GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

jak vice city sie nie ukazało jak mam egzemplarz oryginalny pudełkowy na pc



Chinatown Wars to mozna traktowac jako ciekawostke historyczna bo to tylko na psp było



sorry pomyłka chodzi o tą wersje stories co była na psp a potem ją zrobili po czasie na ps2 sorry :-)
 
GTA powinno wyjść na PC, ale np. Red Dead Redemption już nie wyszło na PC, a ludzie domagali się, chętnie by pograli, no ale R* nieugięty :)
 
Mój obecny stan z ciastek :D



35iqbzt.jpg
 
Ja tam cały czas czesze w Battlefield 3 :] kupiłem sobie dodatki po 8 zł :D Kurde, bitwy pancerne trwają ponad godzinę :D
 
działa, wpisujcie http:// na początku linka, bo tak to nie wejdzie.



ja niestety zacząłem cheatować i straciłem przyjemność z tej gry :p
 
@Yagiel - BF3 wciąga jak wir w wodzie. Moim ulubionym trybem jest zdecydowanie Conquest, ale ostatnio mam zajawkę na Rush - niektóre mapy o niebo lepiej sprawdzają się w tym trybie (np. Metro)
 
Jak sterowanie w tym nowym Mortalu na klawiaturze? Bo w oczekiwaniu na dociągnięcie Wiedźmina 2 sobie starego Mortala przypominam, 4 unikatowe ciosy na postać na krzyż, a zabawy co niemiara :-)
 
@Bolt W nowym też masz 4 ciosy na krzyż + rzut i blok. Ale jak się gra na klawce nie wiem, kupiłem sobie tanie pady żeby z bratem grać w multi. Tak czy siak nowy mortal wymiata, jest dużo bajerów - story mode, coop, challenge tower itd.
 
O, to jak zmienię starego dobrego XP na coś innego to nabędę koniecznie, bo brak mi bijatyk na PC, no i dwójeczkę uwielbiam. Dzięki za odpowiedź.
 
Najlepsze w MK9 jest story mode. Pecetowa wersja to praktycznie same desynchronizacje i masa lagów. Jest źle zoptymalizowana pod granie online w przeciwieństwie do wersji konsolowej. Granie na klawie jak za starych czasów, jest w porządku. Bardzo szybko da się przyzwyczaić i robić to samo co na padzie. A od MK2 wolę UMK3. Zresztą jak uwielbiasz dwójkę to możemy pograć online w MK2. Ja lubię sobie od czasu do czasu pograć.
 
Warto będzie się za tym online rozejrzeć, ale wpierw przypomnę sobie sposób na Shao Kahna, bo Kintaro już umiem zaspamować HK z wyskoku ;)
 
Tez sie meczylem z Shao Kahnem, ale chyba po 10 probie w obu walkach sie udawalo :-)



W Fifie 14, bedzie licencjowana polska liga.
 
To powodzenia w ostatnim zadaniu w wieży wyzwań. Goro, Kintaro, Mileena i Shao Kahn na jednym życiu :)
 
@Tomasz Chmura: przeszedłeś to? Jak tak to restekpa.



Btw sposób na tą tanią dziwkę Shao Kahna w story mode:



- Liu Kangiem: trzymać dystans i spamować niski pocisk.



- Raidenem: być w półdystansie i blokować, w odpowiednich momentach teleport za plecy i kombo nogami (3,3,4)



...



profit
 
Przeszedłem, ale było bardzo trudno. Gram czasami online w MK9, ale tylko z umówionymi gościami. Randomowe granie to padaka. Albo lagi, albo ludzie spamują z końca ekranu. Gra ogólnie nie jest zbyt udana pod kątem mechaniki online. Virtua Fighter wyprzedza ją ostro.
 
Pytanko do konsolowców. Jak się gra na padzie np w ARMA'e (sterowanie, celowanie). I czy ogólnie gry są łatwiejsze i mniej wymagające niz na PC. Jestem psychofanem RPG'ów i zastanawiam się nad PS4 jak wyjdzie.
 
Calkowicie zle w ogole podchodzisz do tematu od samego poczatku. Nie ma czegos takiego jak - gdy na PC-ty sa trudniejsze/latwiejsze/lepsze/gorsze od konsolowych. Na obu sprzetach gra sie po prostu w inne rzeczy raczej. Mozesz z jednej strony stwierdzic, ze konsolowe gry sa latwiejsze, bo fpsy np. maja autoaima, ale z drugiej np. bierzesz takiego Ninja Gaidena, ktory jest kurewsko ciezki do przejscia. Tylko ze znowu, akurat slasherow na PC-ty za duzo nie uswiadczysz.
 
ladon -> W RPGi na konsolach gra się wyśmienicie. Ostatnio przeszedłem Dragons Dogmę (117 godzin) oraz Dark Soulsa (90 godzin) i tak mega to było dopasowane do pada, że spokojnie będę brał kolejne RPGi na tę platformę. Dziś gry są multiplatformowe i różnice w specyfikacji i komplikacji produktu się naprawdę zacierają.
 
Back
Top