GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tak, bo te gry już nie są tyle warte, Fifa na Amazon z darmową przesyłka kosztuje od 3. Euro. Ufc nowe kosztuje 80 zł. Ja się nie przypierdalam, tylko jak chcesz sprzedać to za tyle wątpię, że ktoś ci to weźmie, chyba że jakiś idiota, życzę Ci żebyś takiego znalazł :D
 
cenami sugeruje sie na allegro i tak liczylem ze ufc okolo 75 i fifa 25. Mozesz podeslac link do fify za 3 euro bo nie moge znalesc na amazon.com
 
dzieki wielkie za info trzeba bedzie niektorych gier obnizyc ceny. Chciales kupic te 2 gry czy tylko z ciekowsci o cene pytales? :D
 
Kurde zapomniałem, jak mnie te wyścigi na Tatooine wkurzały - już 15 minut męczę się z tym shitem i nie mogę wygrać ostatniego przejazdu :-)



Jak tam Yagiel - moc w Tobie wielka?
 
O tak! To było przejebane ;) ja to odpuściłem za dużo kredytów marnowałem na wejściówki, a zawsze kaszana wychodziła :D
 
Skoro EA SPORTS robi teraz UFC to co w takim razie z WWE SMACKDOWN vs RAW i ogólnie z THQ??? Fajnie gdyby teraz zrobił ktoś grę Bellator ale nie tanim kosztem jak to zrobiła jakaś kiepska firma, której nazwy nawet nie znam.
 
Kiepsko ta gra wygląda, a można ją w ogóle kupić w PL?


Ja ją jakiś czas temu pobrałem na xboxa z xbox live. Gra miała chyba z 10 zawodników chyba w 2 czy 3 kat. wagowych :D Ogólnie nie ma co się zapatrywać na nią :)
 
@TyPeK dzięki za info, chciałem jakoś ją kupić przez internet jak by dało radę ale skoro jest tak fatalnie zrobiona pod względem ilości zawodników jak piszesz to jednak zrezygnuje, chciałem zakupić coś nowego o tematyce mma, nie koniecznie z super grafiką, bo ile można grać w UFC 3 ale jednak podziękuje
 
chciałem zakupić coś nowego o tematyce mma, bo ile można grać w UFC 3 ale jednak podziękuje




Mi też już się nudzi UFC :D Dlatego ściągam













-239147765.jpg






Supremacy MMA












Zobaczymy co to z tego będzie, gra dawno wyszła ale nigdy nie byłem nią zainteresowany.




Szukam jakieś gry z długą i wciągającą fabułą, chętnie jakies strasze.


Jakiego typu ? RPG / shooter / przygodówka ?



@down , właśnie patrząc po gamelayach bardzo podobne są :), nic nie stracę, pobiorę, wrzucę na x-a i zobaczę, jak będzie lipa to usunę
 
@Tomasz Chmura, a masz jakieś informacje, która z firm zrobiła by grę dla WSoF?? Mam nadzieję że to nie będzie kolejny nie udany wynalazek typu Bellator
 
Mnie swego czasu bardzo wciągnęły ze starszych gier:



No One Lives Forever, plus część druga + i spinoff Contract JACK, Freedom Fighters i Bloodrayne.



A teraz uwaga, odpalam najnowsze Rambo: The Videogame
 
Skyrim - spędziłem przy nim 170 godzin, zawsze było coś do zrobienia


Mass Effecty, Deus Exy, KOTORy to najlepsze gry w jakie grałem.


Jak chcesz wciągającą fabułę, a nie odstrasza Cię stara grafa to obowiązkowo odpal Planescape: Torment
 
Jest tak jak pisze vaicavalo - Torment, Baldury i Kotory - nie ma lepszych RPG xD



Yupi przeszedłem ten wyścig, dziwne, że lepiej mi się jeździ po % xD
 
Tak więc animacja, grafika i optymalizacja tej gry woła o pomstę do nieba. Ale ujdzie jak ktoś nie jest purystą. Bardzo spodobało mi się strzelanie w pierwszej misji. Typowy "celowniczek" na szynach. Oczyszczasz ekran, postać sama idzie dalej, znów wybijasz i tak dalej. Bardzo proste chowanie się za zasłonami, jakiś pasek wścieklizny (podczas którego zabijanie wrogów leczy bohatera, nie ma apteczek). Nawet fajna rozwałka taka własnie do odpalenia w weekend. Następne misje to już typowe QTE, a fabularnie są to wydarzenia znane z filmów. QTE potrafią wkurzyć, animacje rodem z PS2, zobaczymy co będzie dalej. Widzę że są jakieś upgrade postaci pomiędzy misjami i możliwość multiplayera. Szału nie ma, bardziej crap, ale ma kilka drobnych elementów dla których niektóre osoby zostaną z grą dłużej.
 
Back
Top