Grillujemy

Kaczka nie zna innych rodzajow miesa.
40 lat schab i mielone na przemian.
Pewnie nawet nie wie z czego mielone...
Nie bądź taki mądry, ok ? ::yellowcard::

Mielone , jak sam robię, ro mielę łopatkę świni . Ale ostatnio nie najlepiej z bebechem, wiięc już dawno mielonych nie jadłem ( pewnie cebulicha też mi szkodzi , którą podsmażam i daje do środka - chuj wie).
Tak jak pisałem, był to debiut. Nie do końca udany. Po pierwsze, za długo to jarałem . 7 minut cienkie kotlety, to nawet bym steka pewnie wysuszył na wiór.
Popróbuje innych mięs, a nuż sie kiedys uda.
Grill na szczęście szybko stygnie, wszystko momentalnie da się umyć, więc żaden problem.
A że schab twardy....? Przynajmniej szczęka się wzmocni, zazdrośniki! :irish:
 
Gdzie dostanę wołowinę?
Mam u siebie na wiosce: Lidl, Kaufland, Inter Marche, Biedre.
W Polo Market - nie ma
 
Pytam poważnie . Chodzi mnie o polędwicę wołowa najlepiej, albo coś zbliżonego na steki.
Tak poza tym to lepiej kup karkówke z wieprza, bo stejka to trzeba umieć zrobić. Na 99% wyjdzie Ci twardy.
 
Last edited:
Stek mały 0,198 kg 17,80 zł
to tak na jedna porcje? pytam bo tez mam Lidla nieopodal i w sumie tez moze bym sprobowal. Zero doswiadczenia w przyrzadzaniu stekow wolowych. Zrobilbym bardziej w piekarniku bo smazonego nie jem, gdyz gorzej sie po nim czuje
 
Tak. Na tacka to chyba próżniowe zamknięte
Kup kurwa rostbef albo antrykot i zrób tak jak pisałem... Albo weż z sokołowa w biedrze i masz specjalną aplikacje na telefon żeby tego nie spierdolić. Nie bój sie, karty podawać nie trzeba.
 
Kup kurwa rostbef albo antrykot i zrób tak jak pisałem... Albo weż z sokołowa w biedrze i masz specjalną aplikacje na telefon żeby tego nie spierdolić. Nie bój sie, karty podawać nie trzeba.
Polędwica ponoć lepsza.
Ale spróbuję wszystkiego. Relax
 
Poledwice grillowalem 4 min i nie wiem,czy czasem 3 nie byłoby lepiej
<tęskni za mielonymi >
E. Myślałem,że cukinia smaczniejsza jest...:bad:

DSC_2262_JPG_640x400_crop_q85.jpg
 
Kierwa,be jakiejś marynaty,to chujowe w smaku to mięcho. Posoliłem po jeno trochę. Tłuste i chrzęści wypłukać, bo na rzygi się zbiera. Oj, pogriluje cis czuję długo...
 
Kierwa,be jakiejś marynaty,to chujowe w smaku to mięcho. Posoliłem po jeno trochę. Tłuste i chrzęści wypłukać, bo na rzygi się zbiera. Oj, pogriluje cis czuję długo...

Trza było zmielić, albo tłuczkiem lutować.
 
Back
Top