GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jakby ktoś z was panowi był chetny to od wtorku startuje f2p gry Tera, z tego co wiem gra tam kilkoro moich znajomych na trialac, być może z czasem sklei się jakąś gildyjkę jak już wystartuje darmowa wersja ;)
 
Przecież za tysiaka, kupisz bez problemu.

Na moim 8600gt uruchamia się wszystko, a co dopiero na takim sprzęcie:
CPU: Intel Celeron Dual-Core G550 LGA1155 BOX-159zł,
RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 -67zł,
MOBO:Asrock H61M-S-162zł,
GPU: Vertex3D ATI Radeon HD4850 1GB DDR5/256bit-259zł,
HDD:Seagate 500GB SATA3-221zł,
PSU: Aerocool VP-450 450W OEM -132zł,
CASE: Gembird ML2 -72zł,
 
Beta Crysis 3 na Orginie jbc + War fighters czy cos takiego (coś ala World of Tanks tylko że latasz samolotem)
 
Ja zupgradowałem sobie komputer w grudniu 2011 roku za ~700 zł i mogę grać we wszystkie gry :-)
Kupiłem sobie: procek (używany w dobrym stanie na allegro), pamięci (nówki), płyte główną (nówka) i dysk twardy (nówka).

Mój sprzęt:

Core 2 Duo E8200 2.66 GHz
Corsair 4 GB DDR3
Asus GTS 250 (512mb)
 
Panowie, ale my dyskutujemy o konfiguracji na której gry się będą uruchamiać czy takiej na której będzie się dało grać? :D
 
Jak masz monitor 26 cali i grasz na full, to nie. Ale jak grasz w niższej rozdzielczości na średnich detalach, to można grać bez problemu.



Twoim zdaniem, na takim czymś nie da się grać?
CPU: Intel Celeron Dual-Core G550 LGA1155 BOX-159zł,
RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 -67zł,
MOBO:Asrock H61M-S-162zł,
GPU: Vertex3D ATI Radeon HD4850 1GB DDR5/256bit-259zł,
HDD:Seagate 500GB SATA3-221zł,
PSU: Aerocool VP-450 450W OEM -132zł,
CASE: Gembird ML2 -72zł,
 
lugasek :D sam mialem 8600 gt i tak w nowszych produkach ta karta juz nie daje ray



ten pc za 1000zł absolutnie nie nadaje sie do komfortowej gry chyba ze ktoś lubi ścinki stop klatki i długi loadingi to faktycznie wymarozny zestaw . Pc bez żadnego potencjału na przyszłość



Dobry pc do gier około 3 tys
 
Ja w tym roku pewnie będę zmieniał swoją maszynkę na coś lepszego, oczywiście w grę wchodzi tylko laptop z racji, że często podrózuje. W tej chwili konfiguracja wygląda tak : Core i3 m330 2x2,13 Ghz, 4 gb ram ddr3, grafika ATI Radeon 5650 1gb ram, dysk 500gb i muszę powiedzieć, że nie mam na co narzekać. Różnicy względem pc znacznej nie widze mimo iż się jej spodziewałem, jedyny mankament to cena, swój sprzęcior kupowałem dwa i pół roku temu za 2600 zł teraz w tej cenie też mozna dostać coś przyzwoitego ale zeby już się przygotować pod większe tytuły jak GTA V (oficjalnie nie zapowiedziane na pc) znając umięjętności optymalizacyjne Rockstara potrzebna będzie naprawdę mocna maszyna. W tej chwili na mieszanych ustawieniach wyskie/średnie można śmiało grać bez żadnego klatkowania w wiedźmina 2. Nie wiem jak inne toshiby ale moja jest naprawdę dobra, bateria nadal wytrzymuje 2 godziny w trybie eko, lapek nie zagrzał mi się jeszcze ani razu mimo, że nie korzystam z podstawki chłodzącej, jedynie napęd padł ale to już moja wina.
 
Przyszła paczuszka z Ghost Recon: Future Soldier. Nie zagłębiałem się zbytnio, bo pracuję nad 'pod lupą' ale z pół godzinki zagrałem i zapowiada się, że kooperacja w tej gierce całkowicie mnie zniszczy. Byle do weekendu:D
 
Po jakim czasie dochodzą środki na PayPal przy przelewie z banku? Z konto bankowego wjebało kase a tam nie ma. Mam teraz stracha :D Wysłałem kase zanim nadusiłem na PayPal "prześlij pieniądze", które przekierowuje mnie do strony banku, chyba to nie ma znaczenia, co? Kupował ktoś na Green Man Gaming? Jest Dead Island GOTY za 6$.
 
Jeżeli to błyskawiczne doładowanie to będzie za max 10 minut. Jeżeli zwykłe to około 2 dni. GMG jest ogólnie zaufanym sklepem, więc możesz być spokojny.
 
Tam na PayPal nic nie pokazuje o żadnym przelewie narazie. Ale widocznie trzeba poczekać. Najwyżej kasa pójdzie w uj :)
 
To jak Ty doładowywałeś to konto ? Logując się do PP masz tam opcję:



image.png




Błyskawiczne przekierowuje Cię na stronę online Twojego banku który wskazujesz, wszelkie dane są automatycznie wklepane, puszczasz tylko przelew. Po kilku minutach kasa jest na Twoim koncie PP. Pierwsza opcja daje po prostu namiary do przelewu, kasa po kilku dniach (na ogół 2-3 dni robocze). Tak więc w uj nic nie pójdzie, po prostu zależy ile czasu będzie szło.
 
Zrobiłem to błyskawiczne, wpisałem tak jak tam wszystko było koło 25 minut temu. Niby jak bd źle to ma wrócić kasa i być pobrana opłata za zwrot. Ogarne :D Ktoś gra w coopa Dead Island ? :D
 
Eh, mam DI zainstalowane na steamie, ale nie mogę się przełamać żeby zacząć grać. Sam nie wiem czemu :D
 
mam monitor 18,5 cala, co do jakosci to nie musi byc wszystko na hq, styknie medium, tak, zeby np. pograc w wiedzmina 2 na lajcie, bez scinek i zeby komp byl rozwojowy na przyszlosc (tutaj pewnie glowna role odgrywalaby plyta glowna), ale to i tak narazie plany na przyszlosc takze luz :D



co do gier, znalazlem gdzies w szafce plytke Rise of Nations: Rise of Legends tez dosyc stary tytul, ale jakos nigdy w to nie gralem, ktos ma jakies odczucia co do tego tytulu? :D
 
Tak, moim zdaniem na takim sprzęcie nie da się grać. :D Ale ja to pojebany jestem. :D Mam kompa podłączonego pod TV i monitor. Na TV gram, z monitora korzystam na co dzień, oba Full HD oczywiście, więc mocny sprzęt jest potrzebny. Kiedyś przez długi czas miałem strucla strasznego, więc jak robiłem upgrade to postanowiłem zaszaleć. Poza tym jestem purystą i nie uznaję grania na laptopie etc. :)
 
Imie i nazwisko koniecznie musi być takie same w banku i na paypal? W banku jest wpisana mama a na paypal ja. Niby tam było napisane że musi ale troche za późno to zobaczyłem xD
 
Niech mi ktoś pomoże bo zaraz sie zagoruje - Dragon Age:Przebudzenie, akcja - nieprzebyty las - kopalnia. moja ekipa zostaje uwieziona i ograbiona z stuffu. nalezy ubic 4 moby, kazdy z nich ma rzeczy skradzione. no i jest problem - brak jednego moba, ktory zajumał mi zbroje wartownika. gram na autosave'ach. pomocy bo zaraz zejde. da sie jakos naprawic tego buga lub cofnac autosave do momenty z z sprzed uwiezienia?
 
Tu coś piszą o jakimś bugu w kopalni

http://social.bioware.com/forum/Dragon-Age-Pocztek/Problemy-techniczne/Nieprzebyty-Las-Kopalnia---Brak-moba-z-moim-ekwipunkiem-5075868-1.html


Hej.
Do rozwiązanie tego problemu nie trzeba żadnego "fix'a", "moba" czy innego czegoś, To jest po prostu zwykły bug ;). I nie trzeba się też rozbierać w całości. Wystarczy tylko z głównej postaci ściagnać, i dać do plecaka nagrody za ukończenie dodatków (golemy i polowanie). Czy są to głównie jakieś pierścienie, pasy itp. Robisz save przed wejściem do kopalni i robisz jak napisałem. Jesli bedzie ok, to postac główna bedzie ubrana w jakąś taka szmate. A jak nie bedzie ok, to postać gł. bedzie gola.

Ps. A nadpisany save - to już po ptokach ;)
A duplikat zbroi - zapomnij ;)
 
No niestety, wszędzie piszą że trzeba się rozebrać przed wejściem i zrobić sava. Po częsci to też twoja wina, że zdałeś się na autosavy, zwłaszcza, że to rpg.
 
Back
Top