Grand Theft Auto VI

Trailer chujowy ogólnie, zgasił mój hype na grę xd


Twerkujące smoluchy, bez wyraźnego nakreślenia fabuły, gameplayu etc.
Według danych z 2019 roku 77,1% mieszkańców stanowili biali (13,3% nie licząc Latynosów), 15,7% to Czarni lub Afroamerykanie, 1,8% deklarowało przynależność do dwóch lub więcej ras, 1,3% to Azjaci, 0,14% to rdzenna ludność Ameryki i 0,01% to Hawajczycy i osoby pochodzące z innych wysp Pacyfiku. Latynosi stanowili 71,3% ludności miasta[34].
13% białych, reszta to latynosi, czarnoskórzy i azjaci.

nie wiem jaką fabułę chciałbyś zmieszczoną w jeden minucie i 31 sekundach? jakiś zarys tam jest zresztą, Lucia wychodzi z więzienia i musi się wyciągnąć z tarapatów, dla mnie wystarczy.

gra wygląda bardziej realistycznie niż prawdziwe życie, ale niektórym nie dogodzisz widocznie.
 
13% białych, reszta to latynosi, czarnoskórzy i azjaci.

nie wiem jaką fabułę chciałbyś zmieszczoną w jeden minucie i 31 sekundach? jakiś zarys tam jest zresztą, Lucia wychodzi z więzienia i musi się wyciągnąć z tarapatów, dla mnie wystarczy.

gra wygląda bardziej realistycznie niż prawdziwe życie, ale niektórym nie dogodzisz widocznie.
Trzeba ich jechać za żerowanie na V online przez 11 lat ale kolejna część na pewno będzie dobra. Pokładam w nich nadzieję bo jeszcze nie zawiedli.
 
Trzeba ich jechać za żerowanie na V online przez 11 lat ale kolejna część na pewno będzie dobra. Pokładam w nich nadzieję bo jeszcze nie zawiedli.
trochę ta, ale dzięki temu, że gra wyjdzie dopiero w 2025 to będzie true next-genem, mam nadzieję.
 
ccecf9f3f2b5a87deb8a14091b4b50885722ba7bd89ba4093d32b30ee9a44f8d.png
 
Co wolno nygasowi to nie tobie białasowi! Elo :jump:
Rockstar nigdy nie pierdolił się w tańcu i mam nadzieję że mimo politycznie poprawnego gówna wszędzie coś zostanie z tego obrazoburczego i kontrowersyjnego wizerunku. Kiflom!!
Edit. Jakoś szef wszechmocnych scjentologów nie pozwał ich za wysadzenie mu dupy w powietrze wyrzutnią rakiet w GTA V
 
ja nie wiem jaaaakoś nie czuje hajpu na te gierkę ale może musi byc bliżej premiery czy coś...
 
ja nie wiem jaaaakoś nie czuje hajpu na te gierkę ale może musi byc bliżej premiery czy coś...
Ja tam w ogóle się nie nakręcam na coś czego jeszcze nie ma. Jak będzie to kupie. Zawsze biorę to co obecnie jest akurat dostępne i w takim stanie że da się grać (w wiedźmina zagrałem po półtora roku od premiery a na cb2077 czekałem dwa i pół roku). Także mam cierpliwość w tej sprawie. Tylko gierki od Japończyków łykam na premierę bo nie ma żadnych problemów. Na GTA V też jakoś szczególnie nie czekałem a pykło później ponad 1000h. Teraz też będzie dobrze.
 
Pierwsze zwiastuny GTA IV i GTA V tez nie miały wyraźnego zarysu fabuły ani gameplayu.

A pierdolnięci ludzie to brzmi jak Floryda pełną gębą.
Ja tam liczyłem na Vice City i jest. Gra będzie dobra. Rockstar umie w sandboxy. Jedyna obniżka formy od 2001 roku to było GTA4 i to też nie jest tak że to była zła gra. Może mi nie pasował ponury klimat Liberty. Tych nieudanych wznowień i serii "stories" to nawet nie liczę bo "główne" odsłony gta zawsze dawały radę. Teraz też tak będzie. To nie CD projekt hue hue.

Ja się boję po prostu, że po odejściu Housera bardzo dużo stracą.

Dodatkowo jeszcze zafundują nam jakieś LPG kosztem brutalności i ta gra straci część tego w czym GTA było najlepsze, straci ogromną część duszy.
 
Ja się boję po prostu, że po odejściu Housera bardzo dużo stracą.

Dodatkowo jeszcze zafundują nam jakieś LPG kosztem brutalności i ta gra straci część tego w czym GTA było najlepsze, straci ogromną część duszy.
Liczę że jednak nie. Inaczej powiem do widzenia i tyle. Zresztą RDR już nie było dla mnie jakimś świętym gralem. Historia kompletnie do mnie nie trafiła a zazwyczaj wkręcam się w gry fabularne i zadniczo od lat tylko w takie gram a resztę to na raz i zspomnieć.
Tam poszlo z pięć razy tyle kasy co na cyberpunka i poprostu "musi" się udać. Bardzo liczę a jeśli nie to trudno. Dla mnie przyszli z nikąd w 2001 z GTA 3 (poprzednie odsłony dla mnie nie istnieją) i możliwe że upadną choćby chwilowo.
Branża już widziała upadki nawet czasowe tego co teoretycznie nie mogło upaść (Atari, Sega , Hideo Kojima itd, nawet Nintendo miało lipę zanim znaleźli bardziej budżetowe rozwiązanie dla siebie) i świat gier się nie zawalił.
 
Już jest 86 mln wyświetleń pod trailerem w niecałe 24h. To pokazuje jak bardzo ta gra jest wyczekiwana
 
Ja się boję po prostu, że po odejściu Housera bardzo dużo stracą.

Dodatkowo jeszcze zafundują nam jakieś LPG kosztem brutalności i ta gra straci część tego w czym GTA było najlepsze, straci ogromną część duszy.
O tu masz dużą racje i można mieć ogromne obawy o jakość historia skoro wszyscy odpowiedzialni do czasu RDR2 za historie, postaci, dialogi zawinęli się z Rockstara już lata temu.
Jest jeszcze drugi Houser, a nad grą pracują od 2015
 
Back
Top