Gdzie oglądaliście PPV ? feedback

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Ostatnim razem oglądałem na Ipli i było ok. Tym razem wykupiłem na KSWTV - mogę powiedzieć że jestem w miarę zadowolony. Raz tylko padł mi stream i to tylko na parę sekund.



Na początku także miałem wrażenie jakby czasami było za mało klatek i przy szybkich ciosach jakby obraz nie nadążał. Nie wiem z czego to wynikało ale raczej nie z mojego kompa ani z łącza. Generalnie nie będę ukrywał że wersja wykupienia w TV (UPC) jest najwygodniejsza, chociaż nie miałbym dziś VOD i wczoraj konferencji na żywo.



Jeśli ktoś miał lagi/problemy techniczne to nie może obwiniać KSW -bo albo chodzi wszędzie dobrze albo nigdzie, nie ma innej opcji.
 
Ja z tych PPV co do tej pory było zawsze oglądałem na Ipli i było bardzo spoko mimo że internetu nie mam z najwyższej półłki, to HD śmigało.



Wczoraj akurat oglądałem w Cyfrowym Polsacie
 
KSWtv - perfekcyjna transmisja. Zero ścin. Zero problemów. Jestem zadowolony w 100 %.
 
Zawsze TV. Kiedyś oglądałem na Ipli, łącze 1-2 mb. nie miałem problemów.



Szkoda, że jak się kupuje w TV, to nie ma powtórek
 
Ja też zwykle oglądałem na Ipli, ale tym razem trafiło się na TVku u kumpla. Problemów oczywiście brak.
 
Ipla. Jedna ścinka na studio, druga w momencie kiedy Andryszak drugi raz posyłał na deski Pawła co mnie trochę wkurzyło.
 
Ja oglądałem w pubie. W porównaniu do poprzednich gal, to ludzi było dużo mniej. Brak Pudziana, czy Mameda swoje zrobił.
 
Cyfrowy Polsat.



Yagiel, są powtórki teoretycznie, ale trzeba mieć dekoder PVR. Ja mam taki, ale nc+, a nie Cyfrowy Polsat.
 
KSWTV - poza PL :) I działało bardzo ładnie. Nawet właczyłem znajomym komentarz angielski mojego kolegi TJa. Szpan na całego :)
 
Jak zawsze kswtv.com. Jedna zacinka przy studio i przez moment podwójne audio (polskie i angielskie) też podczas studio.
 
ogladalem na ipli przez smart tv cielo mi sie strasznie:/ nawet nie bylo opcji zeby zmienic rozdzielczosci..
 
kswtv.com sporo ścin było, a internet mam dosyć dobry bo 16 mb. Także trochę dziwne, że tak słabo chodziło. Najgorsze jest to, że walka Porczyk vs Shaparenko chodziła super, a z kolei Rejlic vs Celiński to była ścina za ściną.
 
KSW.TV tak samo nic nie cieło, dwa razy wystąpił jakiś błąd i trzeba było odświeżać strone ale w trakcie przerw więc z gali nic nie straciłem.
 
Ja wykupiłem PPV na ipli. W HD mi nie wyrabialo (procek i3 na lapku, UPC 60mb), co chwilę opóźnienia i przycinki. W średniej jakości dało się oglądać, ale za to co pare minut pojawiał się szary ekran na kilka sekund - ogólnie porażka...
 
Back
Top