Grand Theft Auto VI

image.png.ae106f76e5eb86eb8bdc3cf16adc1526.png


Ładnie sobie w chuja lecą :lol:
 
Mnie bardziej od fabuły ciekawi jak będzie wyglądał świat. Na razie na zdjęciach wygląda obłędnie. Różnorodne lokacje, przekrój NPC, detale. Jak ten świat będzie przynajmniej tak żywy jak w RDR2 to biorę zaraz po premierze nawet jeśli miałoby to kosztować 5 stówek :tellmemore:
Dorzuc drugie tyle, mówię Ci :lol::lol:
 
Jak wrażenia po trailerze? Gdy się to odpala to jest to na prawdę niesamowicie, a wychodzi na to, że nie będzie żadnego woke syfu.

Trzeba montować bestię
 
No trailer wygląda bardzo dobrze. Widać, że najważniejszy nacisk jest na relację między głównymi bohaterami i historia w stylu Bonnie i Clyde'a. Fajnie odzwierciedlony klimat Florydy. Ciekawe czy będzie lżejszy, satyryczny styl jak w GTA V czy jednak trochę poważniejszy. Przebić RDR2 będzie bardzo trudno, ale będę oczekiwał z dużym zainteresowaniem. Czy już było potwierdzane czy będzie grywalna jedna postać czy obie?
 
Ciekawe czy będzie lżejszy, satyryczny styl jak w GTA V czy jednak trochę poważniejszy. Przebić RDR2 będzie bardzo trudno, ale będę oczekiwał z dużym zainteresowaniem.
Mam nadzieję że jednak to drugie. Dodatkowo liczę że przywiązanie do detali będzie przynajmniej na poziomie GTA IV, bo jak znów polecą po bandzie i "szóstka" będzie tak uproszczona jak GTA V, to będę miał olbrzymi niedosyt i podejrzewam że nie tylko ja.
 
No trailer wygląda bardzo dobrze. Widać, że najważniejszy nacisk jest na relację między głównymi bohaterami i historia w stylu Bonnie i Clyde'a. Fajnie odzwierciedlony klimat Florydy. Ciekawe czy będzie lżejszy, satyryczny styl jak w GTA V czy jednak trochę poważniejszy. Przebić RDR2 będzie bardzo trudno, ale będę oczekiwał z dużym zainteresowaniem. Czy już było potwierdzane czy będzie grywalna jedna postać czy obie?
Liczę, że jednak balans między tym co fabuła oferowała między GTA IV i GTA V.
Fabuła z czwórki jednak zbyt depresyjna jak na Vice City i cały poziom zwariowania Florydy. W piątce w pewnym momencie odpięli wrotki na grubo, a sama fabuła nie była jakaś wspaniała.


Biorąc pod uwagę przecieki i materiały promocyjne to na 99% obie postacie są grywalne.
 
No i przynajmniej dobra dupa, a nie jakieś trans mapety z kolorowymi włosami, kolczykiem w nosie i jakimiś zjebanymi zaimkami jeno/onu. To kolejny plus tej gry.
Kwestia czasu i jakieś zesransko będzie, co tylko przełoży się na promocje :awesome:
 
Back
Top