Gdzie kupić Proper Twelve?

Marudzenie? 140zl za 0.7 najpodlejszego buschmilischa to marudzenie? :lol:
Przecież cena była znana od kiedy tylko pojawiły się pierwsze informacje o tej marce w internecie. Nie rozumiem nagle waszego zdziwienia. Chłop chciał pomóc, patrząc na cenę, nie chce na tym nawet nic zarobić a został wyśmiany :D
Ja chętnie bym przytulił taką butelkę (ale ze 100% legitnego źródła), nawet za 140zł. Nie po to żeby się tym delektować, ale w celach kolekcjonerskich.
Jest mnóstwo produktów, których cena jest przesadzona z różnych względów a mimo tego i tak je kupujemy.
Proste.
 
Jakbyś wtedy przywiózł z Londynu te 10 butelek to nagle by się okazało że nikt jednak nie chce :DC:
Haha no. Jakby kto patrzył jak zarobić na Cohones, to nawet jakby sprzedawał wodę na pustyni to by w chuj zbankrutował :D

Ja sobie zakupię na pamiątkę, jaram się takimi rzeczami. Konur wbił się w majnstrim i ja tam się z tego cieszę.
 
Przecież cena była znana od kiedy tylko pojawiły się pierwsze informacje o tej marce w internecie. Nie rozumiem nagle waszego zdziwienia. Chłop chciał pomóc, patrząc na cenę, nie chce na tym nawet nic zarobić a został wyśmiany :D
Ja chętnie bym przytulił taką butelkę (ale ze 100% legitnego źródła), nawet za 140zł. Nie po to żeby się tym delektować, ale w celach kolekcjonerskich.
Jest mnóstwo produktów, których cena jest przesadzona z różnych względów a mimo tego i tak je kupujemy.
Proste.

Nikt go nie wyśmiał co to to nie. Taki cohonesowy small talking proste :korwinlaugh:
 
Haha no. Jakby kto patrzył jak zarobić na Cohones, to nawet jakby sprzedawał wodę na pustyni to by w chuj zbankrutował :D

Ja sobie zakupię na pamiątkę, jaram się takimi rzeczami. Konur wbił się w majnstrim i ja tam się z tego cieszę.
Nie chce byc uszczypliwt ale Cola 0 tez sie chyba nie przyjela na cohones:lesnarhappy:
 
  • Like
Reactions: JB_
Tu macie delikates od Pudziana.
images
 
Przecież cena była znana od kiedy tylko pojawiły się pierwsze informacje o tej marce w internecie. Nie rozumiem nagle waszego zdziwienia. Chłop chciał pomóc, patrząc na cenę, nie chce na tym nawet nic zarobić a został wyśmiany :D
Ja chętnie bym przytulił taką butelkę (ale ze 100% legitnego źródła), nawet za 140zł. Nie po to żeby się tym delektować, ale w celach kolekcjonerskich.
Jest mnóstwo produktów, których cena jest przesadzona z różnych względów a mimo tego i tak je kupujemy.
Proste.
Ziomus nikt go nie wysmial przeciez. Ja mialem obawy o siebie ze dam wyjde na pacana przeplacajac. Orest wielki biznesmen a placze o takie grosze za lyche krula:lol: Ja i tak kupie od niego pewnie bo sam chuja zalatwie.
 
Miałem niecny plan kupić tę łychę i wstawić zdjęcie na TT z dobrym podpisem, to może Król by mi lajka dał i moje ego było chociaż lekko połechtane.
 
Back
Top