GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co do kompa to te przedzialy cenowe zawsze sa takie same praktycznie. 3 lata temu za 3 kafle tez mozna byl sprzet podobnej klasy kupic, wiec w zasadzie jedyny problem to dobrac najlepsze komponenty pod wzgledem - jakosc/cena.
 
Wczoraj przypomniałem sobie o fajnej starej grze ktora nazywa sie Freedom Fighters jesli ktos lubi starsze gry + dodatkowo tps-y to polecam :).



Z nowszych fpsów natomiast Singularity ponieważ niejest to zwykły fps. Do naszej dyspozycji zostaje oddane również urządzenie dzieki któremu mozemy uzywać telekinezy "postarzać" ludzi, oraz kilka innych ciekawych rzeczy. Polecam ze wzgledu na to iż dużo osób mogło o tej grze niesłyszeć gdyz przeszła po cichu.
 
Również mam do oddania kilka kluczy do doty.



Ogolnie ktos brał udział w becie Sim City? Warto czekać?
 
Ja w docie nie mogłem wygrać z botami na łatwym xD LoL jest 100x łatwiejszy :d



w4ar a jak Ci w PoE idzie? Kim grasz?
 
chińczycy już grają w GTAV :)



530x650_45243.jpg
 
Panowie może ktoś mi polecić jakiegoś dobrego mmorpg free2play bo mam jeszcze ponad miesiąc urlopu i chciałbym ograniczyć jakoś nudę w tym czasie.
 
Lugasek, grałem i już mam dosyć tej gry ;d 5 sezonu nawet na oczy nie widziałem ;d a wpakowałem w postać kupę czasu i pracy nie powiem, teraz pewnie jakiś leszcz bym był ale miałem już całkiem wykoksanego woja/ryca/coś tam ;p
 
Nie wiem nie grałem:-) Staram się unikać mmo. Czytałem tylko dużo opini, że gra jak na free jest niezła.



Kilka miesięcy temu grałem w Drakensang Online. Przyjemny hack and slash. Grałem chyba z miesiąc i znudziła mi się. No ale to i tak mój rekord:-) Obecnie jak próbuje w coś zagrać, to po 15 min kończy się usunięciem gry. Także Drakensang Online, mogę polecić.
 
W Runes z początku było naprawdę spoko, ceny na ah były przyzwoitę i nie było takiego ciśnienia na koksowanie i bycie w lepszej gildii, z czasem dużo się pozmieniało a ludziom poprzewracało w dupach, miałem kozacką ekpię w gildii, może nie byliśmy najmocniejsi ale naprawdę byli to w porządku ludzie, z tego co wiem teraz została tylko garsta starych wyg ze zmienionym liderem w okół którego świerzaki srają, że ma zajebisty ekwipunek...
 
@Konduktor w PoE probowałem na Hc ale moja postać zginęła na 25+ lvlu i miałem przerwe :p. Teraz probuje innego builda.



@slowik muszą sie przypodobać by dostać eq :D.



@solaris duze zmiany w porównaniu do starszych części? + i -?



Co do MMo może Aion, Lineage2, Swtor ma za dużo ograniczen :/?
 
L2 było kiedys świetna grą, również miałem świetna ekipe do gry. Prawda jest taka, że w MMo trzeba poprostu dobrej ekipy i odrazu gra sie przyjemniej :P
 
L2 to stare dzieje ;d też grałem ale L2 mi się bardzo szybko znudziło bo znajomi grali na jakimś serwie na którym maks lvl wbijałeś w jeden dzień i nie było pvp.



w4ar spoko chętnie bym oddał gdybym tylko pamiętał passy ;p
 
słowik



Chwilowo nie gram, ale jak będę miał nowy sprzęt to wykupuję abonament i wracam siać postrach w galaktyce moim Sithem :)
 
Back
Top