Gdzie kupić Proper Twelve?

ten biznes okazal sie tak hujowy ze Conor zdecydowal sie nie dawno sprzedać udziały :jarolaugh:
Mnie też zdziwiło że Conor sprzedał udziały. Pewnie chce zająć się sportem żeby zamknąć mordy hejterom.
 
Kosztuje 65 ziko, oto poszlaka:
View attachment 18362
Screenshot from 2019-09-17 18-35-50.png
 
ten biznes okazal sie tak hujowy ze Conor zdecydowal sie nie dawno sprzedać udziały :jarolaugh:
A ja dopiero niedawno zdecydowałem się kupić butelkę Propera,a dokładniej to w ostatni piątek,ale jeszcze nie otwierałem, a tu akurat trafiłem na moje foty z Biedry i posty, że zamierzam kiedyś kupić ten trunek:awesome:
 
A ja dopiero niedawno zdecydowałem się kupić butelkę Propera,a dokładniej to w ostatni piątek,ale jeszcze nie otwierałem, a tu akurat trafiłem na moje foty z Biedry i posty, że zamierzam kiedyś kupić ten trunek:awesome:
 
W Biedronce! Jest to łycha wysokiej jakosci, klasy czego tam kto chce, podobno bez kolki to nawet siarczanem zajeżdża :jjsmile:
 
Potwierdzam. Właśnie widziałem w biedronce.
Czy to oznacza,że Conor kupił biedronki? :juanlaugh:
W biedronce jest od poczatku odkad tylko weszli do Polski. Cala czas ta sama cena nawet. Z 10 sztuk to juz w sumie tego wypilem. Z cola wchodzi idealnie.
 
W biedronce jest od poczatku odkad tylko weszli do Polski. Cala czas ta sama cena nawet. Z 10 sztuk to juz w sumie tego wypilem. Z cola wchodzi idealnie.
Dzieki za recenzje,czas się spotkać ze znajomymi i zrobić trening mentalny.
 
Ostatnio widzialem to nawet w kauflandzie. Jak by cola staniala to bym może kiedyś się skusił. Bo obecnie lac do niego ten drogi czarny napój to jak szminka na świni.
Zawsze możesz pić czystą z wodą i lodem. Ja tak miałem z Ballantine'sem. Trzy pełne szklanki i światło zgasło,więc faktycznie poczekaj aż cola stanieje
 
Back
Top