GROMDA - nie ma miękkiej gry

1625160592862.png

ranking bijoków
 
no nieźle im to wychodzi na Gromdzie, dobre mają zasady i nie ma zamuły, czasami wychodzi to cringe'owo (przede wszystkim te ich legendarne ksywy) ale z tych organizacji bare knuckle to w Polsce są najlepsi i czekam na tą wakacyjną galę, Borek łebski gość, spędził kupe lat w polsacie podglądająć ksw czy kupe gal boksu (też te amerykańskie) i widać że ma czutke do organizacji gal, nawet te niektóre gale boksu co on robi da się w porządku oglądać mimo że rozpiskowo mocno ssą czasami
 
Dobra turniej jutro to pytanie do was - po losowaniu kogo na zwycięzcę typujecie? Ja stawiam na Brodacza
 
Niedoszły uczestnik Gromda 6 Michał Bańbuła przegrał w Kościerzynie z jakimś nonejmem, podobnie los spotkał Igora Jakubowskiego. To były półfinały turnieju z główną nagrodą 50 tys. zł. Pytanie, czy zobaczymy Jakubowskiego w Gromdzie (albo freak mma), bo w poważnym boksie jest de facto skończony?
 
Niedoszły uczestnik Gromda 6 Michał Bańbuła przegrał w Kościerzynie z jakimś nonejmem, podobnie los spotkał Igora Jakubowskiego. To były półfinały turnieju z główną nagrodą 50 tys. zł. Pytanie, czy zobaczymy Jakubowskiego w Gromdzie (albo freak mma), bo w poważnym boksie jest de facto skończony?
reakcja na ciosy niepokojaca
 
w poważnym boksie jest de facto skończony?
Dla mnie Jakubowski jako poważny sportowiec jest skończony odkąd poszedł do Big Brothera. Zarazem jednak dzięki temu będzie na kartach bokserskich jeszcze długie lata bo ma znane szeroko nazwisko i będą go wsadzać na karty dlatego.
 
Dla mnie Jakubowski jako poważny sportowiec jest skończony odkąd poszedł do Big Brothera. Zarazem jednak dzięki temu będzie na kartach bokserskich jeszcze długie lata bo ma znane szeroko nazwisko i będą go wsadzać na karty dlatego.

No wiesz, amatorski boks w Polsce leży jeszcze gorzej, niż zawodowy. Pytanie jaki miał pomysł na siebie, bo pierwszą walkę zawodową stoczył dwa lata po IO w Rio. To w ogóle jest mało sportowe. Jak chciał szybko zarobić bez przemęczania się to mógł nawet nie zaczynać tej zawodowej kariery. Teraz ma 29 lat i zostało mu tylko freakowe MMA albo Gromda, ale podejrzewam, że duma nie pozwoli mu na to drugie, bo jednak w boksie nie był takim bumem jak Bańbuła (a skończył de facto jeszcze gorzej).
 
No wiesz, amatorski boks w Polsce leży jeszcze gorzej, niż zawodowy. Pytanie jaki miał pomysł na siebie, bo pierwszą walkę zawodową stoczył dwa lata po IO w Rio. To w ogóle jest mało sportowe. Jak chciał szybko zarobić bez przemęczania się to mógł nawet nie zaczynać tej zawodowej kariery. Teraz ma 29 lat i zostało mu tylko freakowe MMA albo Gromda, ale podejrzewam, że duma nie pozwoli mu na to drugie, bo jednak w boksie nie był takim bumem jak Bańbuła (a skończył de facto jeszcze gorzej).
Igor moim zdaniem ogółem miał papiery, ale główny problem - kontuzje i głowa po Big Brotherze. Kontuzje hamowały rozwój i pchnęły go do BB w ogóle, a program sprawił, że Igor myśli, że jest wielką gwiazdą. Co utrwalają mu media które na takową go kreują, dla mnie jednak on ma dalej karierę w boksie pewną bo nazwisko przez BB przyciągnie masę ludzi.
 
Dodam to już poza tematem Jakubowskiego, że osobiście bym na Gromdzie Michała Żeromińskiego zobaczył. Z jego serduchem do walki pozamiatałby w turnieju.
 
Żeromiński to jeszcze chyba może więcej wyciągnąć zostając w boksie przez kilka lat. Te 100k z Gromdy to za mało, żeby się skusić. Ale skoro Jakubowski połaszczył się na 50k to znaczy, że jego można rozpatrywać w temacie. Chyba aura celebryty z BB już nie daje zysków.
 
Pytanie do ekspertów: z czego znany u licha jest ten typ co go na GROMDA 7 ogłosili, że podpisują go "celebryta".
Tak w ogóle wieczorem sobie fajną rzecz na YT zapuściłem i... Arkadiusz Wełna na GROMDA? Moim zdaniem byłby spoko pomysłem.
 
PRZEPRASZAM MACIEJA KAWULSKIEGO za śmianie się z trailerów KSW. Nowy trailer GROMDY to jest cringe w chuj taki, że trailery KSW to przy nim poziom "Bękartów wojny".
 


Gromda odcina sie od punchdownu czy innego the war, u nich kwestie medyczne sa na wysokim poziomie. Kazdy zawodnik jest badany jest przed profesjonalnym pojedynkiem bokserskim.

Gromda 10 zapowiedziana wstepnie w hali widownia okolo 5000 widzow

Borek zapowiedzial gale zagraniczne a takze mozliwa wspolprace z DAZN :wow: ciekawe ile w tym prawdy i co z tego wyjdzie

Czwartek 14.00 wazenie bijokow przed gromda
 
Back
Top