GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

jak zaczną robić gry na xboxone w full hd to będzie można dopiero porównać ;)



akcja M$ w stanach :



small_1605752055.jpg
 
jeszcze jeden news ad xboxa , w tym roku wypuszczą nowy, tańszy model. prawdopodobnie z dyskiem 1tb i bez napędu bluray .



zeszłoroczny model pojawi się w białym kolorze :



small_1979566598.jpg
 
W białym wygląda lepiej imo. Nie wydaje mi się jednak żeby takie ruchy ze strony MS dały jakąś poprawę w sprzedaży ich sprzętu.
 
A jak Playstation4 sprawdziłoby się w roli DVD/centrum multimedialnego? Czytałem, że możliwość odtwarzania muzyki jest ograniczona. Ktoś coś wie na ten temat? Oprócz samego grania potrzebne mi będzie odtwarzanie filmów (głównie z wypożyczalni, więc oryginalnych) oraz muzyki w postaci mp3 zapisanych na jakimś zew nośniku/dysku PS.
 
Mają wprowadzić dodatkowe funkcje multimedialne. Ogólne był szok dla Sony, gracze jednak oprócz grania chcą mieć mini-centrum multimedialne na konsoli. Także ja bym się o to nie martwił.
 
Hm... http://gry.onet.pl/wiadomosci/powstaje-nowy-duke-nukem-drzyjcie/qzcjx



Projekt "Franko 2", o którym pisałem dwa tygodnie temu, uzbierał już ponad 50% potrzebnych środków! :)
 
I raczej uzbiera całość. Po wielu latach i długich perypetiach, chciało by się rzec - w końcu. Ale nie przekonuje mnie grafika i model poruszania postacią/płynność sterowania pokazana na filmiku. Tak, to dopiero "alpha" ale mimo wszystko. Choć wsparcie, nie tylko finansowe jest konkretne i może będzie z tego całkiem grywalna bitka.
 
Nie wiem czyja to krew, ale w prawdziwym świecie wg. "Apokalipsy Z" oraz "Survivalu Zombie", mając taką ilość krwi zombie na twarzy, już dawno by się zaraziła i nie trzeba by tu było ugryzienia.
 
Spoko był pierwszy chapter, trochę denerwuje mnie w tej grze, że nigdy nie będzie najlepszego wyboru. Na przykład w tym ostatnim odcinku którego typka byś nie wybrał do uratowania to i tak będzie źle, you know what i mean :)



Czekam na kolejny chapter jak i na kolejny 9 odcinek 4 seri z lektorem PL :D
 
Bo w tych grach wybory tak naprawdę mają bardzo małe znaczenie. Podobał mi się pierwszy sezon, ale granie jako Clem to już chyba nie dla mnie i drugi odpuszczam. Teraz czekam już tylko na Wolf among us.
 
seri z lektorem PL :D


Coooooooooooooo?



Mnie nadejście kolejnego odcinka TWD: Season 2 nie jara. Formuła mnie powoli nudzi, a jeśli w trzeciej grze od Telltale Games na końcu pierwszego odcinka mam dokonać podobnego wyboru... oby dalej było ciekawiej.
 
Tak oglądam z lektorem. Angielskiego nie znam perfect żeby oglądać bez a z napisami to musiałbym chyba 2 razy oglądać odcinek żeby wiedzieć co się dzieje. Jak coś oglądam to zazwyczaj coś jem, a połączyć jedzenie, czytanie, oglądanie i cieszenie się tym jest może nie trudne ale po co sobie utrudniać jak można sobie ułatwiać życie :)



Też byłem negatywnie nastawiony na grę Clem ale po pierwszym odcinku który "łapie za serce" jestem ciekaw dalszych losów tej dorastającej w oczach dziewczynki.
 
Nie wiem czyja to krew, ale w prawdziwym świecie wg. "Apokalipsy Z" oraz "Survivalu Zombie", mając taką ilość krwi zombie na twarzy, już dawno by się zaraziła i nie trzeba by tu było ugryzienia.


Jeden - w prawdziwym śwecie nie ma zombie :-) Dwa - w The Walking Dead (serial) dochodziło do zarażenia poprzed ugryzienie, albo najmniejsze zadrapanie przez szedacza, natomiast o krwi nic nie było. W sumie w pierwszym sezonie nawet przed tym starali się bronić, ale później jakoś odeszli od tej koncepcji :-)
 
Jeden - w prawdziwym śwecie nie ma zombie
lol.gif
Dwa - w The Walking Dead (serial) dochodziło do zarażenia poprzed ugryzienie, albo najmniejsze zadrapanie przez szedacza, natomiast o krwi nic nie było. W sumie w pierwszym sezonie nawet przed tym starali się bronić, ale później jakoś odeszli od tej koncepcji






No i dlatego serial ten stracił znacznie na realności. Wszystkie płyny ustrojowe wydzielane przez zombie, przy kontakcie z "żywym" człowiekiem grożą zarażeniem zombizmem. Jeśli można kogoś zarazić drapiąc go, to znaczy, że szwędacz jest cały toksyczny. Nie widzę więc powodu dla którego rozwalony mózg na twarzy dziewczynki miałby nie spowodować skażenia. Przecież mamy nos, oczy, usta. Dziesiątki miejsc przez które wirus solanum może przedostać się do ciała. Zupełny brak realizmu w serialu "The Walking Dead". Jak ten serial ma przygotować ludzi do apokalipsy jak takie rzeczy przekłamuje? W jednym odcinku było, że rozłożyli na siebie flaki i udawali zombie. No litości. Człowiek ma zadrapania, mini-ranki o których nie wie, kontakt z wnętrznościami zombi w takich przypadkach to 100 % zarażenia. Nie lubię tego.
 
Jak będzie apokalipsa i umarli zaczną wstawać, to jadę do Clouda - nie ma bata! :D
 
Muszę Ci przyznać, ze akurat ja zacząłem oglądać ten serial z nudów, a innych w takim klimacie nie widziałem. Pierwszy sezon był krótki, ale producenci chcieli sprawdzić, czy serial o tej tematyce się sprzeda. Akurat w pierwsyzm sezonie jakoś dbali jeszcze o realizm. Ale w kolejnych sezonach było już trochę gorzej - pisałem o tym w temacie o serialach, tu nie będę się powtarzał. Przyznam się, że nieszczególnie interesowałem się apokalipsa i zombie i nie zagłębiałem.

Jak ten serial ma przygotować ludzi do apokalipsy jak takie rzeczy przekłamuje




Ja nawet się nie nastawiałem na to, ze ten serial ma czegoś takiego uczyć, bo jakoś w głębi serca nie wierzę, ze taki koniec nadzjedzie. Inna sprawa, ze chciałbym choć jakiś czas pożyć w takich czasach :)




W jednym odcinku było, że rozłożyli na siebie flaki i udawali zombie.


Tak, pirwszy sezon. Wtedy jednak też uważali na krew, w tym sezonie było również przekonanie, że zombie moze ich wyczuć (od czego odeszli w kolejnych sezonach). Tutaj jednak, nie mogę Ci przyznać racji, bo bohaterowie uważali, założyli chyba maski (nie jestem co do tego pewny), ale na pewno założyli białe kostiumy chroniące całe ciało i dopiero wtedy nakładali flaki.
 
No i dlatego serial ten stracił znacznie na realności.


No tak, ale skoro zombie nie istnieją to nie ma jednej prawilnej wersji tego jak się można zarazić :-)







Divinity 2 drewniane, ale nawet sympatyczne.
 
Pierwsze Divinity było lepsze :P







Co do zombie to świat by obronił się przed nimi dużo lepiej niż ma to miejsce w filmach/grach etc. Chyba sobie nie zdajecie sprawy jaką armią dysponują co poniektóre kraje :) Mimo wszystko nie chciałbym, żeby taka sytuacja miała miejsce chociaż patrząc na zepsucie świata to może by i się przydała.
 
Narazie BF4 wypada gorzej niż BF3. Jakoś te mapy mi nie podchodzą. Zobaczymy jak będzie dalej. Narazie zbieram lanie bo nie za bardzo mam z czym powalczyć a i oko musi się przyzwyczaić bo nie widzę wroga :)
 
Back
Top