GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.





i info o drugiej powstającej grze, robionej zapewne przez Rocksteady :



http://www.ppe.pl/news-22243-kevin_conroy_zdradzil__ze_powstaje_jeszcze_jedna_gra_z_udzialem_batmana.html
 
Ta moba zapowiada się przyzwoicie, wreszcie coś nowego. Na dodatek jestem posiadaczem domeny dawngate.pl także mam nadzieję, że EA zrobi z tego wielką grę :) Nie wiem czy próbować stawiać jakiś portal czy tylko za jakiś czas sprzedać domenę. Są osoby chętne na wspólny projekt ?
 
@Hang od tak zajełeś tą nazwe,? :P



Ehh gdybym tylko umiał prowadzić strone pewnie byłbym chetny.



Wojne konsol czas zacząć.



MI3-Kazification.gif
 
Wygląda jak magnetowid z 1992... ;)



PS. Właśnie przeczytałem, że teraz okreslenie "klocek" nabierze nowego znaczenia. :-)



Jest blue-ray.
 
Gry będą pokazywane na E3. Dzisiaj pewno pokażą jakieś trailery, kilkosekundowe "zajawki" etc. Bez konkretów :)
 
1.Jak narazie nowa nazwa czyzbysmy zmierzali do miejsca na xbox-two i tak dalej?



2.Wyglada co najmniej dziwnie :P Naprawde jak stary magnetowid. Co do interfejsu jestem ciekaw czy naprawde bedzie tak szybko reagować oraz czy bedzie wygodny. Internet Explorer :(......



3. Jestem ciekaw czy u nas bedzie działać tak jak powinien (zmienianie kanałow za pomoca glosu, statystyki podczas meczów) obawiam sie że jednak jak zawsze bedziemy zepchnieci na bok.



4 Czy mi sie wydaje czy krzyzak nowego pada nic sie niezmienił mimo iż było dużo narzekania na niego podczas grania w bijatyki.



5. Kinekt zobaczy sie czy działa tak pieknie rowniez w grach



6.Ten trailer wyglada zbyt pieknie czekam na real gameplay (UFC, FIFA, NFL, NBA) miło że w reklamie znalazł sie Pettis i Jones (mozna powiedziec ze Ben Henderson rownież)



7. Czy ten cały exclusive content bedzie u nas działać?



8. Za duzo o telewizji nowych technologiach (zmienianie kanałów głosem, i innych bajerów) za mało na temat gier choc niby po to jest E3 lecz liczyłem jednak na jakiś gameplay.



9. Niema to jak pokazać CoD-a ..... Niestety ale niewidze w tym tytule nic takiego co miało by pokazać MOC nowej Generacji... i do tego wyglada jak torche upiekszony CoD i nic wiecej. No dobra las sie zmienił :P
 
CoD:Ghosts nie będzie Ex'em a ma dostać DLC na X1 w pierwszej kolejności. A Halo to nie nowa gra a serial ;)
 
Mam nadzieje że to UFC niebyło aż takim renderem na jaki wyglądało. Wujek z drugiej strony zrobili dobrze najpierw pokazali nowinki techniczne a gry maja pokazac na E3.
 
Ja dalej mimo posiadania xboxa 360 składniam się ku PS4, głównie dlatego że Sony dba o graczy w Polsce nie jak MS
 
CoD:Ghost wychodzi za kilka miesięcy, a już wygląda graficznie na przestarzałą :D Tylko IW potrafi zrobić taką grę.



Plusy:



- Obsługa (łatwość i szybkość przełączania/szukania zawartości)



- 15 ekskluzywynch gier w pierwszych 12mcach konsoli (w tym 8 nowych marek)



Minusy:



W sumie nic pokazano :)
 
Dobra, pytanie z mojej strony. Kiedy premiera PS4 i nowego UFC i czy te nowe UFC wyjdzie jednocześnie na obie konsole?
 
Back
Top