Grand Theft Auto VI


:suchykarol:
Nie Transformers kurwa, tam były normalne pojazdy jak jakaś koparka czy inny truck, można było kogoś rozjebać albo zepchnąć z planety(mapy) gra była w formie deatchmatch, było z 8-12 pojazdów i prawdopodobnie to nie było przez neta bo miałem wtedy z 12 lat max.
 
Nie Transformers kurwa, tam były normalne pojazdy jak jakaś koparka czy inny truck, można było kogoś rozjebać albo zepchnąć z planety(mapy) gra była w formie deatchmatch, było z 8-12 pojazdów i prawdopodobnie to nie było przez neta bo miałem wtedy z 12 lat max.
Jedyne co mi przychodzi to destruction derby albo coś w tym stylu, chociaż nie wiem czy były tam koparki
 
Jedyne co mi przychodzi to destruction derby albo coś w tym stylu, chociaż nie wiem czy były tam koparki
To nie to, tam toru nie było, ale zamysł to to, tylko że pojazdy inne

Grałem też kiedyś w takie coś co się samochodzikiem po stole zapierdalało po torze, normalny taki wyścig, też fajne było.
Grałem nawet kiedyś w motorki jakieś, elastomania się to nazywało .
 
To nie to, tam toru nie było, ale zamysł to to, tylko że pojazdy inne

Grałem też kiedyś w takie coś co się samochodzikiem po stole zapierdalało po torze, normalny taki wyścig, też fajne było.
Grałem nawet kiedyś w motorki jakieś, elastomania się to nazywało .
Ignition, Vigilate 8
A po stole to Micro Machines
 
Kogoś jeszcze jarają zapowiedzi tych trailerów? Ja już od dawna nie czytam żadnych newsów o GTA 6. Będzie to będzie, albo nie będzie :fjedzia:
 
Kogoś jeszcze jarają zapowiedzi tych trailerów? Ja już od dawna nie czytam żadnych newsów o GTA 6. Będzie to będzie, albo nie będzie :fjedzia:
Mnie jara bo nie mam pojęcia, gdzie się toczy akcja i kto jest bohaterem ( a może bohaterami).
 
Mnie jara bo nie mam pojęcia, gdzie się toczy akcja i kto jest bohaterem ( a może bohaterami).
Vice City. Stawiam dolary przeciwko orzechom. Cyklicznie jest nowy York Miami i Killafornia. Teraz czas na Miami.
Gra przede wszystkim do amerykańskiego odbiorcy. Musi być ich miasto. Do tego sławne i ciekawe żeby można było nawiązać do filmów i seriali a umówmy się że nie wezmą na warsztat Seattle lub innego SLC.
 
02mgqigf5d4c1.jpeg


Główna bohaterka Lucia.

:benny:
 
było jasne, że będzie Vice City.

IV była w Liberty City a V w Los Santos.
pewnie GTA VII w 2036 na PS8 wyjdzie w znów w Liberty.
 
Trailer chujowy ogólnie, zgasił mój hype na grę xd


Twerkujące smoluchy, bez wyraźnego nakreślenia fabuły, gameplayu etc.
 
Trailer chujowy ogólnie, zgasił mój hype na grę xd


Twerkujące smoluchy, bez wyraźnego nakreślenia fabuły, gameplayu etc.
No gra jest ogólnie o przestępczości więc patola czyt smoluchy i kubanczycy muszą być. Przecież nie zrobią GTA Łódź Bałuty żebyś miał białych patusów.
Myślę że Rockstar da rade po raz kolejny. Szkoda że to będzie już chyba 11 lub 12 lat od premiery V która już się tak postarzała że nie daje rady w to grać.
 
Ja tam liczyłem na Vice City i jest. Gra będzie dobra. Rockstar umie w sandboxy. Jedyna obniżka formy od 2001 roku to było GTA4 i to też nie jest tak że to była zła gra. Może mi nie pasował ponury klimat Liberty. Tych nieudanych wznowień i serii "stories" to nawet nie liczę bo "główne" odsłony gta zawsze dawały radę. Teraz też tak będzie. To nie CD projekt hue hue.
 
Back
Top