GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No szczerze mówiąc nie kumam pretensji, sory ale nie chce mi się zaczynać dziesiątek nieznanych erpegów żeby po 15 godzinach dojść do wniosku że jednak faktycznie są do dupy. Po to są recenzje zeby odsiać ziarna od plew. I btw nie jestem aż taki zamknięty na nowe tytuły i w sytuacji bez wyjścia, bo znalazłem sobie KoA. I w sumie tylko o nie pytałem w tym wątku, jak już pisałem nie chcę się męczyć z interfejsem sprzed 10-15 lat i nie musicie mnie za to krzyżować.
 
Czuje się tak skołowany, że już nie wiem co Ci odpisać, co post to piszesz zupełnie coś innego :)



Dałem Ci liste gier. Napisałeś, że nie chce Ci się ich testować. Teraz piszesz.

Po to są recenzje zeby odsiać ziarna od plew.




To nie możesz przeczytać recenzji tych tytułów z listy? Przecież tych najnowszych jest 2 na krzyż :)





bo znalazłem sobie KoA. I w sumie tylko o nie pytałem w tym wątku



Także chyba i tak spróbuję tych kingdomsów, chyba że jest jeszcze coś o czym nie słyszałem.


Po tym ostatnim wywnioskowałem, że jednak szukasz innych gier.







Zrobiłeś mi wodę z mózgu. Szacun:-)
 
Lata praktyki :) Szczerze to nie chce mi się już drążyć tematu, po prostu chodziło mi o to że pierwotnie zapytałem tylko o KoA a zrobiła się rozkmina nie wiadomo o czym, jeszcze z jakimiś wyrzutami do mnie że nie gram w niszowe gry. A ja tylko grzecznie i kulturalnie podziękowałem wszystkim za sugestie, mówiąc że wolałbym jednak raczej nowsze tytuły, bo stare mnie już męczą. I że wolę topowe "gry roku" niż niszowe. Także trudno, jak coś przegapię to moja strata ale "don't judge me" bo grałem w baldursa i daggerfalla jak was jeszcze na świecie nie było :p
 
Nie wiem co ćpiesz, ale dobre masz dojścia. Ty w ogóle przeczytałeś chociaż jedną moją wypowiedź? :) Kurwa, nie gadam już z tobą, bo jestem sam i boję się, że jak dostanę jakiegoś ataku to nie będzie mnie miał kto uratować. Goń się ! :)
 
O, Daggerfalla też kiedyś muszę porządnie ruszyć, tak w 2020 jak będę miał nadmiar czasu to się może zabiorę :-)
 
@ lugasek: tylko kofeinę :) Nie wiem, może nadinterpretowałem twoje wypowiedzi ale wydawało mi się że robisz mi straszny zarzut z tego że nie gram w niszowe stare gry i że staram się wybierać uznane tytuły. Ale może mój detektor sarkazmu jest przestrojony czy coś. Chociaż na moją obronę powiem, że gojilla też tak to chyba zrozumiał. Ale whatever, peace love i w ogóle.
 
Ja jednak polecam zaznajomic sie z nie"grami roku" bo czesto trafiaja sie perelki.



Co do recenzji to niema co sie nimi kierowac. Każdy lubi co innego.Za przyklad podam iż ostatnio recenzenci zjechali remastera platformera DuckTales dajac wade iz jest za trudny w tym wypadku jesli to Remaster jest to idiotyczny zarzut.



Tak wiec moim zdaniem niewarto kierowac sie recenzja.
 
Niedawno zakupilem PS3 wraz z kilkoma tytulami i jak Heavy Rain na prawde mistrzowsko porusza emocje, GTAV miazdzy w kazdym aspekcie (genialny komentarz spoleczny, socjopatyczni bohaterowie i dopracowanie gameplayu w otwartym swiecie), Last of us calkiem daje rade (poza schematycznym gameplayem, chujowym celowaniem i mega nudnymi elementami platformowymi), a MGS jest ciagle niedoscignionym epickim doswiadczeniem, to Uncharted ssie pytkę... Nie mam kurwa bladego pojecia za co ta gra jest tak wysoko oceniania, bo jako strzelanka TPP kiepska i schematyczna, jako platformowka tez nie powala na tle konkurencji a caly gameplay to przekladaniec tych dwoch elementow z przerywnikami filmowymi zamiast wafla... (to tak a propos nie kierowania sie do konca reckami z posta powyzej) Zaluje straconego czasu tym bardziej, ze tytul ten to byl jeden z powodow dla ktorych kupilem ten system. Zostala mi jeszcze reszta sagi MGS, Catherine, RDR i to by chyba bylo na tyle - sa jeszcze jakies ciekawe i inteligentne gry na PS3? Podkreslam inteligentne, bo przestrzeliwanie sie przez tabuny tepych przeciwnikow w Uncharted do takich zajec nie nalezy...
 
@TheChosen1



Jesli niegrałeś na ps2 polecam Team ICO Collection( ICO & Shadow of the Colossus.) reedycje HD dwoch swietnych gier z ps2.



Z ciekawych pozycji na ps3 dalbym jeszcze Puppeteer i Little Big Planet.



Z RPG Tales of Xillia i No Ni Kuni
 
Jak nie masz w co grać na ps3, to chętnie zamienię się na moje ps2. Będziesz miał z 3000 więcej gier do wyboru. :)
 
TheChosen1



Jak lubisz japońszczyzne to na ps3:



-Folklore- jeden z pierwszych tytułów na pleja, czytane dialogi tylko w filmikach, mega tajemniczy klimat, zajebista fabuła (do końca) i ciekawy gameplay



-Okami HD- taka niedoceniona zelda w ciekawym stylu na psn można tanio wyrwać



-Demons Souls- jak miałeś stycznoś z Dark Souls to to jest pierwsza część tej serii rpg, lepsza:-)



-Ico i Shadow of the Colossuss- genialne gry, swego czasu bardzo się wkręciłem w odkrywanie lore tej gry.



-No More Heroes: Heroes Paradise- remake gry z wii z dodanymi bajerami, slasher ale całkiem długi, dużo minigier, zajebisty humor



-Killer is Dead, Lollipop Chainsaw- gry od gości, którzy grzebali w catherine, no more, slashery jednak klimat nie podpasuje każdemu.



-Ni no kuni- najlepszy jrpg tej generacji



-Dragons dogma: dark arisen- dostałem w plusie i miło się zaskoczyłem, action RPG z ciekawym poziomem trudności i świetnymi walkami.



Jest jeszcze inFamous, który bardziej mi się podobał od uncharted (moim zdaniem gra tylko ok, też nie rozumiem hajpu).
 
@TheChosen1



"The Last of Us Last of us calkiem daje rade ... Uncharted ssie pytkę"



dodałem Cię do ignorowanych na tym forum, wogóle powinieneś za te słowa dostać jakiegoś blocka na PS3 xD



Jak to napisał lugasek do ziggiego - Goń się ! :-)
 
Przepraszam, że Cię zawiodłem ;) Na swoją obrone powiem tyle, że na prawdę chciałem wielbić TLoU, ale sama porcja grywalna była niestety przeciętna, więc pomimo emocjonalnego wpływu jaki na mnie wywarła (uwielbiam post-apo/dystopie - od lat tropie takie filmy, a figurka Pip-Boya stoi na mojej szafie w honorowym miejscu) nie mogę jej ocenić jako GRY wybitnej. Znowu Uncharted to w gameplayu straszny przeciętniak - moge spokojnie wymienić lepsze strzelanki TPP i platformowki. Fabuła? Zbiór cliche z filmów przygodowych, taki Tomb Rider bez cycków, ale rozumiem, że niektórzy w takim klimacie gustują i to podnosi ich ocenę. Ale 10/10? Jak to się ma do gameplayu w MGS3 lub 4? Jak się to ma do rozmachu GTAV? Jak to sie ma do tematów poruszanych w tych seriach? Jak można zrównać oceną te tytuły? Ja osobiście tego nie pojmuje, no ale widac większości recenzentów takie gry pasują więc enjoy.
 
No ja też Uncharted 2 wyłączyłem po 1h gry bo wiało nudą jak cholera. Jeszcze wrócę do gry, ale strasznie mnie odrzuciła na starcie.
 
Z racji tego, że w końcu sprawiłem sobie nowy komputer i mam chwilę czasu, zacząłem pogrywać w Alan Wake. Generalnie, już od samego początku czyli instalacji (pieprzony steam), mam mieszane uczucia. Gra się nieźle, jest niezły klimat, do tego dochodzi niemalże filmowa opowieść całej historii ale generalnie rzecz biorąc, póki co czuje pewien niedosyt. Coś więcej powiem na ten temat, jak dojdę do końca gry.



Testowałem najnowszą odsłonę F1 2013 od Codemasters i muszę przyznać, że jak dla mnie, to najlepszy symulator Formuły 1 jaki ukazał się do tej pory na każde platformy. Mam jednak wrażenie, że bez kierownicy się nie obędzie, bo granie na klawiaturze laptopa mija się nieco z celem.
 
Co myślicie o I Am Alive?



Warte 16 zł z CD Action? Jest kataklizm i świat po "apokalipsie" więc z automatu mnie jara



@Zlatan, nie twierdze, że zamoloty lepsze, bo nie grałem, a Ty pykałeś w betę?
 
Ze mną jest chyba coś nie tak. GTA 5 mnie nudzi na maksa, po jednej misji zazwyczaj mam dość. Ciągle tylko jeżdzenie, albo latanie po mieście, a strzelanin jak na lekarstwo.
 
Ja żadnej części GTA nie ukończyłem, bo w pewnym momencie zwyczajnie mnie nudziły. Najbliżej byłem skończenia Vice City, choć fabularnie to GTA IV mnie jarała najbardziej, a nie skończyłem jej dlatego bo poznałem Geralta i Sheparda :D Kiedyś pewnie kupie i pogram
 
Niedawno kupiłem PS3. Polecam. Pierwsze o czym pomyślałem to Red Dead Redemption GOTY z najfajniejszym multiplayerem z jakim miałem styczność i ciekawą fabułą w singlu. Następne na mojej liście są Heavy Rain, God of War 3, Last of us, Grid 2, Bioshock infinite, GTA 5. Jakie polecacie gry z trybem split screen?
 
Czwórka w ogóle mnie nie nudziła. To było jedyne GTA, jakie ukończyłem. Przy piątce niestety ziewam.
 
Stwierdzilem ze czolgi lepsze nie grajac w samoloty a jedynie na podstawie filmikow :D



jaki masz nick w czolgach ?
 
PanzerSlavian :) ale nie gram za często :) Wczoraj wróciłem do gry po chyba 3 miesiącach :) i tak, campie artą :D
 
Back
Top