GLORY

W takiej formie to myślałem ze Zimmerman tylko po wypłatę się pojawi, ale jego rywal słabiutki.
Po odejściu Rico pewnie Levi rozgości się na tronie, choć ostatnio też niespodziewanie przegrał, albo Vakhitov podbije kolejną kategorię. Chciałbym zobaczyć jego walke z Rajabzadehem.
Kurwa mega fajne starcie wyszło po tej gali z drabinki Plazibat z Kromahem?
Czarnuch to dobry zwierzak, fajerwerki murowane
:mamed:
 
Back
Top