GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Miałem kupić Dead Island GOTY za troche ponad 6$. Kasa na paypal doszła 5 minut po tym jak sie skończyła promocja..



Splinter Cell Conviction za 6.98$... Teraz już wgl nie wiem co kupić xD
 
The Last of Us zapowiada się rewelacyjnie.



http://www.gram.pl/artykul/2013/02/03/the-last-of-us-juz-grali-my.shtml
 
juz na e3 bylo wiadomo, ze wyjdzie miazga. yoshi grasz w borderlandsy 1? pogralbym z kims w coopie, a nie ma z kim
 
Wiesiek staje się faktem



http://www.cdaction.pl/news-30758/wiedzmin-3-dziki-gon---game-informer-zapowiada-gre-the-witcher-3-wild-hunt.html
 
Nie do konca w czytniku, ale poki co PES 2013, pozniej Anno 1404 i NFS Most Wanted i jeszcze moze jakies.
 
Animacja loga to animacja loga, ale niech będzie że teaser. Fajnie że potwierdzili i podali kilka szczegółów. Mam nadzieję że zwieńczenie trylogii urwie jajca.



Swoją drogą w Dead Island gra mi się coraz lepiej. Ale zmuszony byłęm wyłączyć intrentowy co-op.
 
Mega info!



Ale oby to nie był ostatni Wiesiek, najlepsza gra w jaką grałem na PC (inne mi tak nie podchodzą jak ta).
 
W końcu zapowiedzieli Wiedźmina. Jest to chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra w tej chwili.
 
To ma być zwieńczenie trylogii ale CDPR nie zamyka się na fantasy. I dobrze że podają 2014 a nie 15. Mam nadzieję że nie będzie obsówy żadnej :)
 
zapowiedzi 3ki, a ja jeszcze w zabojcow krolow nie gralem. . . i chyba z moim kompem dlugo nie pogram :D
 
No póki co oba wieśki są mistrzowskimi produkcjami, przy czym dwójka mnie zmiażdzyła totalnie. Z niecierpliwością czekam na ostatnią część i już wiem, że będę musiał zmienić sobie lapka żeby w to pograć (i w gta V).
 
kilka stron wczesniej widzaiłem że paru forumowiczów grało w L2 :) na jakich serwerach jeśli można wiedzieć ? ;]
 
btw. jakie parametry powinien miec komputer (pc), zeby mozna smialo na nim grac w wiedzmina 2 na dosc przyzwoitych parametrach?
 
Zoom u mnie na lapku wygląda to tak : Procek core i3 m330 2x2,13 GHz, 4 gb ram, karta Ati Radeon 5650 1gb ram, ustawienia średnio wysokie, myślę, że pc o takich parametrach (laptop to jednak platfotrma bardziej mobilna) śmiało by sobie poradził na podobnych ustawieniach (osiągałby więcej klatek), u mnie wyglądało to tak, że gra śmigała na około 30 klatkach na sekunde czasami troszkę mniej.
 
Gambit ja bym się tą stronką tak mocno nie sugerował ;p Pokazała mi, że moja karta graficzna jest gorsza od Radeona x1200 który ma 256 ram ;p przy czym moja w jakimś tam trybie super hiper turbo ma 2,7 gb ramu a normalnie 1gb, że już o obsłudze shaderów nie wspomnę ;p
 
Kurde już nie mogę edytować ;/ jakby ktoś z redakcji zajrzał można skleić

Jak poinformowali przedstawiciele Deep Silver, od dnia premiery Dead Island sprzedało się w liczbie 5 milionów egzemplarzy. Dane te obejmują zarówno pudełkowe wydania, jak i wersje cyfrowe.
 
@Vic3k grałem an kilku sewerach nazw zabardzo niepamietam , jeden był w miare popularnym polskim serwerem, Dragon oraz L2 Signs ( poczatkowa nazwa potem została zmieniona). W wiekszosci były to serwery mid,high exp
 
Back
Top