GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jestem w połowie Max Payne'a 3 (gra woła o druga plytke na xboxie). Jak z początku mnie ta gra delikatnie nużyła tak teraz jestem wchuuj wciągnięty. Chociaż to głównie dzięki niesamowitemu klimatowi, samej postaci Maxa (te przerywniki pomiędzy misjami w jego mieszkanku...) i przegenialnemu soundtrackowi. Sam gameplay to taka lekka monotonia, ale zrealizowana na najwyższym poziomie.







Oj chyba się zakochałem. Brawo Rockstar.
 
Mówiłem, że soundtrack gniecie jaja? mówiłem.



Przyjdą wakacje, lato, plus 30 na dworze to na nowo sobie kupię MP3 i przejdę go jeszcze raz.
 
Za większość soundtracku jest odpowiedzialny band Health, więc trzeba będzie sprawdzić co tam chłopaki grają. Dopisuje do mojego kajecika z bandami 'must listen someday'.



 
Za większość soundtracku jest odpowiedzialny band Health, więc trzeba będzie sprawdzić co tam chłopaki grają. Dopisuje do mojego kajecika z bandami 'must listen someday'.


Jak dojdziesz do samych 300 zespołów z def metalem to w końcu zarzucisz ten pomysł :(



Divinity 2 niezłe, tylko nie mam czasu i ochoty.
 
South Park: Stick of Truth będzie ocenzurowane w Europie. Ubisoft pozbawiło się właśnie moich pieniędzy. To kolejne zagranie po DLC z "prawdziwym" zakończeniem do Prince of Persia, które mnie wk...o. Chyba czas permanentnie sobie darować produkcje Ubisoftu.
 
Dzisiaj wyszła recenzja "Rambo the video game" by Angry joe. Generalnie to że nie przypadło mu do gustu to mało powiedziane :)
 
Wolę "First Impressions" od TotalBiscuit







https://www.youtube.com/watch?v=rZoC3BIZoYw
 
No TB też jest spoko. W każdym razie nieprzekupni krytycy są zgodni, że ta gra to kupa :)



@up: ok, Joe się trochę skiepścił ostatnio, ale nie powiecie mi że wczesniejsze jego recenzje nie są genialne.
 
@up: ok, Joe się trochę skiepścił ostatnio, ale nie powiecie mi że wczesniejsze jego recenzje nie są genialne.






Ja tam przed Joe zdecydowanie zawsze stawiałem Spoony'ego. Choć Spoony nie jest tak aktywny. Joe to fajerwerki i gagi, mało argumentów.
 
Trailer wyglada dobrze ale to tylko trailer, mam nadzieje ze gra chociaz troche dorowna Return to Castle :-)
 
@Tomasz: ee tam nie zgodzę się, jak dla mnie to Joe tylko wplata gagi w porządne recenzje (przynajmniej kiedyś tak robił, ostatnio trochę za dużo tych scenek). Obejrzyjcie np. jego filmik o tym dlaczego końcówka mass effecta 3 ssie. Albo jego reckę Cywilizacji 5. Jak chce to naprawdę potrafi argumentować.
 
@Mobius, możesz jakoś rozwinąć temat Prince of Persia i tym zakończeniem, które zostało zmienione? Jestem fanem gry, a nic o tym nie słyszałem...
 
Midern wtrącę się, chodziło o tą grę:



http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11436



zakończenie w niej jest jakie jest, na konsole wydano DLC (nie wiem jak na PC) na może 2 czy 3 godziny które zaiwerało jednak inne, ogłoszone jako prawdziwe. I weź się tutaj nie zdenerwuj. Delikatnie to ujmując.
 
Zakończenie:







I Zakończenie epilogu (DLC) :







Po prostu to pierwsze było niedorobione, a to co powinno znaleźć się w podstawce opchnęli w DLC.
 
Okej, będę jutro na kompie, to ogarnę link i filmiki. Miałem PoP i na kompa i na ps2. Jutro zobaczę
 
Pomocy - KOTOR mi pada gdy jestem w windzie na Lewiatanie i staram sie dostać na mostek!



edit: ufff. poszło
 
Tak jak podejrzewałem, nowy Thief jest podobno słabiutki. Bardzo przeciętne recenzje zbiera. Szkoda, kupię pewnie dopiero po jakiejś większej przecenie.
 
Tak jak podejrzewałem, nowy Thief jest podobno słabiutki. Bardzo przeciętne recenzje zbiera. Szkoda, kupię pewnie dopiero po jakiejś większej przecenie.


Dziś będę grał, to coś napiszę, coś czuję, że nie przebije to Dishonored ale możę być to dobra skradanka. Śmieszy mnie przejście kamery z oczy na kamerę z 3 osoby przy wspinaczce. Pogram to napiszę czy warto kupić
 
Ograłem w tygodniu jakoś Max Payne'a 3 i jako fan serii może niezbyt obiektywnie ale ocenię grę na mocne 8/10. Świetne przerywniki mimo ogólnie mocno naciąganej fabuły, która mnie momentami zaskakiwała in plus, wspomniany już wcześniej świetny soundtrack i wysoki poziom trudności nie pozwoliły mi się z grą nudzić, acz kolwiek wydała mi się zbyt krótka niestety. Może z czasem zaopatrzę się w DLC no i jakoś mega wymagania gry nie sprawiały problemu (wszystkie detale wymaksowane) ze średniej klasy pc-tem, na lapku gry nawet nie próbowałem odpalić ;)
 
W oczekiwaniu na Prommac-a, pograłem w tego nowego Thiefa ale szału niema dupy nie urywa. Chodzi się po tym niby otwartym mieście, "nie wiadomo po co", zbiera się ukryte widelce i monety po ulicach. Przeszedłem 2 rozdziały. Jak na razie żałował bym wydanej kasy na tą gierkę
 
KOTOR 1 zrobiony:) W cale nie lepszy od Mass Effect, od Wiedźmina i Dragon Age też nie, ale mimo wszystko i tak zajebisty :) Odpalam dwójkę :) Taki gatunek gier mi najbardziej leży, innych nawet nie kończe :)
 
Yagiel to szybo Ci poszło. Bastila zaliczona? Ja dopiero czwartą Star Maps zrobiłem, troszkę dałem dupy z przydziałem mocy dla mojej postaci, ale i tak przeciwników wciągam nosem.
 
Panowie, wygrałem/zdobyłem The Elder Scrolls Online - klucz do bety. Pytanie. Co mi to daje? Rozumiem, że TES Online ściągam i przy instalacji podaję ten kod? Warto ściągać tę grę? Mam nadzieję, ze ktoś to ogarnia :D
 
Musisz się pośpieszyć bo beta jest otwarta tylko do jutra ;) O samej grze słyszałem negatywne opinie, też dostałe kod ale nie miałem czasu i chęci go sprawdzać. Tu konkretny cyctat z terminu działania bety: "Beta zacznie się 28 lutego o godzinie 18:00 i zakończy się 3 marca o 5:59."
 
Byłem podczas poprzedniej bety. Wszedłem raz, a potem nie mogłem się zalogować i się tylko mocno wkurzałem.
 
Jakoś mnie do tego nie ciągnie, chyba spasuje.
Grałem dzisiaj w Left4Dead2 i przyznam że się trochę wciągnąłem, już wiem w jakiej grze zdobyć odznaczenia na steam xd
 
Back
Top