GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mój Wiedźmin teraz waży 27,8GB, ale już na szczęście działa. Niestety, dopasował sam do sprzętu i dał wszystko na najwyższe, a ja muszę grać w średniej jakości detali i przeciętnej rozdzielczości, a i tak mi tnie.



Mam pewnie tę samą kolekcjonerkę co Yagiel, a mając ją od roku dopiero odkryłem,że są dwie papierowe figurki w środku :-)
 
No masz to samo :) jeszcze moneta i mapa, hehe :) a właśnie,zauważyłem, że Gerald i Triss znikneli mi z biórka, hehe, trzeba poszukać :) a Ty jakie masz ?
 
Hej ludzie mam pytanie.



Chciałbym sobie kupić PS3(od razu uprzedam wszystkich którzy zakrzyczą "Nie ma sensu, zbieraj na PS4" czy coś takiego - PS4 mnie nie obchodzi). Wiadomo, konsola to wydatek nie mały, ale... na Allegro widze czasami PS3 250 w cenie od 450 do 550 złotych, co jednak jest bliższe jeśli za cel wezmę samo kupienie konsoli. Teraz jednak pojawia się pytanie - bezpiecznie jest kupić taką konsolę czy jednak lepiej jest uzbierać ciut więcej kasy i kupić za ten tysiak w sklepie? Bardzo bym was prosił o odpowiedź :)
 
Ja kupiłem używkę i do dnia dzisiejszego ograłem z 90% gier jakie chciałem (z 15 tytułów) i nigdy nie było problemu. Zobacz sobie na komentarze sprzedającego, ewentualnie zadzwoń i dopytaj. Szkoda kasy dzisiaj na nówki.
 
Ja mam jedną najlepszą metodę, żeby nie wkurwiac się przy grach na peceta, w ogóle na nim nie gram
 
Aqua, tak ale na szczęście wszystkie gry, które porzadam, są na konsole. W strategię nie gram
 
Bierz nową ,przynajmniej gwarancje bedziesz miał na pare lat ,kupisz uzywke i pucha bedzie cos ci nawali ,jak wiadomo w starszych przechodzonych modelach moze byc stara pasta termoprzewodząca na procku ,długo spobie nie pograsz,bedzie lyod lub cos innego .Przynajmniej bedziesz wiedział za co zapłaciłes kupując nówke
 
Virtus.pro, wyszli z grupy z pierwszego miejsca na DreamHack
z wynikami 16-4 vs London Conspiracy i 16-12 vs SK.
 
@Midern



Ja mam Geralta i Jaskra. Ciężko się to składa, szczególnie jak komuś się trzęsą ręce tak jak mi. U Geralta dwóch fragmentów nie włożyłem, nie wiedziałem co to i po co oraz gdzie:-) Jaskra jeszcze nie składałem.
 
Chciałbym sobie kupić PS3(od razu uprzedam wszystkich którzy zakrzyczą "Nie ma sensu, zbieraj na PS4" czy coś takiego - PS4 mnie nie obchodzi). Wiadomo, konsola to wydatek nie mały, ale... na Allegro widze czasami PS3 250 w cenie od 450 do 550 złotych, co jednak jest bliższe jeśli za cel wezmę samo kupienie konsoli. Teraz jednak pojawia się pytanie - bezpiecznie jest kupić taką konsolę czy jednak lepiej jest uzbierać ciut więcej kasy i kupić za ten tysiak w sklepie? Bardzo bym was prosił o odpowiedź :)


Używke to lepiej sobie ogarnij od kogoś, kogo znasz, żebyś wiedział co kupujesz,ewentualnie od kogoś kto udziela jakiejś gwarancji rozruchowej, dobrze by było,aby konsola nie należała do najstarszych.



Raz kupiłem od gościa konsole która okazała się szrotem, potem znajomy sprzedawał i konsola jak nowa. Więc wiesz, zależy jak trafisz.



Za 800 zł kupisz już superslima z 500 giga,nowego oczywiście.
 
Pykam już trochę w Watch Dogs i kurde ale ta gra jest średnia. Dobrze, że to pożyczyłem a nie kupiłem za cieżko zarobione pieniądze. Wolę to wydać zdecydowanie na kurtyzany i narkotyki a nie na taką grę. Hype był niemiłosiernie wielki a model jazdy to żart w stylu Tadeusza Drozdy. Auta prowadzą się tak ciężko, że mam wrażenie, że zamiast super sportową bryką to prowadzę kontener wypełniony cyganami :/ Główna kampania mnie póki co nie zainteresowała, system hakowania przechodniów znudził mi się po pół godzinie. Irytujące są automatyczne restarty misji, poprzedzone loadingami :/ Zupełnie ten tytuł do mnie nie trafił ale jak ogram więcej to może spojrzę przychylniejszym okiem. Z gta V nie ma co WD porównywać, bo to jak by przy Emmie Watson (Gta V) postawić Grycankę (WD) i zapytać się ludzi z którą z tych pań chcą pójść do łóżka. Oczywiście znajdą się Ci co wybiorą Grycankę, ale to zboczeńcy i ich głosem bym się nie przejmował.
 
Ja pierdole. Dobre zestawienia :-) ( Sportowa bryka/kontener wypełniony cyganami, Grycanka/Emma Watson) :-)
 
@Midern



Ja mam Geralta i Jaskra. Ciężko się to składa, szczególnie jak komuś się trzęsą ręce tak jak mi. U Geralta dwóch fragmentów nie włożyłem, nie wiedziałem co to i po co oraz gdzie
lol.gif
Jaskra jeszcze nie składałem.


Hubi, WTF? :D Nie ogarniam o co chodzi, więc przeczytałem ostatnie dwie strony. Chciałeś chyba pisać do Yagiela, o tej kolekcjonerskiej wersji? Bo ja nic o Wiedźminie nie mówiłem :D No i aż tak dużo o mnie myślisz, ze mylisz innych ze mną? xD
 
Kurwa trochę skilla panowie trzeba mieć, po jakimś czasie nie mam żadnych problemów z jazdą a nawet jeździ się zajebiście.
 
Co do GTA - nie ukończyłem nigdy żadnej części, bo mnie nudziły, aczkolwiek sporo grałem w Vice City i podejrzewam, zę byłem już pod końcem. W czwórke mi się miło grało, ale jakoś poszła w zapomnienie, może jeszcze się nadrobi, bo Niko to spoko postać. Dziś zacząłem przygodę z GTA V i jestem pozamiatany. Nie mogę się oderwać od niej :D
 
Serio nie męczyłeś GTA SA? Ja to przeszedłem chyba z 6 razy i spędziłem ponad 1000h na serwerach RP :-)
A GTA V, to elegancko w dniu premiery musiałem zakupić. Wszystkie trofea zdobyte, 100% gry... i gra mi zaginęła...
Pewnie jak zaopatrze się w PS4, to jeszcze raz przemęcze GTA V chociażby dla tych wspaniałych dialogów.
 
Mnie z kolei znudziło GTA V, a nie mogłem się oderwać od czwórki. W piątce wkurzają mnie nudne misje, gdzie muszę jeździć po mieście przez pół godziny, co wieje nudą. Jest ich za dużo, a za mało z kolei jest strzelanin. Fakt, że gra wygląda koszmarnie na Xbox360 też zrobił swoje, nie mogłem się do tego przyzwyczaić. Dla mnie duży zawód, aczkolwiek dam jej jeszcze szansę, jak wyjdzie na PC.
 
MaNa awansował do ćwierćfinału Dreamhack Summer i zmierzy się z Jaedongiem. Duży sukces bo został sam z poza Korei.
 
@Highlander
Serio GTA V wyglądało koszmarnie na X360? Szczerze, to nigdy nie widziałem GTA V na X360, ale na PS3 według mnie wyglądało przyzwoicie. Nie jest to jakaś wspaniała grafika, ale ogrom rzeczy pojawiających się na ekranie robi na mnie pozytywne wrażenie. Co ciekawe grając na PS3 nie doświadczyłem spadków fps, o czym wiele osób pisało, a gram na starym PS3 Fat. A co do misji, to mi się nigdy nie dłużyły bo jak wspominałem, dialogi mi się strasznie podobały.
 
To znaczy to nie jest opinia, którą podzielałaby większość ludzi (z tego co czytam w necie to raczej się zachwycają grafiką), ale moim zdaniem wygląda koszmarnie, zwłaszcza dalsze otoczenie, które się obrzydliwie rozmazuje. Nowe GTA wygląda w porządku tylko, kiedy w grze jest noc, wtedy jeszcze jako tako konsola wyrabia. Ale w dzień ewidentnie widać, że ta gra przerasta starą generację. Jak na mój gust to GTA 5 wygląda na Xbox360 tak jakbyś odpalił ją na starszym kompie i włączył średnie detale i jakąś słabą rozdzielczość. Faktu, że gra potrafi przyciąć podczas jazdy samochodem to już nawet nie chce mi się komentować, bo to po po prostu żałosne. Aczkolwiek tak jak wspomniałem na początku, większość graczy nie podziela mojego zdania np. pokazałem kumplowi to on stwierdził, że nie wie o co mi chodzi, bo wg niego wygląda zajebiście :)
 
@midern



To było chyba wtedy jak miałem zamiar pisać do Ciebie na maila albo coś... Te prawko mi tak w głowie zawróciło :-)
 
taka ciekawostka - wlasnie w szwedzkiej tv (takie tvp2) leci turniej DOTA2, 4 godzinna transmisja, chba nie na zywo ale zawsze cos :) ciekawe czy u nas pokaza kiedys takie cus, przeciez nasi w CSa wymiataja :)
 
Back
Top