GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A tam, kto by się przejmował rankingami. Gra ma bawić nas, a nie krytyków. Tak jak mówiłem, każdy szuka czegoś innego w grach. Jeden to znajdzie w TLoU, a drugi w GTA V.
 
A obie gry to czołówka produkcji na starą peestrójkę. Plus "red dead redemption". Kto nie ograł tych trzech tytułów nie ma honoru i godności człowieka.
 
Kurwa pożyczy mi ktoś ps3? : < Wymienię na xboxa 360 z masą ekskluziwów (Gears of War i... Gears of War). Tak bardzo zachwalacie to Last of Us. Ja polecam wszystkim szukającym znakomitej fabuły w grach (chociaż ustaliliście już, że w TLoU nie ma takowej, a jedynie sposób prowadzenia jej wgniata w fotel) stare i przegenialne Silent Hill 2. Jeżeli miałbym wskazać moją gre to Ciche Wzgórze Dwa stawiam przed Soulsami.
 
Jak ja lubię czytać wpisy Tomka o grach. Cżesto widzę, że mamy podobny gust - emocje i przeżycia to jest to czego szukam w tego typu grach. A w TLoU jest idealnie - ani czarne, ani białe - szare, ludzkie i idealnie pasujące to uniwersum.
 
Taki skarb mi się udało przedwczoraj znaleźć w starej szufladzie :-)
http://i.imgur.com/R8HBPTG.jpg
Może i nie dostanę za to pieniędzy, ale jestem sentymentalnym człowiekiem, więc i tak bym tego nie sprzedał. Szkoda, że jedynka gdzieś zaginęła. Pamiętam, że miałem z dodatkiem "Opowieści z Wybrzeża Mieczy".
Aż muszę to wrzucić :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Ph0yhtZDWIQ

Oprócz tego tekstu w głowie mi jeszcze na stałe utkwiło "Minsc i Boo są gotowi!" (To chyba tylko z jedynki). Ogólnie Minsc i Boo wymiatali.
 
@up, mam wszystkie części z dodatkami na półce a nie tam w jakiejś zapomnianej szufladzie WSTYD I HAŃBA
 
Mam też oryginał. Mi za to najbardziej zapadł w pamięć tekst tej różowej landrynki "jestem zwarta i gotowa".
 
Tyle fajnych gier na ps3 Destiny, nowy Bordelands:-), The Evil Within, Obcy a już wkrótce nowy Assassin, Środziemie, Dragon Age, far Cry 4 i nowy CoD. Bordków kupie na początku i The Evil, Bordków zostawie do kolekcji a EW będę wymieniał po przejściu.
 
Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania konsolę PlayStation3 w stanie idealnym z dwoma padami (kontrolery praktycznie jak nowe), na dysku jest jedna pełna wersja gry GRID 2. Dodatkowo mogę dorzucić 3 gry: GTA V (tryb online dostępny), GRID AUTOSPORT (niewykorzystany kod) oraz L.A. Noire.
 
Dwa pytanka:



1) GT6 od GT5 jakaś zauważalna poprawa?







2) Dzieciaki grają aktualnie na: Minecraft, Rayman Legends, Kilka gier z cyklu Lego- Movie, Hobbit, Batman, Hary Potter..., Oczywiście kilka gier do Movie - ale juz sie przejadły, jakieś wyścigi GT5, Sonic ...coś tam Tournament...i inne jakieś , UFC np. ;-) Czy cos nowego (albo starego) , co by ich zaciekawiło??



Córa 9, młody 6 - także erotyka i zombiaki odpadają ...raczej ;)
 
Ja zakupilem GameCuba i męcze Resident Evil Zero. Polecam, teraz takich już nie robio...




Takich konsol i padów też nie :D

co by ich zaciekawiło??


Pewnie jakieś gry gdzie można zabijać. Np: niedługo nowy Mortal Kombat wychodzi a zabijanie ciekawi każdego.



Edit:




Córa 9, młody 6 - także erotyka i zombiaki odpadają ...raczej ;)


To nie wiem:(
 
Jak przejde to chetnie sprzedam - stan idealny, z okablowaniem, padem, karta pamieci - Resident Evil Zero i Resident Evil Remake za 300zł. Same gry chodza po 80-100zł za szt. więc puszczam zestaw po kosztach. Na allegro mozna dorwac jeszcze RE Code Veronica-X, 2, 3 i 4-ke na te konsolę, a także Metal Gear Solid Twin Snakes.
 
Chcę kupić młodemu (8 lat) używaną PS3. Znajomy chce za slima 600 zł - w komplecie z 10 grami. Gry raczej nie dla syna (do wymiany na coś dla dzieci), bo większość to zombiaki i zabijanie różnymi przedmiotami. Cena dobra, czy zdzierstwo?
 
TheChosen1 jak masz gamecuba to OBOWIĄZKOWO musisz przejść Eternal Darkness. Jedna z najlepszych gier na tostera i najlepszych horrorów w ogóle.
 
Teraz przechodzę Watch Dogsy, jednak ta gierka nie jest taka zła jak mówią inni, po paru misjach się rozkręca. Ostatnio ukończyłem Forza Horizon 1, tak 1 :P Po takim czasie dopiero, po Watch dogsach czas na The Evil Within lub Cień Mordoru :D
 
to zależy jakie gry, jak jakieś na chodzie to można hajsu troche odzyskać sprzedając pakiet przez allegro.
 
Zależy czy znajomy grał często i jak dbał o sprzęt. Może nawet jest jeszcze na gwarancji. Do tego 10 gieer to dużo, zależy co prawda jakie to tytuły ale nie skreślałbym tej oferty. Zawsze możesz się potargować.
 
Odnośnie jeszcze Eternal Darkness... Jest chyba jedyny (niestety!) horror w którym strach nie tyle oddziałuje bezpośrednio na postać którą gramy, lecz na samego gracza. Czyli tzw. burzenie czwartej ściany z języka teatralnego. Coś w stylu akcji z Batman: AA, kiedy to scarecrow powoduje niby zawieszenie się gry albo sztuczek Psycho Mantisa z Metal Gear Solida. Eternal Darkness obrosło już kultem wśród niektórych graczy. 92/100 na metacritics, a jest to niestety strasznie mało znana produkcja.
 
Teraz przechodzę Watch Dogsy, jednak ta gierka nie jest taka zła jak mówią inni,


Bo to nie jest zła gra. Ludzie mieli srakę głównie z powodu grafiki, którą pewnie do tej pory już poprawili.


Gra ktoś jeszcze w tego Aliena? Bo ja męczę i męczę i mnie ta gra już nie bawi ani nie straszy...
 
Ale Watch Dogs to żadna rewelacja. Sleeping Dogs wciąga dupom tego średniaka. A już porównania WD do GTAV to jakaś abstrakcja.
 
Back
Top