GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Typowo do zdjęć to poszukaj czegoś od Apple. Serio. Dobry sprzęt i naprawdę fajne, funkcjonalne oprogramowanie. W okolicach 3 tys. powinieneś coś już znaleźć fajnego.
 
Apple za 2-3 tys? :D Chyba jakis model z 2009-go. :D Ale to juz i tak inna kwestia zupelnie, bo dziwi mnie tak sformulowane pytanie troche. Chyba aplikacja jest wazniejsza? Bo bebechy wszedzie i tak sa identyczne i ceny podobne. Chyba, ze chcesz miec jablko na obudowie to wtedy tak ze 20% trzeba doliczyc albo i wiecej. :D


Jesli nie zajmujesz sie jakimis hardkorowymi grafikami, ktore maja pare giga to jedyna rzecz, ktora Cie powinna interesowac to matryca, zeby miala dobre odwzorowanie kolorow w miare.
 
Panowie, zastanawiam się nad Darksiders 1 i 2, możecie mi powiedzieć czy to dobry wybór i czy lepiej na kompjuter :D czy na PS3 kupić te gry jak już ??
 
Ja grałem w jedyneczkę i grałem w nią chyba godzinę po czym bezpowrotnie gra znikneła z mojego dysku. Nie każdemu musi się podobac to co mi ale gra nie trafiła w mój gust niestety
 
Nie wiem klimat gry w głównej mierze nie przypadł mi do gustu jak i prowadzenie kamery też jakoś tak mi przeszkadzało, przez to grało mi się jak pod przymusem ;d nie lubie jak coś mi nie pasuje, poza tym wybredna larwa ze mnie ;p
 
Seven w jedynce jest trochę monotonnego backtracingu , dwójka zdecydowanie ciekawsza i bardziej rozbudowana. w obu są bardzo fajne zagadki/elementy platformówki . chyba lepiej kupić na ps3 ze względu na pada . a jeszcze lepiej kupić god of war III, GoW collection vol I lub vol II i na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Po godzinie to tam backtrackingu chyba az tak duzo nie bylo jeszcze. :)
Mi sie podobaly... ale obu nie skonczylem. :D
 
Sorry za post pod postem.



No niedane jest mi kupić UFC Undisputed 3... Zamawiałem we wtorek na muve.pl - okazało się, że nie mają towaru. Wczoraj na mediamarkt.pl - to samo. Dzisiaj zamówiłem na blackgames.pl - mam nadzieję, że tym razem się uda... -.-
 
Ktoś nie dawno pytał o plany wydania Skyrim: Dragonborn przez Cenege, dzisiaj polski dystrybutor ogłosił, że gra zostanie wydana w spolonizowanej wersji na 3 do 4 tygodni po premierze wersji angielskiej, która będzie miała miejsce 5 lutego.
 
Highlander, luz, już zamówiłem sobie na blackgames i tutaj mają towar, przesyłka powinna być w poniedzialek :). Jak coś, to będę grał na xboxie, którego mam od niedawna (odrabiam straty :D), gdyby ktoś był chętny na walki :).
 
Dwa materiały które na mnie ostatnio zrobiły mocne wrażenie.






Splinter Cell: Blacklist - Fisher ze swym zestawem ruchów prezentuje się obłędnie.



https://www.youtube.com/watch?v=yp-OLhOnCvg&feature=youtube_gdata_player






God of War: Wstąpienie - dobry film! Aż czuć ten obłęd Kratosa.











Rzadko kupuje nowe gry ale w przypadku Splinter Cell kupię preorder - szkoda, że jeszcze tak długo trzeba czekać. Na GoW też będę polował, jak będzie jakaś fajna okazja to na pewno kupię nówkę sztukę:)
 
Dla mnie byłaakurat średnia - ale jednocześnie grałem wtedy w Ninja Gaiden na Xie więc pewnie stąd takie wrażenia. Dopiero przy dwójce pokazali power, gra nabrała niesamowitego tempa. Trójka to już majstersztyk.
 
Kurcze, ja swoją przygodę z serią GoW rozpocząłem dopiero od trzeciej części, grałem jak na razie z 30 minut, ale jakoś mnie nie wciągnęła, a filmiki z GoW bardzo mi się podobały i ta "sekwencja ze wspinaczką na Olimp" też wygląda zajebiście, ale zostałem rzucony od razu na głęboką wodę, praktycznie nie znając fabuły, podstawowych ruchów itp.
 
Gram w tego "Prey" i jestem zachwycony. Dość stara ale świetna gra.
 
Gambit poszukaj God of War Collection (vol 1) czyli dwie pierwsze części . można kupić za 50 zł na allegro.
 
Jakie tam są nowe ruchy w tym filmiku o Splinter Cell? Nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy między ostatnią częścią.
Swoją drogą spodobało mi się jak w tytule zobaczyłem new stealth gameplay, a w filmiku Sam nakurwia przez środek obozu i wszystkich zdejmuje po kolei. :D
 
Back
Top