Gdzie trenować w Warszawie ?

ultrap99

Oplot Challenge
Featherweight
Witam , chcialbym zaczac trenowac sporty walki w Warszawie interesuja mnie 2 "szkoły" Copacabana i Ankos zapasy Warszawa ( Warszawskie Centrum Atletyki ). Interesuje mnie mma, muay thai i bjj . Wiem ze mozna wykupic karnet open i trenowac wszystkie te sztuki walki w tygodniu . I pytanie ktora szkole mi polecicie w Copacabanie slyszalem ze swietni trenerzy i bardzo wysoki poziom , a w WCA przychadza fighterzy z calej PL by trenowac bo super sala itp.(tyle ze nie ma bjj) ????
 
Chyba najważniejsze pytanie to gdzie Ci blizej. Po drugie jak Ci to wisi to idź na trening i tu i tu (pierwszy zawsze bezpłatny) i zobacz gdzie Ci bardziej odpowiada. W Copie na bank znajdziesz coś dla siebie z kolei Ankos ma zajebistą infrastrukture.
 
Nie wiem jak w copie i ankosie, ale słyszałem że jest jeszcze jedna szkoła warta uwagi w wawie. Niech Cię nie zrazi, że zajęcia są na plebanii, Trener rekompensuje wszystko. Boks prowadzi czeczen z kwadratu, a parter i mma główny kołcz. Mistrz Polski z Kobyłki, duma praskich gal. Typ jest tak dobry, że na jedym evencie musi walczyć z dwoma różnymi kolesiami, bo jeden to za małe wyzwanie.



Gorąco polecam P.
 
+ w ankosie nie ma bjj , ale slyszalem ze w alliance team treningi sa za free . Wiec moglbym chodzic do ankosu na mma i muay thai a tu na bjj . Tyle ze wlasnie nie wiem gdzie lepiej a dojazd jest strasznie podobno bo i tu mam nie za blisko i tu :D bo ieszkam na Białołece
 
Wiadomo ze Ankos, moze sie zalapiesz na krola BALASOW, posluchasz o psiakach i pare technik podlapiesz. (ZARTOWALEM), no jak bialoleka to ankos, napierdalasz przez most i jestes.
 
Ale chyba jest róznica bo w Copa trenerem jest Juras Jurkowski a w Ankosie Anzor Azhiev i chyba Piotr Jeleniewski , muay thai Rózal a tu Igor Kołacin , ale jednak bardziej przekonuje Copa bo jest bjj ktore podobno jest najlepsze w Warszawie jak nie w PL.
 
Co ja czytam, najlepsze bjj w Polsce jest w warszawskiej Copacabanie?
O_O.gif






a parter Walusia Cię nie przekonał ?:-)
 
a parter Walusia Cię nie przekonał ?
rofl.gif






Przejdź się do copy i zapytaj czy ktoś kiedykolwiek widział Walusia na treningu parteru.







Jiu Jitsu lepszego w Warszawie nie znajdziesz... Taja masz z bardzo kompetentnym i zaangażowanym trenerem Kołacinem, do tego MMA z Jurasem. Wybór jest prosty.
 
Perfumiarz, za to ciągle zniesławienia mnie i mojej osoby (tylko nie pisz ze kurwa nie piszesz o mnie bezpośrednio) mam dobry dowód zeby założyć Ci sprawę cywilna o znieslawienie. Niech jakiś Admin zrobi z tym porządek bo to jest przesada.

edit by b: nie obrażamy.
 
Last edited by a moderator:
tobie sprawe założymy za nazywanie się zawodnikiem :D:D


:D



Zniesławienie? Grzesiu, żeby zniesławiać trzeba pisać nieprawdę. Np gdybym napisał, że masz jaja i nie obsrałeś się, gdy udałeś kontuzję po raz kolejny. :)) Widzisz, to byłaby nieprawda :))
 
A Ty masz jaja mi to powiedzieć na żywo? :D hm.jakby to była sciema to nadal bym mial bana na plmma. Oo kolejny internetowy kozak.
 
:* z przyjemnością, wemę snikersa i wpadę na zachrystię, wiesz napisałbym Ci poza forum, ale jak duży chłopiec, wysyłasz mi widomości na fcb i zaraz blokujesz :DDDDDD
 
Masz cos do tego , ze prowadze zajęcia dla dzieci w miejscu gdzie mam darmowa sale? Widzisz, tym sie roznimy, ja sprawy zalatwiam osobiście a nie na necie , bo teraz to wychodzisz na tchórza. Ostatnia moja wiadomość tutaj, nie będę schodził do Twojego poziomu. Pozdrawiam.
 
Jak tylko zobaczyłem zapytanie o treningi w Waraszawie to wiedziałem, że bedzie ciekawie, i nie zawiodlem sie - na perfumiarza mozna liczyc w tej dziedzinie :)
 
Alliance Team Warszawa all day. Był jakiś temat o warszawskich klubach i ta nazwa słusznie zdominowała wątek. Zapraszamy :)
 
Back
Top