GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nowe Call of Duty czyli możliwość sterowania psem i wybór ubrania oraz kasku - celują ewidentnie w FPS'a dekady :D
 
CoD od 4 niewnosi do serii nic nowego liczy sie tylko $$. Dodatkowo miliony płatnych DLC a mówi się że dbaja o graczy...
 
Microsoft w wywiadzie po konfie potwierdził, że będzie blokada używek (online pass) i co gorsza, gdy zechcemy odpalić jedną i tą samą gierkę na innym koncie na konsoli, będziemy musieli za to zapłacić.
 
Online pass - bardzo szybko Microsoft zostanie sprowadzony na ziemię.


Imponująco wygląda liczba ex'ów na nowego Xboxa, chyba więcej niż 360 dostał przez całą swoją "kadencję" :) Wyciągnęli wnioski z poprzednich przegranych 'bitew na exclusivy' z Sony.
 
Jesli prawda jest wprowadzenie Obline pass-a to M$ popełnia najwiekszy błąd jaki może. Ja rozumiem iż wielka firma chce zarabiać wielkie pieniadze, ale bez przesady. Niedłługo przyjdzie nam płacić za uaktualnienia albo wprowadza iż w gre można zagrać tylko 10 razy.



Przez coraz wieksza siłe internetu gry zmierzaja w zła strone. Produktu już sie nie nabywa lecz wypozycza wszystko zmierza w zła strone :/
 
Microsoft w wywiadzie po konfie potwierdził, że będzie blokada używek (online pass) i co gorsza, gdy zechcemy odpalić jedną i tą samą gierkę na innym koncie na konsoli, będziemy musieli za to zapłacić.


Niech ssą pałkę, może kurwa niedługo jak ktoś kupi gre poniżej 200zł to nie będzie mógł grać bez dodatkowych opłat?
 
Ah ja już popierdoliłem ten rynek growy nie dość że gry są coraz droższe, to jeszcze bardziej słabe i robione na odwal się żeby tylko zarobić, na dodatek już w dniu premiery wypuszcza się milion DLC. Kiedyś byłem wielkim fanem CoD ale okazało się że marka schodzi na psy i przerzuciłem się na BFa, teraz to samo dzieje się z tą grą. Więc od jakiegoś roku kupiłem jedną grę i w tym roku jedyny planowany zakup to The Last of Us.



Jeśli z rynkiem dalej będzie się działo to co się dzieje to zostanę zagorzałym piratem.



Dziękuję, Pozdrawiam.
 
Ja na granie na PC nie narzekam :) Hity po 6 mcach kosztują 30-50zł, a czasami i 2zł. Jak w coś bardzo chcę zagrać na konsoli to biorę od kumpla, przechodzę grę w weekend (teraz wiadomo, że gry 6h-10h max), grzecznie oddaję i przy postawionym przeze mnie piwku dyskutujemy o tytule.
 
Tymi renderami z UFC to bym się w ogóle nie przejmował, bo nie będą miały nic wspólnego z faktycznym gameplayem.
A co do domeny Hang, to nie licz, że się wzbogacisz jeśli faktycznie nie kupiłeś tej domeny wcześniej niż zostało ogłoszone pierwsze info o grze i nie wykorzystywałeś jej w jakiś wymierny sposób. Przepisy się już pozmieniały i nie da się tak na domenach zarabiać jak kiedyś.
 
microsoft pojechało po bandzie z opłatami za używane gry. do tego brak kompatybilności wstecznej i obowiązkowe połączenie z siecią podczas gry... sony dużo zyskało na tej konferencji :)
 
UVfbcb




Dodam jeszcze że Kinect bedzie musiał być podłączony by konsola działała. Najważniejsza chyba kwestia że u nas wiekszosc usług i tak niebedzie działać a jak narazie tylko je pokazali.
 
Blokowanie używek? No to kupię PS 4. Jak już nie będę takim biedakiem, a to przy dobrych wiatrach nastąpi za 10 lat :(



Jak mocno spadną ceny PS3 po świętach to myślę, że się szarpnę.
 
Żaden ze mnie prawnik, więc artykułami Ci nie sypnę, ale interesuję się różnymi technicznymi newsami. Wśród takich pojawiają się co jakiś czas właśnie informacje o domenach. O ile parę lat temu faktycznie można było drogo sprzedać różne domeny (jedyny przykład, który akurat mi przychodzi do głowy to sex.com :D) to ostatnio coraz więcej jest sytuacji w których firmy takie sprawy wygrywają w sądach. Jeśli się nie udowodni, że faktycznie się korzysta z takiej domeny, a nie tylko kupiło ją, żeby zarobić to może być ciężko ją utrzymać. Ostatnio głośno było o gmail.pl, choć akurat tutaj tak naprawdę nie wiadomo jak sprawa została rozwiązana. Domena trafiała kilka razy na allegro, google zgłaszało wnioski do sądu i w końcu właścicielem została firma MarkMonitor, która podobno działa na zlecenie google'a.


Edit: W szczególności walka z dużymi firmami może być ciężka, bo wiadomo, że nie będą na prawnikach oszczędzać w razie potrzeby.
 



Firma Electronic Arts zapowiedziała, że FIFA 14, NBA Live 14, Madden NFL 25 oraz EA Sports UFC w wersjach na Xboksa One oraz PlayStation 4 zadebiutują na rynku • w ciągu najbliższych 12 miesięcy • .
Oprócz tego Madden NFL 25 ukaże się w Europie 30 sierpnia również na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. FIFA 14 już wcześniej została zapowiedziana na inne platformy sprzętowe. Nie wiadomo, czy NBA Live 14 oraz EA Sports UFC trafią także na starsze konsole.












 
kurwa trafią, co nie trafią? Muszą :< EA nie strzelałoby sobie w stope no. Fight Night round 3 wyszło i na ps2 i na ps3.
 
wyprzedaż bijatyk w PS Store







EA MMA za 10 euro czyli 39zł, chyba w końcu się zdecyduję mimo że online już wyłączyli
 
Jak można wyłączyć online do gry, która nie ma nowej części. To był największy w historii mojego gamingowego życia : D Ale bym sobie znów pograł online w EA MMA...
 
słaba cena 40zł za ea mma cyfrowe pudełkowa wersja kosztuje na allegro 45zł i zawsze pozniej mozna ja odssprzedac za 35zł i wychodzi tylko 10 na minusie ;]
 
39 można na dwóch podzielić, zresztą sloty też można odsprzedać jeżeli wdajemy się w szczegóły







45 kosztuje ale dolicz 8-10zł za wysyłkę
 
Wczoraj zaszalałem i kupilem Diablo III, czasy nolifstwa wracają. Najgorsze jest to, że teraz będę uzależniony od Wolrd of Tanks i Diablo :)


Pierwsze wrażenia okej, ale moim zdaniem Diablo 2 ocierało się o ideał hack'n'slasha, a tutaj momentami przekombinowali i zbytnio ułatwili grę. Ale jak rozumiem, casualizacja gier to powszechność, nie ma już trudnych i wymagających gier dla hardkorów, a jak są to kupują je nieliczni :)
 
@up



z tego co wiem to Dark Souls sprzedaje się (nadal) świetnie, więc to chyba nie do końca tak



Edit: Na to wygląda, że UFC naprawdę nie będzie dostępne na xbox360/ps3 i pc. Twórcy robią nowy silnik Ignite tylko pod konsole nowej generacji, stąd PC będzie dostawał porty Fify z konsol obecnej generacji. Tak jak kilka lat temu dostawał porty z ps2. Damn you fuckin EA!
 
Back
Top