GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Darkest Dungeon
Gra miodzio, taki Dark Soul wersji flashowej :D
Mechanika jest genialna i mega grywalna.
Nie udało mi się jeszcze przejść pierwszej ruiny, dopiero poznaje klasy itd.
Układ który najlepiej się spisuje to: Barbarianka, łotrzyk z giwerami, krasnolud z hakiem, doktor w masce/łotrzyca z sztyletami.
 
Gra miodzio, taki Dark Soul wersji flashowej :D
Mechanika jest genialna i mega grywalna.
Nie udało mi się jeszcze przejść pierwszej ruiny, dopiero poznaje klasy itd.
Układ który najlepiej się spisuje to: Barbarianka, łotrzyk z giwerami, krasnolud z hakiem, doktor w masce/łotrzyca z sztyletami.
Minionek kupiłeś na steamie ? A tak a propo steam i origin. Kilka lat teamu ukradziono mi konto steam ale po dłuższej walce zostało mi ono z zwrócone. A poza tym obie platformy mają ogromną baze gier, tylko ceny sa zabójcze na nasze PLN-y i 50 ojro to duża przesada.
 
@Espaniol na Steamie Gothic kosztuje 40 zł, gdy pamiętam, jak swojego kupowałem w sklepie za 10 zł. A o nowościach nie mówię. Często nowa gra z dystrybucji cyfrowej kosztuje więcej niż nówka ze sklepu (GDZIE TU SENS, GDZIE LOGIKA?)
 
@Espaniol na Steamie Gothic kosztuje 40 zł, gdy pamiętam, jak swojego kupowałem w sklepie za 10 zł. A o nowościach nie mówię. Często nowa gra z dystrybucji cyfrowej kosztuje więcej niż nówka ze sklepu (GDZIE TU SENS, GDZIE LOGIKA?)
Na playstation tak jest zawsze he he he
He
He
 
Teraz jest jakaś mania na wstawianie na steam starych gier za kosmiczne pieniądze. 10 euro za towar,który można kupić w pudełku za parę złotych. Już nie mówię o wypuszczaniu starych hitów w edycji HD... Czyżby rynek gier był już tak wysuszony,że trzeba się brać za odgrzewanie kotletów?
 
Minionek kupiłeś na steamie ? A tak a propo steam i origin. Kilka lat teamu ukradziono mi konto steam ale po dłuższej walce zostało mi ono z zwrócone. A poza tym obie platformy mają ogromną baze gier, tylko ceny sa zabójcze na nasze PLN-y i 50 ojro to duża przesada.
Ja wymieniam gry za skórki do cs:go lub doty z innymi graczami, tyle za grę bym nie dał :P Po za tym klucze na allegro i http://lowcygier.pl/
 
W CD Action jest teraz Risen 2. W pierwszą część grało mi się elegancko, więc na drugą też się skusze. Gra twórców Gothica, która na szczęście przypomina jedynkę, dwójkę i trójkę a nie następne części.
 
Ze wzgledu na ograniczenia czasowe dopiero przeszedlem Far Cry 4, polecam. Ciekawa fabuła, otwarty świat, różnorodność misji. 8/10
 
Walę-tynki:
YAT6d06.jpg
 
W CD Action jest teraz Risen 2. W pierwszą część grało mi się elegancko, więc na drugą też się skusze. Gra twórców Gothica, która na szczęście przypomina jedynkę, dwójkę i trójkę a nie następne części.

Jak chcesz to dam Ci klucz co byś nie musiał czasopisma kupować :)
 
Ja wbiłem platynę w inFamous: Second Son bo ostatnio grałem w First Light i bardzo wkręciła mnie ta gierka. Dla mnie zajebiste na tyle, że pożyczę od kumpla PS3 żeby ograć inFamous 1 i 2.
 
Ja mam na dziś The Last Of Us Remastered, pograłem juz pierwsze 30 min. Tak się zastanawiam jak spędzę dzisiejszy dzień. Sobota jest może by wyjść na jakieś piwo, z drugiej strony po co :/
 
Ja od dzisiaj tłukę w Hitman Rozgrrzeszenie, całkiem przyjemna gra, trzeba myśleć, strzelanie na pałę do wszystkich nawet na normalnym poziomie kończy się śmiercią, misje można wykonywać na różne sposoby, gra nie jest monotonna. Przyznam, że można polecić z czystym sercem. Biorąc pod uwagę, że w Empiku w kolekcji klasyki jest za 30 pare zecików.
 
Teraz jest jakaś mania na wstawianie na steam starych gier za kosmiczne pieniądze. 10 euro za towar,który można kupić w pudełku za parę złotych. Już nie mówię o wypuszczaniu starych hitów w edycji HD... Czyżby rynek gier był już tak wysuszony,że trzeba się brać za odgrzewanie kotletów?

Takie zjawisko ma swoje zalety. Sam skorzysta z nowej edycji Fahrenheita (30 zł na muve.pl), a będę jeszcze polował na Grim Fandango.
 
W CD Action jest teraz Risen 2. W pierwszą część grało mi się elegancko, więc na drugą też się skusze. Gra twórców Gothica, która na szczęście przypomina jedynkę, dwójkę i trójkę a nie następne części.

@Minionek Ja ukończyłem Risena 1 oraz 2 i polecam obie części.

A ja nie polecam. Risen 1 było bardzo przeciętne, a Risen 2 było przeciętno-słabe. Trójki nawet nie chcę tykać widząc po gamplayu, że nic się kompletnie prawie nie zmieniło od poprzednich części. Do Gothica Risenowi daleko jak stąd do Murmańska. Niby czuć, że to ci sami twórcy, ale i tak to tylko odgrzewany kotlet i to na dodatek sojowy. Seria Gothic zatrzymała się Gothicu 2 i nic już tego nie zmieni.
 
Ostatnio jak mam czas wieczorami to grywam w Half-Life 2: Episode One. Kiedyś nie chciało mi to pójść, bo miałem komputer za stary, a teraz śmiga bez problemu. W kolejce jest jeszcze Episode Two. Half-Life to zdecydowanie jeden z najlepszych fps'ów w historii, ze scenariuszem na podstawie którego można byłoby nakręcić dobry film science-fiction.
 
Ja cofam się do korzeni ;) Dzisiaj zamówiłem Tormenta. Jednak wezmę się za niego za parę miechów dopiero, bo teraz za bardzo nie mam czasu, a chcę na spokojnie cieszyć się tym arcydziełem.
 
Back
Top