Okniński (za to ze nie potrafi sie wysławiac i cwaniakuje jak on by poskladal koksa-kulturyste..bitch please..)
 
Może niech każdy (jeśli ma chęć) poda kilka swoich faworytów i za jakiś czas Ci najczęściej wymieniani, oficjalnie wejdą do grona "sław" mma.Ps. Kawulski chyba jeszcze nie zasłużył :-)Edit. Pogiego też byście tu widzieli..? Waham się...
 
@Keesdablju nie słyszałem o tym gościu :-)Biedny chłopak... Zapraszamy do polski, mamy tu takiego pana N., który słynie z chojności poprawiania rekordów swoim przeciwnikom :-)
 
Hmmm pewnie jakby się dokopać do gali Nastula-Wroński zrobionej w jakiejś ruderze z tymi zapowiadaczami, komentatorami i wogóle to ktoś by się mógł załapać.
 
macie pretensje do Sappa, ze zarabia pieniądze ?chyba ostatnio najbardziej mnie irytuje:Kawulski
 
wow, Mariusz zbrobił duże postępy, jeszcze nikt go nie wymienim a ile przecież było komentów na jego temat:) parę zdjęć w ATT i jesteś pro!
 
jakabykolwiek nie była oferta UFC, jeśli Mamed jej nie przyjmie, chodziło mu tylko o negocjacje...te wywiady, notki prasowe brzmią jakoś dziwniee: pisałem to w newsy mma userów, nie wiem skąd to się tu wzięło...
 
@upmoj Boze, co za zenada..oczywiscie Sapp na pierwszym miejscu wg mnie. potem NeinMann, Bazelak.
 
Back
Top