Gdzie oglądaliście PPV ? feedback

Tym razem skorzystałem z kswtv, dwa razy mi wywaliło transmisję, za pierwszym razem się nieco zestresowałem, bo wyskoczył mi komunikat, że ktoś zalogował się na innym komputerze, zalogowałem się, zmieniłem haslo i poszło. HD na ipli chyba szło lepiej.
 
Ja tez na Ipli i niestety ale ostatni raz kupilem ppv ;/ co jakies 5min zaciecia w sredniej jakosci, wiec koniec koncow musialem ogladac w jakosci 376 co w cenie za 40zl uwazam za przegiecie. Internet 10mb, wiec nie powinno byc problemow a jednak. Jesli na kolejnej gali nie bedzie opcji wykupienia transmisji w nc+ to odpuszczam ppv.
 
CP, za wygodny jestem na kompa, poza tym mam pecha do sprzętu i mógłbym przez przypadek coś rozjebac przy ścianach
 
ja nie oglądałem na PPV! Ale nastepną wykupuję na 100%. Na KSW.tv czy jak to tam idzie? A transmisję miałem spoko jak za 3,99zł.
 
W Cyfrowym Polsacie.



Pytanie do odlądających na UPC i innych platformach TV, czy galę komentowali Janisz i Juras?
 
ja ogladalem w ipli ,na sredniej jakosci przycielo ok 3 razy na kilka chwil i raz tak zacielo na dluzej ,ogolnie jestem zadowolony ,ostatnio na kswtv bylo gozej
 
Ostatnio u kumpla oglądaliśmy na ipli. Tym razem on był u mnie i postanowiłem sprawdzić kswtv.com. Powiem tylko, że żałowałem jak cholera. Mnóstwo ścin, momentami jakość spadała do takiej jak ze stremów. Ogólnie tragednia.
 
Ja zaczynałem dopiero oglądać na streamie ( chodził wybornie ) , aż tu nagle przyszedł sms, że przekroczyłem limit no i chuj by to strzelił.Następnym razem wykupię w Cyfrowym Polsacie z kuzynem na spółe i nie będzie mi się ani nic zacinać ani nic wyskakiwać,że przekroczyłem transfer.
 
Back
Top