GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

faktycznie cała strona im pada



http://www.gram.pl/news/2013/02/06/wiedzmin-3-dziki-gon-pierwsze-screeny.shtml







Dead Space 3 - mało to już ma wspólnego z genialną jedynką ale i tak warto sprawdźić.
 
5 mln to takie Dead Island niedawno osiągnęło. Smutne to, bo Wiesiek to duma narodowa. DI już mniej.
 
Faktycznie granie na słuchawkach w ten tytuł może doprowadzić do lekkiej paranoi. Odgłosy tych mutantów aż raniąmózg:)



http://youtu.be/p7Imu4LdsCE
 
Próbuję zainstalować spolszczenie do Obliviona, jednak gdy klikam na instalkę pojawia mi się komunikat "odmowa dostępu". I tak z każdym spolszczeniem. Wie ktoś o co biega?
 
Kurwa takie coś powinno być nielegalne :/ Nikt się tym nie zajmuje od tej strony? Kupiłem coś, to mam prawo to sprzedać.



EDIT: Poza tym stałe połączenie z netem to też idiotyzm. Jak mi padnie net to sobie nie pogram? Albo jak będę chciał wziąć gdzieś konsolę, gdzie nie ma neta? Mam nadzieję, że to tylko plotki, nieźle się wkurwię. Granie staje sie coraz mniej komfortowe.
 
Unia chyba nad tym czuwa, coś tam się dzieje ale nie wiem jakie to ma póki co przełożenie na graczy. Unia zatwierdziła że cyfrowe edycje powinny mieć możliwość odsprzedaży i co zrobił steam ? Już u nich nie kupujesz - tylko subskrybujesz gry. Geniusze. Jakaś organizacja w Niemczech znów wytoczyła im proces. Ogolnie wszelkie organizacje odpowiedzialne za prawa konsumenta powinny tu mocno działać. Ale tak szybko się to nie wyjaśni.
 
To niepotwierdzone. Nie przejdzie, a nawet jak przejdzie to przy następnej genracji konsol sie z tego wycofają. Amazon właśnie opatentował możliwość odsprzedaży "używanych" edycji cyfrowych plików min. z muzyką a oni będą blokować - nie ma szans. Kolejna sprawa, że jeśli Bruce Willis wygra sprawę sondową z apple o swoją bibliotekę plików, to cały segment się zmieni i takie blokady będą abstrakcją.



Na razie bym nie siał paniki.
 
Polecam artykuł na ten temat z gry.wp.pl (jakimś cudem nie wrzuca mi postów, kiedy go linkuję). Tutaj tylko cytat, który akurat dość dobrze oddaje również moje podejście do sprawy: "Ze słusznym gniewem warto poczekać, aż dowiemy się czegokolwiek, co nie jest wątpliwą informacją ze źródła, które miało do czynienia z kimś, kto słyszał kogoś mówiącego o kimś innym."
 
sony już w zeszłym roku opatentowało system przypisujący gry do jednej konsoli.



to nic pewnego ale akurat stałe połączenie z netem pewnie się potwierdzi. sony i microsoft ma w nowych konsolach postawić na " zdecydowanie większy nacisk na aspekty społecznościowe". potrzebne to ludziom tak samo jak panel dodtykowy , który sony planuje wcisnąć do nowego dualshocka...
 
Orientuje się ktoś czy The Last of Us ma zamiar wyjść na Xboxa bądź PC, bo nie mogę nigdzie nic znaleźć?
 
Grunt, żeby na Xboxa wyszło, bo gra mi się strasznie spodobała.



EDIT:



@down No to mnie pocieszyłeś...
 
Na Xboxa tym bardziej ;) Naughty Dog to wewnętrzne studio Sony. Tam się dostaje dyscyplinarkę za posiadanie Xboxa w domu ;)
 
Jakaś gierka w Syrii. Przypomina Wam coś ? :)



579663_10151485465296042_961456673_n.jpg
 
Przecież na pecetach od LAT nie istnieje nic takiego jak rynek wtórny, a co najmniej nie w takiej formie jak to było przed 2004 rokiem. Gry są przypisane do kont. STEAM, ORIGIN, GFW. Szkoda, że i na konsole to przechodzi, gdyż gry konsolowe są naprawdę drogie.
 
Czy ja wiem Tomku czy takie drogie. Jak się kupuje używkę to cena jest mniejsza, no ale o grze w sieci można zapomnieć.



Przecież na PS3 kupując gry z PSS można się składać. Wiele razy kupowane są w ten sposób gry, np. jak gra kosztuje jakaś 200 zł, to można ją uzyskać za 50 złotych :).



Ja tam gier na kompa nigdy nie kupuję - za słaby to po pierwsze, a po drugie znacznie wolę grać na konsoli. Jedyną grą (nieprzeglądarkową), w którą gram na kompie to czasami PES 2010, nic więcej.
 
No gry na PC mają ten plus, że już na starcie są znacznie tańsze i szybciej można dorwać nówkę w sporej promocji. Co nie zmienia faktu, że aktualny regulamin Steama i zapisy o subskrybowaniu gier to kpina :P
 
Keesdabliu właśnie myślę nad taką formą kupowamia gier. Jak to działa dokładnie? Nie kupiłem nigdy nic z PSS. Kupujesz grę (ona jest potem przypisana do konta?) a potem udostępniasz reszcie login i hasło?
 
Własnie sciagam traila Sc2 mozna wtedy grac z innymi? Jeśli tak to czy jest ktoś chetny na gre?



Niemozna zapomniec że najwiekszym plusem gier na PC są Mody :P
 
@Keesdablju - z tego co się orientuję to na chwilę obecną dzielenie zakupu jest możliwe tylko na 2 osoby. Ja się zastanawiam nad zakupem pss+. Czy orientujecie się z jaką częstotliwością dodawane są gry, które można darmowo pobrać?, bo obecny asortyment [z wyłączeniem LIMBO] niezbyt mnie interesuje.
 
Kuba, musisz się zgadać z kilkoma osobami, któraś z nich zbiera kasę na kartę kredytową. Później ktoś kupuje tę grę, a reszcie daje hasło żeby można było pobrać.



Pinezka, możliwe, coś musiało mnie ominąć, ale i tak wyjdzie zawsze taniej. Co miesiąc dodają gry. Polecam - kupuj, bo warto! :)
 
Pinezka ma racje dodatkowo chyba ceny troche podskoczyły.



Mam 15 kodów do Doty 2 jak ktoś chetny.
 
Większe gry z PS+ pojawiają się co miesiąc (teraz ma byc/juz jest Sleeping Dogs). Zawsze jest tak, że dostępnych jest 10 gier stare wylatują, wchodzą nowe. Dodatkowo dla PS+ są bonusy: zniżki ,darmowe starocie itp.
 
Kurde. Sprawdziłem stronkę PS i 3 miesięczny abonament w PS+ kosztuje 39 PLN:) biorę dzisiaj jak nic!!!
 
Back
Top