GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Yagiel b4 online to najlepszy shooter ever. Ja tez na początku nie mogłem się przyzwyczaić, ale jak się wkrecilem to mogłem grać godzinami. Sniper, zavod, dach i jazda
 
Mam nadzieje, ze z evil within wyjdzie swietny horror, to obok MGS 5 najbardziej przeze mnie oczekiwana gra w tym roku.
 
BF4 - jak dla mnie mapy są rewelacyjne, nie mówiąc już o rozgrywce. Próbowałem w ten weekend pograć znowu w BF3 to jakoś nie mogłem przejść obojętnie obok braku wielu udogodnień w czwórce. Fakt, tęsknię za paroma kapitalnymi mapami z BF3, ale z tego powodu jeszcze tej gry nie odinstalowałem ;)
 
http://www.cdaction.pl/news-36767/reroll-survival-w-otwartym-swiecie-i-do-tego-prawdziwym-wideo.html



Ogarnijcie to!
 
@Halny - survival rpg, gdzie sandboxem jest cały świat? Mam wrażenie, że rzucają się z motyką na księżyc, ale trzymam kciuki, bo pomysł mega ciekawy.
 
Nowy Metal Gear Solid został podzielony na dwie części. Wielu fanów myślało, że z powodu długiej kampanii singleplayer (otwarty świat etc), a teraz okazuje się, że główny wątek można bedzie ukończyć w 2h !!! Tak, w dwie godziny. Za jedyne 200zł. Mam nadzieję, że sprawa zostanie nagłośniona i nikt tego syfu nie kupi. Ja na pewno.
 
@Hang - wcale nie na dwie częsci, od początku była informacja że Ground Zeros jest prologiem. Co nie zmienia faktu ze placic wogole za "demo" to gruba przesada.
 
dokładnie, to nie są dwie części jednej gry. ja czekam na Phantom Pain , może dodadzą Ground Zero do limitowanej edycji. jeśli nie to pewnie cena wersji fizycznej GZ (nowa kosztuje 119zł) do tego czasu pewnie mocno spadnie.



zresztą fani i tak kupią, chociażby dla trybu DejaVu :)



ps. na PC wyszedł jakiś czas temu port Metal Gear Rising. bardzo udany slasher.
 
A ten prolog nie mógł się znaleźć w grze (Phantom Pain)? Dla mnie to jest skok na kasę.
 
@Hang - wydali DLC przed sprzedażą pełnej wersji;] Tak to by najładniej mógł ująć:) Co nie zmienia faktu ze to skok na kse tak jak piszesz, wiele osób nie zdaje sobie sprawę że to tylko demo i jeszcze się cieszą że bedą mieli grę na PS4 za 179 zl.
 
Sniper, zavod, dach i jazda


Kamper :]



A tak na poważnie - gram technikiem - narazie podstawowa broń z reflexem,ale mam już stringera i rpg więc zbieram sporo punktów na zbijaniu heli ;] Pewnie jak przybędzie mi jakiś udoskonaleń do broni, to będzie się grać lepiej, bo teraz praktycznie gram bez żadnego przybliżenia a i żeby powalić wroga to muszę w niego cały magazynek wsadzić :) No,ale przetrwałem to w BF3,damy radę i teraz :) Brakuje mi jedynie takich lokacji jak Metro, Przeprawa przez Sekwane czy Szturm na bazar. Dla mnie najlepsze lokacje dla Szturmowca z LVG ;] 9 granatów przy sobie, wróg zagoniony w zaułek i sieka. Tutaj spora część lokacji to rozległe tereny i czuję się troche jakbym grał w Armored Kill - które lubię, ale nie przez cały czas. Brakuje czasem sieki. W jednym z DLC będzie mapa metro z BF3, co mnie bardzo cieszy i zastanawiam się jak bedzie ona funkcjonować z levolution :)



a tak po za tym, to uczę się grać w Traviana :D
 




Ja też gram dużo na zbliżeniu i bez 4x i dobrego stabilizatora to kiszka - ale trzeba przeczekać i jazda :D Co by jednak nie mówić, to technik jest chyba najtrudniejszą postacią do grania w BF4 - właśnie przez to, że jego karabiny mają strasznie mocny rozrzut.
 
No niestety, w starciu z bezpośrednim jest lipa, ale zobaczymy jak będzie potem. Muszę też rozwijać szturmowca, bo niczym innym do metra nie mam zamiaru wchodzić :) Mapa prezentuje się bardoz fajnie. Będą jeszcze jakieś inne mapy z BF3?
 
Dodatek Second Assault to 4 mapy z BF4: Metro, Caspian Border, Gulf of Oman i Operation Firestorm.
 
Ja pociskam BF4, ale od jakiegoś czay porzuciłem batka na rzecz DayZ Standalone - alpha jak choooy, ale przyjemnie się gra.
 
dgm71k.jpg




Mam prędkość łącza 16 mega, generalnie ściąga mi z prędkością 1,5 mB/s, w porywach do 2 mB/s. Powie mi ktoś jakim cudem teraz wyciągnął 40 mB/s? :-)
 
Chyba niezła cena


http://lowcygier.pl/preordery/ufc-na-konsole-nowej-generacji-za-37-92/
 
Halny ja Ci powiem. W tym momencie gra sie instalowała z taką predkością, a nie ściągała. Pozdrawiam!
 
Jak ja żałuję, że ta gra nie wychodzi na peceta, a nie będę kupował konsoli dla jednej gry.
 
@ Halny



Powiedz mi jakie dobre gry w stylu "bijatyki" wychodzą na PC oprócz Mortal Kombat ? :D



Ja żałuję, że nie wychodzi to na X360, ale może za 2 lata w to zagram jak na PS4 będzie mnie stać :-)
 
Back
Top