GROMDA - nie ma miękkiej gry

Mam nadzieję, że dojdą do tego jeszcze jakieś spoko superfighty, bo dla takiego składu kupować ppv to ja podziękuję.
 
Mam nadzieję, że dojdą do tego jeszcze jakieś spoko superfighty, bo dla takiego składu kupować ppv to ja podziękuję.
no jest walka o pas Balboa vs Godbeer, i finał turnieju GOAT vs Mario, ta grafika to chyba uczestnicy nowego turnieju. Tak mi się wydaje przynajmniej.
 
O tych walkach wiem, ale nadal turniej zapowiada się marnie i mnie zupełnie nie przekonuje.
 
Ktoś wie czy jest reflink od Goata?
Na chwilę obecną nie ma
Screenshot_2022-06-06-18-11-02-903_com.facebook.mlite.jpg
 
Grabowski podkręcał Remiego żeby awanturę zrobił na gromdzie, gdy Różal powiedział Remiemu żeby zachował zimną głowę to Mario Grabario się wkurwił, przemieszał zestawienie i pojechał Gruchale po pensji.
Z takim podejściem to zaraz syna będzie musiał posłać na śmierć w turnieju gromdy :lesnarhappy:
A tak na poważnie, Grabowski, wstyd.:siara:

Źródło:
 
Grabowski podkręcał Remiego żeby awanturę zrobił na gromdzie, gdy Różal powiedział Remiemu żeby zachował zimną głowę to Mario Grabario się wkurwił, przemieszał zestawienie i pojechał Gruchale po pensji.
Z takim podejściem to zaraz syna będzie musiał posłać na śmierć w turnieju gromdy :lesnarhappy:
A tak na poważnie, Grabowski, wstyd.:siara:

Źródło:

Cicho tam bo prezes Marcel Cię dojedzie. .. :boystop:
 
Back
Top