GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dobrze Ci radzą. Jak chcesz grać w gry to kupuj tylko stacjonarny komputer.



Laptop to tylko do pracy i internetu.
 
Widzę, że Ci misterny plan popsułem. :D
Mi generalnie wydaje się, że kupowanie 2 sprzętów do grania raczej mija się z celem. Skoro lapa będziesz wozić tylko na 3 tygodnie etc. tzn. że przez 95% czasu możesz korzystać z desktopa. W związku z tym po co ładować kasę w lapa do grania?
 
http://allegro.pl/komputer-asus-x-gamer-core-i7-16gb-gtx650-2gb-1tb-i3061324495.html <-- daje rade? dużo osób kupuje
 
Nie wiem czy daje, ale to chyba pierwszy komp który ma procesor 2 w 1. :D
Intel Core i7 Ivy Bridge Xeon E3-1230V2
Jak i7 to nie może być Xeon, bo to procek serwerowy.

Edit: Najlepiej wszystko oddzielnie kupić. Potem radocha jest przy składaniu.
 
no to sobie chyba coś podobnego pierdykne za jakiś czas...







e: składanie nie dla mnie.. wkur.... mnie te wszystkie kable... wole coś kupić co będzie już złożone.....
 
nie za bardzo daję radę zreszta jak 99% na allegro nie podany producnet dysku zapewne jakiś no name awaryjny i mułowata prekodsc odczytu /zapisu + ramy tez no name i 16 gb ramu tylko po co tyle ?







edit :







http://forum.cdaction.pl/STOP-gotowcom-z-Allegro-t125008.html
 
@Laqi







Kupuj części do PC, a jak bardzo potrzebujesz laptop to szukaj coś używanego za grosze (do netu/filmów etc. starczy praktycznie sprzęt za 400zł). Aktualnych zestawów PC szukaj na :



http://www.purepc.pl/artykuly/zestawy_komputerowe



i to samo na PCLab.







edit: Nie kupuj takich syfiastych zestawów z allegro ... na yt masz nawet tutoriale z składania całego kompa nawet dla najbardziej debilnych ludzi. Poświęć trochę czasu, nie dość, że za tą samą cenę kupisz lepszy sprzęt to będziesz miał satysfakcję, że sam złożyłeś.
 
Eee to ja ambitny jestem i nakurwiałem wszystko sam po kolei. najlepiej jak się okazało, że radiotor od procesora zachodzi na RAM-y... które akurat mam z wystającymi radiatorami. Skończyło się piłowaniem radiatora. :D


Edit: Właśnie przypomniało mi się a propos dysków - tylko SSD jeśli już. Mega różnica między zwykłymi HDD.
 
Dobra ziomeczki w tym momencie ide spać.. trzeba wstać o 3:35 na walke..



dzięki za dobre rady...
 
Ja bym nie kupował zestawu szczególnie na allegro ;) Kompletnie mi nie pasuje. Od tej sprawy z procesorem, przez płyte główną i kości pamięci, do zasilacza.



Już nie mówie o takich szczegółach, że reklamują 8-kanałową kartę muzyczną, a pokazują na zdjęciu co innego ;)
 
Ja też składałem sam. Najtaniej wychodzi / do najwydajniej.



Proponuję znaleść grafikę do możliwości finansowych, a resztę tak dobrać aby jej nie zwalniała.
 
na pclabie zaloz temat z pomoca apropo zlozenia kompa, ktos Ci napewno zlozy cos z czesci z morele- z cenami u nich podobno spoko, plus jak kupujesz u nich to zloza calosc w gotowego peceta
 
Laq nie kupuj składakla z allegro, sam poskładaj, poczytaj po forach, niech ktoś doradzi i dobierze, a z poskładaniem to już bajka. Każdy da radę.
 
Konsola = Tekken, Crash Bandicoot, Fifa.



Głównie gry w które można pograć ze znajomymi.
 
to zes wymienil gry, z przed ponad 10 lat :D jest tez w chuj gier, w ktore nigdy nie pograsz na piecu
 
Jest x100 tyle gier, które Ty nie pograsz na konsoli, ale co z tego. Każdy wybiera to co mu się bardziej podoba (gry) i taki sprzęt kupuje. Najlepiej mieć PC i konsolę :) Nie zaczynajcie mi tutaj wojny PCvsKonsole !
 
no hang i na kompie tez bym w nie nie pogral, bo nie bede wydawac 3-4 kafli, tylko po to zeby sobie pograc



na steamie jest dark souls ptd edition do 25 za 50% ceny
 
Ludzie co mają konsole od kilku lat i wypowiadają się o PC mają raczej o tym kiepskie pojęcie. Ja 3 lata temu kupiłem części za 2tyś (10 gier na konsole) i mogłem komfortowo grać w 90% tytułów na max detalach. Teraz po tym okresie wymieniłem bebechy za 1.700zł i jestem pewien, że znowu mi to wystarczy na podobny okres (procesor podkręcony do 4.5ghz, a można i wyżej, pamięci podkręcone, grafa podkręcona - trzeba trochę pomyśleć). Te kwoty 3-4tyś na nowy PC co rok jak co poniektórzy piszą to sumy z kosmosu.
 
Mój komp już ma kilka lat, a o dziwno w nowe gry mogę pograć w miarę komfortowo. Choć w moim przypadku już upgrade nie pomoże nic. Mniej więcej za rok trzeba będzie złożyć nową jednostkę.
 
Back
Top