GLORY

Ben Saddik nie wiedzieć czemu wraca do rywalizacji w turnieju HW


Dostaje 40 miesięcy za pranie brudnych pieniędzy. Połowa kary nie będzie jednak wykonana w więzieniu aby mógł rywalizować... :travolta:



Lobby jakieś albo poszedł w koronę ichniejszą :O
 
Nie działa mi
sprawdz bebechy
IMG_2886.jpeg
 
Kurde nie obejrzałem. Da się gdzieś to zobaczyć? Jak walka ogólnie. Wynik sprawiedliwy?
Zacząłem oglądać od ostatniej minuty pierwszej rundy, druga z małym zwisem na strimie ale z tego co widziałem to raczej dla Kacpra, w trzeciej trochę zwolnił i dałbym ją Chińczykowi. Nie wiem jak pierwsza, po walce była duża złość w polskim obozie. Generalnie walka w jego stylu czyli idzie mocno do przodu, może ktoś jeszcze coś napisze. Pozdro
 
Back
Top