GLORY

jutro od 11 na fight klubie
IMG_3635.jpeg
 
Dobry turniej, stawiam na final Rajabzadeh - Vakhitov. Prawa strona drabinki mocnarna, bo i Boapeah i Wisse mogą ta wziąć. Touchassie tez dobry, ale za lekki na LHW
 
Na razie oglądam na YouTube. Gdzie potem karta główna?
:gdzie:
Musialem :roberteyeblinking:
 
Back
Top