GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mi też wczoraj w trakcie meczu robiło. Faktycznie mega zżera czas, gra się, gra i wogóle nie czuje że czas leci :-) Teraz robi mi już ponad 1,2 mln na sekunde. Robię sobie w kolejności takiej, 100 cursorów, 90 babć, 80 farm teraz pora zrobić 70 fabryk i 60 kopalni.
 
Chciałem to napisać, ale Wujek mnie wyprzedził. fuck :(



ogarnę później i wgram tę grę na swój serwer FTP jak mi się uda, postaram się spolszczyć o ile kod nie jest skomplikowany, ale wątpię



miałem skromnie, tylko 1000 ciasteczek na sekundę, bo wczoraj grałem chwilę.



E: już działa ;)
 
Ponad 100 mln cookies per second.



150/140/130/120/110/100/90/70/51



Do kupienia 3 upgrady po tyle kasy, że hoho.
 
n9wyua.jpg
 
Kupiłem sobie Metro Last Light. Język rosyjski ustawiony, można kontynuować przygodę. Pókic co przeszedłem tylko z dwie misje. Ma zadatki na klimatyczną strzelankę, graficznie bez rewelacji.
 
Podobno się robi. Dostałem taką informację od gracza z gildii w WoW (gra z moim bratem jakieś 3 lata już), który pracuje dla Rockstar w Szkocji. Jak spytałem czy jest jakaś data to powiedział, że on tego nie wie. To, że V wyjdzie na PC to jest pewne, pytanie tylko kiedy. Ja tam przejdę na PS3.
 
Ciekaw jestem jak GTA V będzie działać na tej już dogorewającej generacji konsol. Kupie na Xboxa ale boje się że będzie bryndza jak cholera.
 
Ja ściągam z GOG kupionego tam w promocji Wiedźmina 2, skutkiem czego będę ostatnim graczem w Polsce, który w końcu w to zagra :D
 
to że będzie na pc jest bardziej niż pewne, tak jak każda poprzednia część z lekkim albo dużym opóźnieniem bo jednak bardziej im sie opłaca wypuścić na konsole bo wiemy jak wygląda sytuacja z grami na pc :-) pewnie znowu zrobią wersje z tak zjebana optymalizacja że szkoda gadać, jednak mnie to nie dotyczy ja na pc już nie gram kupe czasu mam ps3.



a co do wiedźmina nie grałem bo nie ma na ps3 :-) ale na nową część czekam.
 
Vice City i Liberty City Stories nie ukazało się na PC plus chyba jeszcze jakaś jedna część nie była dostepna na PC nie chce mi się teraz sprawdzać tego dokładnie ale coś takiego było.
 
Back
Top