GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A ja gram sobie ciagle na moim bezdyskowym klocku w Skyrima i okropnie zaluje, ze nie mam odpowiedniego pieca, ktory by uciagnal te giere. To jakis zart, ze moj dunmerowski skrytobójca walczący dzielnie z rasistowskimi nordami w imie cesarstwa co minute musi przerywac swoja podroz na rzecz kilkunastosekundowego doladowywania. Jak zyc
 
Przeszedłem całą kampanię Heart of the Swarm. Zdecydowanie lepiej sie bawiłem grając terranami. Teraz tylko poczekać na Protków i kończymy trylogię.


A mi dalej nie chce się z aktualizować, nie wiem ocb, wkurwia mnie to wszystko już.
 
Sniper GW 2 ukończony. Czas ? 4 godziny 20 minut :D



DLC w drodze więc nie usuwam. Ogolnie podobała mi się bardziej od jedynki, mimo to iż ta była prawie dwa razy dłuższa (razem z DCL jedynka pękła w nieco ponad 7 godzin)
 
Ja jebie to już zaczyna być żart powoli. Niedługo gry będą miały długość filmów jak tak dalej pójdzie. Nie wyobrażam sobie płacenia 200zł za 3-4h rozrywki.
 
Na GMG jest Borderlands 2 + DLC przecenione o 66%. Wgl świetna ta stronka. Ostatnio kupiłem Herosów V za 6 zł i CIV V za 12 xD.



Jakby ktoś sie zainteresował i robił konto to może zrobić z mojego referala. Jeśli zakupicie coś za przynajmniej 2$ to oba nasze konta dostaną po 2$ creditu, które można wydać na kupno gierki (sprawdzone).



Mój referal:http://www.greenmangaming.com/?gmgr=lodobexa
 
Seven25 cały Blizzard... Ja robiłem format dysku i teraz jak mam zainstalować ponownie starcrafta, to muszę sobie 2 godziny zapasu dać na aktualizację, żeby w ogóle odpalić.



Dziś zaopatrzę się w tego Snipera 2, zobaczymy co to takiego, bo Tomb Raider już się kończy powoli.
 
@Halny



Gdzie o tym czytałeś ? Szukałem na kilku portalach/forach i nic takiego nie widzę.















BioShock Infinite już dysku. Wyrwałem za 60zł na allegro :)



<napinka> powodzenia konsolowcy w płaceniu za grę w 30fps-ach z okrojonymi teksturami 220zł :D </napinka> żartuje oczywiście bo jeszcze się ktoś obruszy.











edit:



@LaQi:



http://bit.ly/PMX9WN
 
@Hang



Na stronie skidrowa widnieje już gra do ściągnięcia. Kumpel mi podesłał, ludzie w komentarzach piszą, że ok. A akurat z tego co słyszałem to skidrow nigdy nie trollował ludzi. Pytam się czy ktoś słyszał, bo może to fake, nie wiem.
 
po pierwsze to skidrow nie mają żadnej strony.



po drugie jeśli nie ma tego na orlydb to nie wyszło od skidrow i na 99% jest to fake.
 
262975015.jpg
 
Może wkońcu zdecyduje sie na zakup :D. CO do Watch Dogs to obadał ktoś czy to prawda?



Od siebie dodam że ostatnio pogrywam sobie w:



http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx



Bardzo przyjemna gra karciana, może warto sprobowac :)







Z ciekawostek dodam że Bioshock dostaje swietne oceny (GOTY?), a PSX Extreme jest dostepne w postaci cyfrowej.
 
No oceny Bioshocka potężne, jak to ktoś napisał, jedna z najlepiej ocenianych gier generacji ...

Eurogamer - 10/10
Destructoid • 10/10
Game Informer • 10/10
Polygon • 10/10
Gamer.no • 10/10
AusGamers • 10/10
GIGA • 10/10
Zing.cz • 10/10
IGN • 9.4/10
Joystiq • 5/5
GameTrailers • 9.4/10
OXM • 9/10
CVG • 9.1/10
Kotaku • • Yes •
Hobbyconsolas • 95/100
Digital Spy • 5/5
PC Gamer • 91/100
Godisageek • 9/10
NAG Online • 94/100
Nave360 • 4/5
Lazygamer.net • 96/100
GamesLife • 5/5
El33tonline • 5/5
Gamesvillage • 8.7/10
HardGame2 • 10/10
GameStar • 9.3/1
 
Słyszał ktoś coś takiego, że na przerobionego X mozna wgrywać oryginalne opragramowanie ?!?!
 
Logan - to żaden problem, nie są one powiązane chyba w żaden sposób, więc można spokojnie grać w Infinite nie znając pierwszej części.
 
Tak jak kocham retrofuturyzm w falloutach tak do Bioshocka przemoc sie nie mogę. Jedynka też miała świetne oceny, a dla mnie była grą taką jakich wiele...
 
Back
Top