Grand Theft Auto VI

Nie wiem czy już było takie info w temacie. GTAVl z prawdopodobnym czasowym exclusivem dla PlayStation i Xboxa.
przecież to było wiadomo od dawna. to jest tradycja rockstara, że wypuszczają duże gry tylko na konsole a dopiero po czasie portują na pc.
GTA IV, GTA V, RDR I i II, ziobro zdziwienia, że wychodzi tylko na konsole.
 
przecież to było wiadomo od dawna. to jest tradycja rockstara, że wypuszczają duże gry tylko na konsole a dopiero po czasie portują na pc.
GTA IV, GTA V, RDR I i II, ziobro zdziwienia, że wychodzi tylko na konsole.
W sumie to nie wiem bo od dawna nie czytam żadnych newsów o grach tylko gram w nie. Pamiętam że jeszcze vice city i San Andreas tak wychodziło a później nigdy się tym nie interesowałem.
 
W sumie to nie wiem bo od dawna nie czytam żadnych newsów o grach tylko gram w nie. Pamiętam że jeszcze vice city i San Andreas tak wychodziło a później nigdy się tym nie interesowałem.
A dziś w te GTA zagrasz nawet na telefonie :jjsmile:
 

:joe:
Szukam potwierdzenia i nie widzę nigdzie źródła, jedenyne znanych portali to dailymail coś pisze ale to chyba nie jest pewna informacja ze dożywocie przyklepane. Ppe to pudelek i kopiuj wklejacze.
 

:joe:
Szukam potwierdzenia i nie widzę nigdzie źródła, jedenyne znanych portali to dailymail coś pisze ale to chyba nie jest pewna informacja ze dożywocie przyklepane. Ppe to pudelek i kopiuj wklejacze.
Wątpię w dożywocie ale jak dobrze pamiętam to całkiem niedawno była mowa o tym jak głośno mówił w trakcie sprawy sądowej, że jak wyjdzie z pierdla to dalej będzie łamał prawo. :werdum:
 

:joe:
ależ marny klikbajt, ppe to ściek.
koleś został ”jedynie” skazany na pobyt bezterminowy w szpitalu psychiatrycznym
 
ależ marny klikbajt, ppe to ściek.
koleś został ”jedynie” skazany na pobyt bezterminowy w szpitalu psychiatrycznym

Ppe to od dawna jest wyjątkowej klasy gówno które z pierda zrobi news z baitem w tytule. Szkoda że forumek się zjebał i spłonęło moje konto którego nie mogę odzyskać.

ahhaahha! Nie dałem sie kurwiom! Wyczułem na kilometr - widziałem ten headline kilka razy i nie wszedłem! :fjedzia: :jjsmile:
 
Ale pomijając te dożywocie itp, to jeżeli prawdą jest, że 18latek hakuje rokstara za pomocą komórki i fire sticka to jaki ten gość musi mieć łeb. To akcja jak z filmów o geniuszach hakerach.
 
ahhaahha! Nie dałem sie kurwiom! Wyczułem na kilometr - widziałem ten headline kilka razy i nie wszedłem! :fjedzia: :jjsmile:
IMG_1162.gif
 
Back
Top