GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dobra, chyba zabiore się za Gothica tylko powiedzćie mi, czy Arcanie można sobie odpuścić, bo z tego co pamiętam, to nie ma to raczej związku z trylogią.
 
Trojka serio jest taka slaba? Od kilku lat sie za nia zabieram, a dwie pierwsze czesci przeszedlem jeszcze za dzieciaka, i bardzo mi sie podobaly.
 
TRZYMAĆ się z DALEKA od trójki. Jest to gra kompletnie niszcząca wszystko to, co dokonały dwie poprzednie gry. Debilna, głupia, niedorobiona, zabugowana, nielogiczna, nieciekawa. Gothic 3 jest jednym z najgorszych sequeli w które w życiu grałem. Po co sobie psuć wrażenia zdobyte w wyniku grania w poprzednie części?
 
Nie widzę problemu. Nie pamiętam już dobrze, ale chyba trójka to już jakby odosobniona fabularnie część, która zbytnio mi się nie łączyła z poprzednimi. Nie wiem, nie ukończyłem, bo gra jest zbyt zabugowana. Nie mogłem przejść głównego wątku, bo nie miałem odpowiedniej ilości reputacji u jednej frakcji i nie mogłem już tego nadrobić = MUR nie do przeskoczenia. Dziękuję ci Gothicu 3 za nie powiedzenie mi o tym i zatrzymanie w środku gry mówiąc "graj od nowa, bo zepsułeś nasz zamysł jak trzeba przechodzić grę". :-).
 
Ja właśnie zaczynam przygodę z AC III, rozwieje wszystkie wątpliwości i porównam do poprzednich części oczywiśćie jak przejdę wszystko co gra oferuje.
 
@KILROY



Nie wiem czy grasz przez live'a, ale wgranie najnowszego patcha (który notabene jest obowiązkowy) ułatwia grę zdecydowanie. Poza tym, może to rozwiązać Twoje problemy z powolnym wczytywaniem. Jeżeli nie masz dostepu do neta to nie ma problemu, zawsze możesz wgrać tego pacza na pendrive'a. Szkoda odpuszczać sobie taką gre :)







@Yagiel



Nie słuchaj Evangelisty, Gothic 3 to świetna gra. I mówi to wielki fan serii, który przeszedł g2 szesc razy. Obecnie gra jest załatana i nie ma ŻADNYCH problemów z jej przejściem. Jedynie Arcanie sobie odpuść co by nie psuć sobie obrazu tej wspaniałej przygody.
 
Konto na uplay, podmiana języka na angielski zamiast rosyjskiego, skopiować crack, pominąć cd key, z updatować z podmienionego uplay.


1.First create a ubisoft dummy account, false account
2.Then install the game
3.Then run Uplay, and let it update, after the update exit Uplay
4.Then copy the localization.lang file in the game folder
5.Then copy uplay.exe in the ubisoft game launcher
6.Then start the game by CLICKING AC3S.exe, it will start uplay, and you will need to put your dummy account info there, and log-in. After log-in, you will see the game and you will press to start the game, then a update patch will start to download, let the patch to downlaod, and when the window that asks you to install it now, you will select no, and the game will start !
 
Nie słuchaj Evangelisty, Gothic 3 to świetna gra. I mówi to wielki fan serii, który przeszedł g2 szesc razy. Obecnie gra jest załatana i nie ma ŻADNYCH problemów z jej przejściem. Jedynie Arcanie sobie odpuść co by nie psuć sobie obrazu tej wspaniałej przygody.


Ah tak? Zacznijmy od kwesti fabuły. Fajnie, że czyny nasze są pernamentne i nie da się ich cofnąć, jednak to, że zrobiliśmy kilka złych decyzji uniemożliwiające skończenie gry przez niewiedzę, to już nie jest takie fajne. Gdy gra daje nam swobodę, jednocześnie nie dając wskazówek na poprawne przejście fabuły - co w tym przypadku jest konieczne (cRPG pełną gębą).

- Myrthana -

Zwykle tak gram w cRPG, że nie chadzam sobie całej planszy, tylko przeczesuję jeden teren i wtedy przechodzę do następnego. Do głowy mi nie przyszło, że w Gothicu III taka taktyka będzie uznawana za złą. Jak uwolniłem o jedno miasto za dużo z rąk orków, to gra nagle mi oznajmiła, że popełniłem błąd i inne miasta mnie już nie wpuszczą, bo orkowie mnie nienawidzą. Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko pójść do tych miast i wyrżnąć w pień wszystkich, tracąc przy okazji dziesiątki questów. W instrukcji wyraźnie jest napisane, iż • gra podzielona jest na trzy krainy, które charakteryzują się nie tylko odmiennym klimatem, ale także różnorodnymi zamieszkującymi je istotami. Niektóre rejony są bezpieczne, a na terenie innych trzeba mieć się na baczności, a na jeszcze inne lepiej nie zapuszczać się bez zbrojnej eskorty • . Myślę sobie więc • ok, wylądowałem w Myrthanie, to tutaj porobię wszystkie questy, podpakuję postać i wtedy przejdę na inne rejony • . Jakież było moje zdziwienie, gdy pod koniec questowania w początkowym rejonie okazało się, że źle zrobiłem i zamiast siedzenia w klimacie umiarkowanym, powinienem był latać po CAŁEJ mapie, czyli po pustyni i tundrze! A nie tylko po Myrthanie. Nigdzie gra, w żadnym momencie nie uzmysłowiła mi, że mam biegać po wszystkich światach, zamiast ekspolatować jeden do cna. Efekt? Orkowie mnie nienawidzą (o czym nie wiedziałem dopóki nie wyzwoliłem o jednego miasta za dużo z ich rąk). W efekcie musiałem wyrżnąć całe Ben Sala. Tym sposobem przeszło mi koło nosa kilkanaście questów. Myślałem, że po incydencie z orkami gra wróci do normalności, ale nieeee, znowu okazało się, że zrobiłem parę KRYTYCZNYCH błędów, mimo że w instrukcji (Wziąłem do rąk gdy uświadomiłem sobie, że sknociłem w Myrthanie) mam wyraźnie napisane:

Mora Sul: "Jeśli nie masz pieniędzy (W moim przypadku paru pukntów reputacji u Gonzalesa), zawsze możesz zabić przywódce Mora Sul i zabrać potrzebny przedmiot"

Okej... Z racji tego, że parę questów w tym mieście jest z udziałem orków, które nawet nie chcą ze mną gadać, nie mogłem dostać się do Gonzalesa i zdobyć potrzebny, fabularny przedmiot. Nie z mojej więc winy (poniekąd) musiałem go zabić. Doprowadziło to oczywiście do tego, że całe miasto się rzuciło na moją osóbkę (po raz kolejny...) i musiałem znów wyrżnąć co do nogi każdego żyjącego obywatela. Ja nie wiem, czy ja gram w cRPG czy w jakiegoś slashera? Zabicie Gonzalesa i kolejnego miasta skutkowało tym, że nie wpuszczono mnie to Ishtar. Czyli musiałbym wyrżąnąć kolejne miasto by po prostu przejść dalej z fabułą, co odechciało mi się kompletnie. W tym momencie porzuciłem Gothica III, który nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami. Gra nauczyłą mnie:
- Mam być ostrożny w działaniach i być jak pani lekkich obyczajów, czyli działać na wszystkich frontach, a nie tylko u buntowników
- Mam chodzić po całej mapie, a nie tylko zawęzić koło zainteresowania do jednej krainy
- Mam zdradzać swój kodeks moralny gracza cRPG i wykonywać wszystko dla wszystkich by zdobywać punkty reputacji.

Wszystko nie tak, wszystko na opak. Gothic III nie umywa się do pierwszych części.
 
Wycofuje sie z dyskusji, bo przeszedłem te gre kilka lat temu, więc nawet nie znajde w pamięci żadnych kontrargumentów. Fakt faktem nie przypominam sobie abym podczas dwukrotnego przejscia miewał takie problemy jak Ty. I to nie jest tak, że grałem na odpierdol byle tylko ukończyć grę. Powolutku doskonale się bawiłem sprawdzając różne możliwości :) Skoro opinie są tak skrajne (tutaj, bo w internecie przeważają mimo wszystko pozytywne recenzje) to Yagiel powinien spróbować. A nuż ta czesc bedzie jego ulubiona?
 
Nie no, ja nie mówię, że mój pogląd na grę jest tym jedynym słusznym. Po prostu najwidoczniej ja miałem z nią jakieś problemy nie z tej ziemi. A skoro ja miałem, to i ktoś inny mógłby mieć. Jednak zdecydowanie Yagiel powinien sam sprawdzić. Gdybym nie miał przypisanej gry do konta, to bym mu ją wysłał gratis.
 
hehehe :) spoko, sprawdze:) I tak jest w pakiecie z pozostałymi :) A Arcanie odpuszcze skoro nie ima się w zaden sposob reszty. Dzięki za opinie. Mimo wszystko, trójke też sprawdze:)
 
DickNiaz faktycznie szkoda by było.bo mimo tych wszystkich dolegliwości gra mnie bardzo wciągała.Grałem offline cały czas ,Mam pytanie,możesz mi powiedziec czy ten patch wgrywa sie w taki sam sposób jak dashboarda.czyli do pustego pendrive'a wrzucasz tylko patcha i podłąńczasz do xboxa bez płyty w środku, oraz czy posiadasz moze jakis linka do niego?
 
Od 29.11 w listopadzie po 20 dyszki bedzie mozna kupuic Assasins Creed, Batman:AA, Risen, Hitman Kwadrologia, GTA Trylogia, Resident Evil,Europa Universalis III,Risen,Street Fighter IV i inne :) Pewnie zakupie Batmana i Resident Evil.



Obczajcie sobie reszte tytulwo tutaj



http://www.okazjum.pl/biedronka/gazetka/gazetka-promocyjna-biedronka-19-11-2012,13158.html



Ktore z nich polecacie?
 
Ja polecam Risena, przy którym się dobrze bawiłem w przeciwieństwie do Risena II, który mnie mocno zawiódł. Mimo konwencji, którą bardzo lubię, czyli piraci i siedem mórz, to gra nie spełnia oczekiwań w żadnym zagadnieniu. Dlatego ja polecam Risen (ale tylko jeśli ktoś jest fanem Gothica i ogólnie cRPGów), GTA trylogię (wiadomo dlaczego, dwójka to klasyk do którego warto wrócić), oraz Batmana, który dla mnie był jedną z najlepszych gier roku.
 
Back
Top