Gdzie kupić Proper Twelve?

Bastek, wszystko od Blacka wzwyż ma minimum 12 lat i jest warte ceny. Tylko white zdaje się że jest jakąś edycja specjalna przy okazji serialu gra o tron i nie koniecznie ma te 12 lat

Dziekuje Ci za ta satysfakcjonujaca mnie odpowiedź, nawet na youtubie pod filmikami Tomasza Milera, nie dawali mi tak optymistycznych zapewnień, pomijajac juz nawet samego Tomasza Milera, ktory tez nie wiedzial :)

Ufam ze jak tak piszesz to skads to wiesz ^^
 
Ciekawe jak jest w przypadku kilku odmian Johnnie Walkera ktore sa w cenach : zaleznie od sklepu

° Johnnie Walker Blue Label (600-800zl)
° Johnnie Walker Double Black (145-160zl)
° Johnnie Walker Gold Label (180zl-220zl)
Johnnie Walker White Walker (180zl)

Tez ceny w huj duze, a nie ma podanego ich wieku.
W przypadku blendów na etykiecie producent informuje o wieku "najmłodszego" składnika mieszanki.
Ciekawostka - Najstarsze komponenty w Blue Label leżakowały ponad 60 lat.
 
165 zł za 3 letni blend.

Dziękuję, nie mam więcej pytań :stevecarell:
A Ty rozumiesz ze tam moze byc nawet naszczane( pisze tak zebys zroumial) ale to jest lycha Conora gwiazdora i dlatego to ma taka cene. Ile jest rzeczy na swiecie nie wartych swojej ceny( ciuchy, zegarki, perfumy to kurwa wszystko) a ludzie kupuja bo to wydala lub wyprodukowala jakas gwiazda/znana osoba/celebryta. No kurwa takie rzeczy trzeba tlumaczyc w tych czasach to ja kurwa nie mam pytan.
 
Wypad do tematu o alkoholach a nie trzeba się przebijać przez spam o gownie zwanym Johnnie Walker zamiast poczytać o Properku.
Ty czasem nie jesteś teraz w Londynie? Bo wiesz, parę osób pewnie by się zgłosiło po ten bagaż dodatkowy co miałeś ostatnim razem zabrać:lol:
 
Ty czasem nie jesteś teraz w Londynie? Bo wiesz, parę osób pewnie by się zgłosiło po ten bagaż dodatkowy co miałeś ostatnim razem zabrać:lol:
Wróciłem dwa tygodnie temu :D nie było nigdzie Properka. Na lotnisku milion butelek whisky a Conorowej jak nie było tak nie ma.
 
Ludzie kupują chujowe nike za kilka tysięcy złotych tylko dlatego że „zaprojektował” je Kanye West czy inny wsiurak podczas gdy w chuj lepsze buty kupisz za kilkaset zlotych. Tutaj płacisz zaledwie 100zł więcej od zwykłego sika a masz Properka od Conora :conorsalute:
Oczywiście przyklad z najkami dobry, tez dla mnie nie jest to zrozumiale. Ale to jest to samo, sik zwykly i sik od Conora. Najki zwykle i najki od Kanye Westa :fjedzia:
 
Back
Top